[ad_1]

هر ساله بسیاری از صاحبان خانه، چسب زخم را پاره می کنند و تصمیم می گیرند اقدامات مناسبی را برای بازسازی خانه خود انجام دهند. بسیاری از همین افراد با انتخاب یک طبقه جدید شروع به تبدیل خانه خود به خانه می کنند. در میان مواد مختلفی که صاحبان خانه می توانند انتخاب کنند، دو گزینه محبوب ترین لمینت و چوب سخت مهندسی شده است. مردم به دلایل بسیار متفاوتی اینها را انتخاب می کنند و امروز توضیح مفصلی در مورد تفاوت این دو ارائه خواهیم داد.

کفپوش چوبی و لمینت

کفپوش لمینت که بعضی اوقات از آن به عنوان “کف شناور” یاد می شود از چندین لایه تشکیل شده است و نسبت به سایر مواد ارزان تر است. یکی از مزایای آن نصب آسان آن است. کفپوش لمینت را می توان بدون کمک حرفه ای نسبتاً آسان نصب کرد. نیازی به میخ زدن، چسباندن یا اپوکسی نیست. در واقع، شما حتی نیازی به برداشتن کفپوش فعلی خود ندارید. کفپوش های چوبی دارای هزینه بیشتری هستند، اما کیفیت محصولات بسیار بیشتر قابل توجه است. مانند لمینت، چند لایه است و تخته سه لا را با سطح چوب اصلی ترکیب می کند. بسیاری از صاحبان خانه ها چوب سخت را به دلیل زیبایی و توانایی آن در بهبود کیفیت هوا ترجیح می دهند.

هزینه پارکت لمینت می تواند بر اساس کیفیت مواد استفاده شده در ساخت آن و میزان مقاومت آن در برابر آسیب متفاوت باشد. مزیت کفپوش لمینت این است که نسبت به چوب سخت در برابر آب مقاوم تر است که این امر آن را برای افرادی که در محیط های مرطوب و مرطوب زندگی می کنند مفید است. لمینت در برابر آب مقاوم است، اما تمیز کردن مرطوب روی سطح می تواند باعث آسیب احتمالی شود.

READ  استودیو O&G امروز میراث های فردا را می سازد

تعیین اینکه کدام یک بهتر است صرفاً یک موضوع ترجیحی شخصی است. اگر به دنبال انجام یک پروژه DIY هستید و می خواهید به مقرون به صرفه بودن توجه داشته باشید، کفپوش لمینت ممکن است بهترین گزینه باشد. کفپوش های چوبی را باید یک سرمایه گذاری بلندمدت در نظر گرفت، اما بسیاری از صاحبان خانه ها احساس و کیفیتی را که چوب سخت به خانه هایشان می دهد را دوست دارند. کفپوش‌های چوبی برای نصب مؤثر نیاز به کار زیادی دارند، بنابراین توصیه می‌شود که یک متخصص حرفه‌ای را برای این کار استخدام کنید.

Flooring.org

همانطور که ممکن است با همنام ما متوجه شده باشید، ما در کفپوش عالی هستیم. چه در نظر دارید یک کفپوش لمینت را برای یک پروژه DIY آینده در نظر بگیرید یا آماده تغییر به یک نسخه چوب سخت با کیفیت بالا هستید، ما اینجا هستیم تا به شما با بهترین مواد و کاردستی کمک کنیم. برای اطلاعات بیشتر به صورت آنلاین از ما دیدن کنید یا با تیم ما با شماره 800-689-9006 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید