ربات های هوش مصنوعی/بابا نوئل عزیز، می توانید لطفا ساختمانی بسازیم که ما انسان های رنگ دوست بتوانیم در آن قدم بزنیم و تک تک رنگ ها (هم در نور طبیعی و هم در تاریکی) را قبل از اینکه به آن روی دیوارها متعهد شویم، تجربه کنیم؟ اکنون که تعداد مناسبی از خانه‌ها را طراحی کرده‌ام و بسیاری از اتاق‌ها را رنگ آمیزی کرده‌ام، به رنگ‌های خاصی احساس اعتماد به نفس زیادی می‌کنم، حتی وقتی ترس من از امتحان کردن خانه‌های جدید و اشتباه گرفتن آن‌ها عمیق است (و گاهی باعث می‌شود نتوانم آن‌ها را انتخاب کنم. مقداری خطرات رنگ). آیا اگر شروین ویلیامز برای هر رنگ یک اتاق فیزیکی داشته باشد جادویی نخواهد بود؟ بنابراین می توانستم قدم بزنم، بازوی برایان را بگیرم و بگویم “اوه، من این احساس را دوست دارم!! این برای اتاق خانواده ما عالی است» به جای اینکه اتاق را مثلاً چندین بار رنگ آمیزی کنیم؟ از آنجا که در حالی که مقدار نور، جهت خورشید، مکان روی سیاره، و البته پرداخت های سخت شما می تواند تن رنگ را تغییر دهد، در بیشتر موارد، ترس از اشتباه گرفتن آن در این است که آیا خود رنگ است یا خیر. یکی که به اندازه کافی دوست دارید که در حین لذت بردن از اتاق با آن احاطه شوید. و در مواقعی پیش بینی آن از یک نمونه 10×12 بسیار سخت است. به من اعتماد کن.

بنابراین امروز فکر کردم شروع کنم به گرد کردن رنگ‌های آبی مورد علاقه‌ام که شخصاً تجربه کرده‌ام، و کاملاً دوباره از آن استفاده خواهم کرد. همه اینها از کمک من در طراحی خانه رودخانه ای برادرم نشأت می گیرد که در آن 7 رنگ مختلف را رنگ آمیزی کردیم – خیلی خوب، و این باعث می شود که بخواهم تمام دنیا را دعوت کنم تا بتوانید رنگ را در مقابل تماشای آنلاین آن تجربه کنید (که شما همگی ، فقط اعتماد کردن سخت است). من قصد دارم رنگ‌هایی را که در پایان انتخاب کردیم (بدون عکس) به بیرون درز کنم زیرا همه آنها بسیار خوب هستند. اما ابتدا، بیایید با آنچه که عکس های مرجع خوبی داریم شروع کنیم:

قطره شبنم توسط شروین ویلیامز

آرامش بخش، سبک و مطبوع، با مقداری سبز در آن – این آبی فوق العاده روشن بسیار رویایی است، به خصوص در نور طبیعی زیاد. من فکر می کنم در یک اتاق تاریک ممکن است به خودی خود به عنوان یک “رنگ” خوانده نشود، اما اینجا در برابر سفید و چوب بسیار خوب است. دوست من اتاق پسر نوجوانش را به این رنگ رنگ آمیزی کرد و او آن را دوست دارد. نه بچه است و نه احساس پاستلی دارد، اگر منطقی باشد فقط سبک است.

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: اتاق رختشویی پروژه پورتلند

اکنون برای این اتاق رختشویی بدون نور طبیعی، ما چیزی اشباع‌تر (از اتاق با نور خوب خود) را انتخاب کردیم که تماس درستی بود، زیرا نیاز به رنگدانه بیشتری داشت تا واقعاً ظاهر شود (من مجبور شدم این درس را یاد بگیرم. چند بار!). آبی خواب آلود قطعا بیشتر در سمت پاستل است، بنابراین بسیار شاد و درخشان است. کمتر خاکستری پیچیده و تمیزتر/تازه و شادتر. من فکر می‌کنم این رنگ در اتاق‌هایی با نور خوب نیز عالی خواهد بود، اما آن را امتحان کنید زیرا ممکن است بیشتر رنگ‌های پاستلی و آبی پررنگ را نشان دهد یا فقط ممکن است یک آبی آفتابی شاد روشن باشد.

READ  تبدیل زیر شیروانی توسط معماران که فضای قابل استفاده را به حداکثر می رساند

ما از کلر پینت استفاده کردیم شلوار جین خوب در حمام زیرزمین ما (یک ارتقاء بودجه همه گیر که درست قبل از فروش خانه انجام دادیم). این رنگ در حالی که از بیشتر لباس های جین من جسورتر است، احساس اشباع و آرامش می کند. شاید بهتر باشد در اتاقی که تاریک‌تر و دنج‌تر باشد مانند یک اتاق یا اتاق رسانه.

