به یک برنامه دکور خانه مجازی Target خوش آمدید! بنابراین به‌جای اینکه مجبور باشید راهروهای راهروها را بچرخانید، این یک سفر سریع واقعی است که در آن فقط بهترین‌ها به شما ارائه می‌شود (معروف به موارد دلخواه فعلی ما:)). امیلی واقعاً از سفر اخیر تارگت الهام گرفته بود و فکر می کرد که سرگرم کننده خواهد بود که آنچه را همه ما دوست داریم به اشتراک بگذاریم. هدف کاهش سرعت در قطعات زیبا و در عین حال مقرون به صرفه نیست، بنابراین اگر به یک لامپ، میز قهوه، صندلی تاکیدی، ظروف شیشه ای و غیره نیاز دارید، ممکن است امروز به آن پرداخته باشیم. سبد خود را بردارید و برویم.

من در چند سال اخیر متوجه شده ام که لامپ ها ممکن است یکی از بهترین زبان های عشق من باشند:) آنها هر دو زیبا و کاربردی هستند، پس چه چیز دیگری می توانید بخواهید؟! خوب، مقرون به صرفه بودن یکی است، به همین دلیل است که Target یک فروشگاه لامپ عالی است (در میان چیزهای دیگر، بدیهی است).

چراغ رومیزی سرامیکی | چراغ رومیزی مینی مرمر مصنوعی

من می دانم که در مورد آن صحبت کرده ایم آن چراغ سیاه قبل اما به یک دلیل واضح – عالی است! خیلی آراسته نیست اما هنوز جزئیات جالبی دارد. همچنین، این بسیار همه کاره است. من می توانم آن را در یک اتاق مدرن، با حال و هوای خانه های مزرعه مانند خانه ام، به عنوان یک تضاد جالب با یک فضای سنتی و غیره ببینم. این چراغی است که شما می خواهید برای مدت طولانی آن را نگه دارید. سپس آن شیرین و در عین حال شیک چراغ مرمر سبز خیلی فوق العاده است این مینی است، بنابراین لهجه کوچکی عالی است که پیچیدگی خنک فوری را با اشاره ای به رنگ اضافه می کند. چقدر این کار در آشپزخانه یا حمام جالب خواهد بود؟

چراغ رومیزی بیضی شکل با سایه چین دار | چراغ رومیزی حصیری طبیعی

آن چین ها را بدهید! من عاشق این هستم که هر دوی این لامپ ها چین های تمیز و سنتی را با پایه مواد ارگانیک ترکیب می کنند. کنتراست بسیار خوبی دارد. رنگ گرم و پررنگ لامپ بیضی به اندازه کافی زیبا و خنثی است که می تواند با بسیاری از پالت های رنگی مختلف کار کند. پس از آن، حصیری، البته، بهترین کار با هر رنگی است و من عاشق لحن آن هستم این یکی (بعلاوه، خوشبختانه خیلی براق نیست). قرار دادن این لامپ در اتاق فوراً به بافت و جذابیت بصری اضافه می کند، بنابراین من آن را به شدت توصیه می کنم!

دیوارکوب راه راه شیشه ای شیری

سلام، اجاق و دست! برای کسانی از شما که سبک سنتی تری دارید، این دیوارکوب پلاگین در خانه شما بسیار شیرین خواهد بود نسبت به قیمت، بسیار زیباست و جزئیات عالی دارد! حتی بند ناف پارچه ای است که من آن را با دیوارکوب های برقی که در آن طناب فوق العاده قابل مشاهده است ترجیح می دهم.

READ  یاتوفو "فضای تعطیلات آرام" را در نمایشگاه جیانزه ایجاد می کند

یکی از چیزهای مهم که امیلی در سفر هدف خود به آن اشاره کرد، هنر بود. او واقعاً فکر می کرد که قطعات بسیار زیبا هستند و می دانید که Em در مورد هنر او خاص است:) بیایید 3 برتر ما را ببینیم…

بوم دیواری قاب دار برداشت مرکبات | بوم دیواری با قاب درختان مودی | نقاشی دیواری با قاب روی تپه

یعنی به اینها نگاه کن! آنها قطعاً آثار هنری ژنتیکی شما نیستند. مرکبات زندگی بی جان خیلی زیباست و تنوع رنگ ها حرکات بسیار زیبایی ایجاد می کند (کنایه از امیریت؟؟). سپس قطعه “درختان خوش خلق”. به طور قانونی قدیمی به نظر می رسد و خیره کننده است. به اتاق شما عمق فوری می بخشد. سپس در نهایت تیاو طرح می کند. من در اصل یک دختر طراحی هستم، بنابراین یک طرفدار بزرگ هستم. من همچنین دوست دارم که چگونه در یک پایه شناور قاب شده است.

