[ad_1]

اگر شما یا شخصی که با او زندگی می کنید از ویلچر استفاده می کنید ، می خواهید خانه شما تا آنجا که ممکن است راحت باشد. وقتی که هستی انتخاب کفپوش برای خانه خود می خواهید نیازهای خود یا عزیزتان را در نظر بگیرید. شما می خواهید کفپوش ایمن و با دوام باشد. در ادامه بخوانید تا بدانید بهترین کفپوش برای ویلچر چیست.

زنی با ویلچر

کفپوش های نرم مانند فرش برای ویلچر مناسب نیست. حتی اگر فرش گرم و جذاب است ، تمیز کردن آن نیز دشوار است. همچنین می تواند از چسبندگی بکاهد و در نتیجه مانور صندلی چرخدار را برای فرد دشوار می کند. کفپوش سخت برای ویلچر بهترین است ، اما برخی از کفپوش ها از کف دیگر بهتر است. به عنوان مثال ، کفپوش چوب پنبه نرم و چوب پنبه ای برای استفاده مکرر از صندلی چرخدار بسیار نرم است.

اگر ظاهر کاشی را دوست دارید ، سرامیک و پرسلن گزینه های کفپوش عالی برای استفاده از صندلی چرخدار هستند. بخاطر داشته باشید که کاشی های کوچکتر برای استفاده از ویلچر مناسب ترند زیرا در اثر فشار کاشی های بزرگ بیشتر ترک می خورند. هنگام خرید کفپوش کاشی ، کاشی هایی با اندازه 2 اینچ یا کوچکتر انتخاب کنید. شما همچنین می خواهید خطوط دوغاب بین کاشی ها از ماده ای ساخته شود که باعث بهبود کشش می شود. علاوه بر این ، کاشی های پرداخت نشده انتخاب بهتری نسبت به کاشی های پرداخت شده هستند زیرا چسبندگی محکم تری دارند.

اگر ترجیح می دهید کفپوش چوب سخت را از کاشی انتخاب کنید ، چوب سخت وینیل لوکس یا مهندسی شده را در نظر بگیرید. اگر یک وینیل ضد آب یا یک چوب سخت مهندسی شده انتخاب کنید ، کفپوش در برابر استفاده مکرر از صندلی چرخدار خوب حفظ می شود. این نوع کفپوش ها نیز به راحتی تمیز می شوند و در برابر نشت و رطوبت به خوبی خود را حفظ می کنند.

READ  آپارتمانی رنگارنگ + رویایی با الهام از عصر فضا در شهر هوشی مین

پس از تعیین نوع کفپوش ایمن برای صندلی چرخدار ، آماده خرید هستید کفپوش.org. می توانید موجودی ما را بصورت آنلاین مرور کرده و با ما تماس بگیرید 1-800-689-9006 با هر گونه سوال

دیدگاهتان را بنویسید