دیبونیر توسط شروین ویلیامز

عکس توسط کیتلین سبز | از: خانه مزرعه اتاق خواب اصلی

من عاشق این رنگ و بدیهی است که آن را در اتاق خوابم داشته باشم. اکنون تنها چیزی که به شما هشدار می دهم این است که فکر می کنم در اتاقی با نور طبیعی کمتر بهتر است تا بدخلقی در آغوش گرفته شود. رنگ های زیرین زیادی در آن وجود دارد که در طول روز متفاوت پخش می شود و در شب یا زمانی که هوا ابری است بسیار دنج است. اکنون، گاهی اوقات وقتی نور به آن برخورد می‌کند، رنگدانه به‌گونه‌ای تکان می‌خورد، به همین دلیل است که من فکر می‌کنم این برای اتاقی با نور طبیعی کمتر مستقیم بهتر است – اتاقی که قرار است احساس راحتی بیشتری داشته باشد (ناهارخوری، دفتر، سکونت، اتاق خانوادگی). من دوباره از آن استفاده خواهم کرد، اما نه در اتاقی که دارای 4 پنجره و 4 نورگیر باشد (و اگر بتوانم انگشتانم را ببندم، همین الان آن را به مراسم – رنگی که در خانه برادرم استفاده کردیم که باورنکردنی است و مقدار دقیق رنگدانه آبی مورد نظر من را دارد و در عین حال روشن و خنثی باقی می ماند).

عکس توسط کیتلین سبز | از: انبار خانه مزرعه

چنین یک آبی عالی – بعد از اینکه این اتاق را رنگ کردم، آن را چندین جا می خواستم. در حالی که به نظر می رسد در حال حاضر روند آبی سبزتر است، این آبی خاکستری شده فوق العاده جاودانه است، پررنگ نیست، و دیدگاهی بدون ریسک دارد (IMHO). همچنین برای اتاق‌هایی با نور طبیعی کمتر بهترین گزینه است (اگر قانون طراحی شماره 3 من را می‌خواهید این است که اتاق‌های روشن را روشن و اتاق‌های تاریک را تاریک نگه دارید).

واترلو توسط شروین ویلیامز

زیرزمین پروژه پورتلند، در واترلو، مطمئناً آبی شاد و در عین حال خاموش است. مسلماً به نظر می رسد مانند کاشی تخته سنگ اما روشن تر و شاید کمی سبز کمتر؟ این یک اتاق خوب است و فکر می کنم برای اتاق های متوسط ​​تا کم نور عالی است (این زیرزمین در عکس ها روشن به نظر می رسد اما به یک پاسیو بزرگ سرپوشیده باز می شود بنابراین در یک روز عادی روشنایی کمتری دارد.

READ  4 تغییر کوچکی که رایان می خواهد در اتاق نشیمن/ناهارخوری خود ایجاد کند (و او افکار شما را می خواهد!)

اینجا در اتاق دیگری است، بدون نور طبیعی (به جز اینکه از آشپزخانه می آید). خیلی خوشحال و عالی 🙂

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: کابینت فرود پروژه پورتلند

واضح است که من یک نوع دارم…این بد خلقی تیره تر آبی خیلی خوب است من تقریباً بارها از آن استفاده کرده ام و همیشه یکی از مدعیان برتر است، و اکنون با دیدن آن اینجا یادم می آید که چرا. چه سایه دوست داشتنی تیره و در عین حال شادی از یک آبی بداخلاق.

بسیار تاریک و خنک و قطعا برای اتاقی که نور طبیعی کمی دارد اما نه خیلی خوب است. می تواند تقریبا سیاه شود، به روشی واقعا خوب.

فضای مجازی توسط شروین ویلیامز

عالی دیگه “تقریبا سیاه” آبی تیره برای این اتاق خیلی خوب بود نور طبیعی زیادی داشت چون رنگدانه را می دید. من آن را پیدا کرده ام گاهی در اتاقی که تقریباً هیچ نور طبیعی ندارد، خواندن رنگ فوق‌العاده تیره برای چشم شما سخت است و فقط «تاریک» به نظر می‌رسد (تفسیر Still Water را در زیر ببینید) بنابراین اگر می‌خواهید ببینید که آبی فوق‌العاده تیره است، به مقداری نیاز دارد. نور برای گرفتن رنگ

آبی لاهه یکی از موارد مورد علاقه من است که مدتی است از آن استفاده نکرده ام! کوچکترین رنگ سبز در آن وجود دارد که آن را به یک نیلی فوق العاده تیره تبدیل می کند؟ نمای بیرونی خانه انجیر را هم به این رنگ زدم. Farrow & Ball همیشه جذاب است (و تطبیق رنگ می تواند مشکل باشد زیرا فرآیند رنگدانه آنها بسیار پیچیده و ظریف است)، اما اگر بودجه لازم برای اتاق های خاص خاص را دارید من عاشق این رنگ هستم.