هدف روز به روز سردتر و مد روزتر می شود. وقت آن است که در مورد این آینه صحبت کنیم…

آینه دیوار حوض

آینه‌های آمورفیک‌شکل روز به روز محبوب‌تر شده‌اند، بنابراین خوب است که گزینه‌های مقرون به صرفه‌تری مانند این یکی. این یک اندازه عالی در 22 اینچ در 30 اینچ است و اگر به عکس مدل‌دار بالا نگاه کنید، واقعاً می‌تواند سبک سنتی را تازه کند. اما قطعا همه کاره است، بنابراین اگر به یک آینه نیاز دارید، بدون توجه به سبک شما، شاید همه چیز را با این یکی تغییر دهید!

حالا بیایید به چند قطعه بزرگتر بپردازیم … قفسه کتاب / کابینت!

قفسه کتاب با کشو | کابینت اکسنت شیشه ای

آیا این زیبایی ها را می بینید!؟ بلند، جزئیات زیبا، و هر دو دارای فضای باز و بسته هستند که ایده آل است. من عاشق سوراخ انگشت برنجی هستم قفسه کتاب چوب روشن خیلی زیاد. این فقط ظاهر و احساس برجسته ای به آن می دهد. همچنین اندازه کشوها (2 کشو باریک روی یکی عمیق تر) آن را گران تر نشان می دهد. سپس برای کابینت مشکی، نه تنها کاملاً در رده سبک سنتی مدرن است، بلکه می تواند یک کابینت ورودی عالی باشد! کفش‌ها می‌توانند پشت درها (اگر خیلی گل آلود نباشند)، کلیدها و پست‌ها روی قفسه‌ها، شاید چند قلاب در کنار کابینت یا روی دیوار کنار آن قرار بگیرند:)

READ  لینک آپ: کتاب جدید مورد علاقه Em's ساحل ساحلی، استیک آرایش کانسیلر جس در حال امتحان کردن است، و یک فروشگاه لباس جدید که ما آن را دوست داریم

میز کنسول بلوط سفید شده

با توجه به موضوع ورودی، من واقعا این را دوست دارم میز کنسول بلوط سفید شده. این کالیفرنیا Casual 2024 را ارائه می دهد، اما به اندازه کافی بی انتها است که به این زودی ها قدیمی به نظر نمی رسد. ساده و باحال و زیبا 🙂

بیا بشینیم راحت بشیم

صندلی چرخشی لهجه | صندلی لهجه بازوی بال

صندلی گردان قیچی مصنوعی بسیار زیبا و یک فریب عالی برای تمام نسخه های مشابه بسیار گران قیمت موجود در بازار است. تمیز، دعوت کننده، شکل زیبایی دارد و البته چرخشی! در اتاق نشیمن یا اتاق خواب (یا مهد کودک:) عالی خواهد بود) حالا می دانم که در مورد آن صحبت کرده ام آن صندلی بال قبلاً چون فکر می‌کنم این شکل بسیار باحال و کمی جسورانه‌تر از بسیاری از مواردی است که Target ارائه می‌دهد. این در واقع به من حال و هوای کلاسیکی می دهد که به پاریسی متمایل شده است. نسبت‌ها بسیار باحال هستند و به نظر می‌رسد صندلی‌هایی هستند که می‌توانید برای مدت طولانی روی آن آویزان کنید.

امیلی همچنین اخیراً در مورد جستجوی خود برای میزهای قهوه بزرگ صحبت می کرد. بنابراین وقتی این یکی را دیدم فهمیدم که باید آن را با کلاس به اشتراک بگذارم.

میز قهوه خوری مربعی با کشو

باشه پس او تقریباً یک مربع است در 32.99 اینچ در 31.50 اینچ عرضه می شود. و در حالی که نه یک بزرگ میز قهوه، می توانم بگویم که اندازه آن نیز بد نیست! رنگ چوب بسیار زیبا است، جزئیات شیار کوچک روی کشو (آره، ذخیره سازی!) عالی است، و کشش های برنجی ساده و همه کاره هستند. به علاوه یک قفسه اضافه برای چیزهایی مانند کتاب های میز قهوه وجود دارد!