عکس توسط zeke ruelas | از: اتاق غذاخوری جینی

برای کسانی که مایل به جسورتر رفتن هستند، آبی سفت باورنکردنی است. این “آبی روشن” نیست، اما مطمئناً دارای رنگدانه های جامد زیادی است که صرف نظر از قرار گرفتن در یک اتاق با نور خوب یا فضای تاریک تر، باعث می شود که ظاهر شود. مهم نیست چه چیزی به رنگ آبی خوانده می شود. خداییش، من آن را خیلی دوست دارم و مدتی بود به آن فکر نکرده بودم، اما مطمئنا یکی از موارد مورد علاقه من برای اتاق هایی مانند این است که می تواند رنگ های زیادی را تحمل کند (جینی البته آن را عالی اجرا کرد).

عکس توسط sara ligorria-tramp | از: حمام قدیمی امیلی

من از Stiffkey Blue در حمام اصلی قدیمی خود در لس آنجلس استفاده کردم که اتفاقاً مدتی بود که آن را ندیده بودم و بسیار آن را دوست دارم. من یک دسته از کاغذ دیواری های باقیمانده دارم که به نوعی الهام گرفته ام که اکنون در راهروی کوچکمان که به اتاق خوابمان می رویم بگذارم. خیلی خوبه! به هر حال، Stiffkey Blue نیز همینطور است. یک انتخاب محکم دوستان من و برای اتاق های کوچکی مانند این عالی است، به خصوص اگر فقط در پایین باشد (می توانست تا آخر کار کند، اما برای یک حمام کوچک نیز ممکن است کمی طاقت فرسا باشد.

READ  چکمه های بلند و بالای زانو - به طور بالقوه بهترین کفش بهار

آرلyn کاملا اجرا شده این آبی-خاکستری-سبز فوق العاده تیره. من دوست دارم که چگونه رنگ آن بر روی سقف خیس شده است و او تمام هنر را با حاشیه های سفید اضافه کرده است تا آن را بشکند و به زندگی بسیار بیشتری بیافزاید.

عکس توسط کیتلین سبز | از: خانه مزرعه اتاق خانواده

حالا این رنگ، Still Water توسط Sherwin-Williams، مقدار زیادی رنگ سبز در آن وجود دارد، اما هنوز هم برای من بیشتر در رده آبی قرار می گیرد. این رنگ در اینجا به طرز باورنکردنی عالی است زیرا قرار است یک اتاق تاریک باشد، بنابراین هنوز واقعاً مانند آبی/سبز/آبی تیره خوانده می شود. اگر در اتاقی با نور طبیعی زیاد بود احتمالاً به شدت پررنگ و TEAL می‌شد (وقتی چراغ‌های بالای سر را روشن می‌کنیم برای من کمی زیاد است)، اما در نور لامپ دنج، عالی است. بنابراین بله، فقط مطمئن شوید که اگر اتاق واقعاً روشنی دارید، جسارت رنگدانه را دوست دارید. اینجا، خیلی عالی است (خدا را شکر).

حالا من این رنگ را انتخاب نکردم (معمار ویلیام هانتر، انجام داد) و خیلی خوب است. مطمئنا خاموش و متمایل به زغال چوب، این آبی برت فرانسوی مقدار زیادی خاکستری در آن وجود دارد که به خواندن آن کمک می کند بی صدا، پیچیده، و به طرز شگفت انگیزی بدخلقی بخواند. ما شخصاً آن را خیلی دوست داشتیم و برای این فضای تاریک‌تر (درها به یک پاسیو سرپوشیده منتهی می‌شوند) عالی بود و باعث شد این اتاق خواب کوچک بزرگ‌تر احساس شود (تقدیر برای انجام کمدها و پرده‌ها به همان رنگ، ویلیام).

اگر به این کار علاقه دارید، رنگ های دیگر را نیز انجام می دهیم، و من نمی توانم منتظر بمانم تا به شما نشان دهم که در خانه کن از چه چیزی استفاده کرده ایم. اسپویلر – ابر بارانی (آبی تیره که بسیار زیبا، پررنگ و در عین حال خاموش است، اگر حتی ممکن است؟)، مراسم – آبی روشن/خاکستری کامل که به عنوان “آبی” یا خاکستری غمگین خوانده نمی شود (من آن را در اتاق خوابمان می خواهم!) و چند سبزی که دفعه بعد به اشتراک خواهم گذاشت 🙂

اوه و در اینجا یک گرچن گرافیکی عالی ساخته شده است تا بتوانید به راحتی همه اینها را برای دسترسی آسان پین کنید!

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط کیتلین گرین | از: فامیل اتاق فامیلی – با اختلاف دنج ترین اتاق خانه و در اینجا دلیل آن است

دیدگاهتان را بنویسید