من فکر می کنم همه ما می توانیم سخت افزار مقرون به صرفه را پشت سر بگذاریم، بنابراین بیایید ببینیم تارگت چه چیزی را ارائه کرده است!

کشوی کاف دار 10 اینچی قدیمی (مجموعه 2 تایی) | سطل کشوی کتابخانه قدیمی (مجموعه 2 تایی)

در حال حاضر، ما البته طرفداران گسترده ای هستیم سخت افزار جوان سازی اما درک کنید که آنها برای بودجه همه نیستند (مخصوصاً وقتی که کابینت و کشو زیادی دارید). اینها مانند یک جایگزین بودجه عالی به نظر می رسند! کشش ها کلاسیک و زیر 13 دلار برای 2 نفر هستند. دیگری می کشد بسیار شیرین با جزئیات شگفت انگیز است. 10/10

هدف در تلاش است تا حمام های ما را شیک کند!

جا حوله ای نردبانی برنجی دیواری

من عاشق اینم جا حوله ای نردبانی برنجی دیواری. بسته به اینکه روزانه بیش از یک نفر از حمام استفاده می‌کنند، ممکن است دو نفر بخواهید، اما این در حمام مهمان چقدر زیبا خواهد بود؟ حال و هوای هتل!

READ  وارد خانه رنگارنگ و مدرن-صنعتی هنرمند بن مدانسکی شوید

حالا بیایید یک میز زیبا بچینیم.

ست نوشیدنی شیشه ای (مجموعه 4 تایی) | رومیزی شیشه ای روغنی | لیوان های اکریلیک (مجموعه 4 تایی)

من عاشق یک لیوان چند منظوره زیبا (و مقرون به صرفه) هستم! آن مجموعه سبز رنگ خنثی عالی و سرگرم کننده است، با آن جزئیات توپ شیرین. و از آن لیوان ها می توان برای آب، کوکتل، ماکتل، شراب و غیره استفاده کرد. بدون یادداشت. سپس در سمت راست قرار دارند آن بلوزهای خیره کننده که اگر آنها را رها کنید نمی شکند! ایده آل برای داخل یا خارج. در نهایت، من عاشق طراحی هستم این سفره. ساده اما شیرین است و الگوی کافی را به منظره میز شما اضافه می کند.

مجسمه منحنی سرامیکی

من عاشق یک شی سرامیکی زیبا هستم و این یکی کاملا متناسب با صورت حساب منحنی بسیار زیبا است و 10 اینچ بلند است که عالی است! پیدا کردن مجسمه های مقرون به صرفه، بلند و جذاب همیشه آسان نیست. اشیایی مانند این فقط به اضافه کردن آن لایه اضافی از علاقه بصری کمک می کنند.

برای پایان دادن به این سفر خرید کوچک سرگرم کننده، بیایید راحت باشیم!

بالش پرتابی گرد مخملی | پتو پرتاب Dobby خطوط شبکه بافت دار | بالش پرتابی ژئو کمری تافتی

یکشنبه در مورد عشق ام به آن بالش گرد🙂 فقط بگوییم، او یک طرفدار بزرگ است. در 2 رنگ دیگر نیز موجود است! سپس من عاشق ظاهر این پتو. بررسی ها عالی هستند و می گویند فوق العاده نرم است و وزن متوسطی عالی دارد. اما من عاشق الگوی تونال و حاشیه زیبا هستم. خیلی همه کاره! در چند رنگ دیگر نیز می آید:) در نهایت، این است بالش من برای اولین پست Fix it را در مورد رختخواب پیشنهاد کردم. من فقط بافت، الگو و اندازه را دوست دارم. شما می توانید آن را در هر اتاق با هر سبکی استفاده کنید. این همچنین در چند گزینه رنگ دیگر نیز وجود دارد!

خوب، زمان جمع کردن وسایل است! اگر به دنبال چیز خاصی بودید، امیدوارم این کمک کرده باشد! فردا برگردید تا یک جمعه با یک مهمان ویژه درستش کنید:) شاید بیشتر به شما کمک کند!

*عکس ها از طریق هدف

دیدگاهتان را بنویسید