من، مانند بسیاری از مردم، در طول ماه‌های طولانی و پر هیجان از هالووین تا کریسمس زیاده‌روی می‌کنم و سپس برای بازنشانی (و رفع برخی آسیب‌های سبک زندگی) در ژانویه/فوریه به خواب زمستانی می‌روم. من واقعاً نوشیدنی‌های NA را انتخاب نمی‌کنم، مگر زمانی که دوستان تمام شده‌اند و در حال نوشیدن هستند، زیرا در این صورت می‌خواهم احساس کنم که با آنها در یک هواپیما هستم. در حالی که همه «متخصصان» موافق هستند که پرهیز کامل از الکل برای سلامتی شما بهترین است، و «اعتدال» در رتبه دوم قرار دارد، برای برخی از ما (آهم، من) من می‌دانم که میانه‌روی قدرت من نیست و خودم را با محدودیت‌ها و محدودیت‌ها محدود می‌کنم. نظم و انضباط یک راه لذت بخش و موثر برای تنظیم مجدد پس از تعطیلات است. سال گذشته، من در ژانویه کاملاً خشک بودم (خوب، یک شب متوسط ​​را با MIL خود ممنوع کردم، در حالی که برایان به مدت 10 روز خارج از شهر بود) و همه اینها را با ابزار مناسب (سوپ های خوشمزه، کتاب های خوب، حمام کردن، مقداری) متوجه شدم. آدامس‌ها، پتوی سونا، یوگا زیاد، پیاده‌روی، و مقداری نوشیدنی NA) من واقعاً از تنظیم مجدد لذت می‌برم و از آن لذت می‌برم. من می خواهم واضح بگویم، سخت گیری در مورد بسیاری از چیزها ضروری نیست و یک تیپ شخصیتی خاص است که من در آن قرار می گیرم – این بیشتر یک نقص شخصیتی است، اما یاد گرفته ام که آن را به روشی سالم مدیریت کنم. به نام یافتن چند جایگزین (بیشتر در تعطیلات آخر هفته باید با مردم همراه باشیم)، همه موارد بالا را امتحان کردم. و در حالی که در سال گذشته موارد بیشتری منتشر شده است، من فکر کردم که کدام یک مورد علاقه من بودند را به اشتراک بگذارم.

READ  هفته اول پیشرفت گنجه جس - ما یک ایده الگو داریم، مردم!

1. بهترین دم کردن آبجو غیر الکلی Kölsch Craft Day | 2. IPA عمدی غیر الکلی رفاه | 3. Crux NO MO Non-alcoholic IPA | 4. شرکت آبجوسازی ورزشی آبجو غیر الکلی کرافت

من برای اکثر اینها اهمیتی نداشتم، اما No Mo Hazy IPA مورد علاقه ما بود. من در واقع تا پایان بهار به نوشیدن این نوشیدنی ها ادامه دادم، حتی زمانی که به نوشیدنی در آخر هفته ها برگشتم (یک راه جالب این است که بین آبجو معمولی و آبجو NA رفت و آمد کنم، به خصوص در روزهای طولانی نوشیدن bbq). من با یکی از بهترین دوستان فرااجتماعی ام، داکس شپرد تماس گرفتم تا ببینم آیا می توانم برخی از آنها را دریافت کنم تد سگرز من را فرستادند، اما آنها بیرون بودند، (دکس و بهترین دوست، آرون ویکلی، به تازگی این آبجو NA را ساخته اند که قرار است عالی باشد).

5. نوشیدنی آرام بخش مکمل منیزیم Recess Mood | 6. گیسن سوویگنون بلان الکل زد | 7. لایتز – پینو نوآر غیر الکلی نقطه صفر پنج | 8. Greenbar Distillery Organic NA Un Gin + Tonic | 9. Leitz – Eins Zwei Zero Rose Can

من واقعا دوست داشتم برند لایتز و آن گل رز درخشان خوشمزه بود، با استراحت دوم شدن یکی از نزدیک ترین دوستان من که کاملا هوشیار است تحت تأثیر نوشیدنی های برند لایتز قرار گرفت و از آن عکس گرفت تا بتواند آن را در زادگاهش بخرد. و اگر کاملا صادق باشم، یک تونیک رژیمی همراه با آب گریپ فروت، نوشیدنی NA مورد علاقه من است و کامبوچا روی یخ در رتبه دوم قرار دارد. من ارواح NA را امتحان کرده‌ام، و بسیاری از آنها طعم خوبی دارند، اما نمی‌دانم – داشتن یک غذای قدیمی از مد افتاده تنها زمانی سرگرم‌کننده است که در مهمانی باشید، اما در خانه، متوجه شدم که آن را نمی‌خواهم.

READ  10 رستوران و بار داخلی برتر Dezeen در سال 2023

بیشتر شب‌ها حدود ساعت 6 بعدازظهر یک پیاده‌روی طولانی را انتخاب می‌کنم و هر تمایلی به یک لیوان شراب از بین می‌رود. بعد از اینکه بچه‌ها از خواب بیدار شدند، یک چای داغ درست می‌کنم، در پتوی سونا می‌نشینم، یا 3 مگ آدامس ایندیکا را می‌جوم و با رمان عاشقانه‌ام حمام می‌کنم. اتفاقاً اینجا قانونی است و در حالی که من مطلقاً دوست ندارم سنگسار شوم، دریافتم که مصرف یک دوز بسیار کم باعث می‌شود که بدون عوارض جانبی منفی بخوابم (مانچ، پارانویا، اضطراب). حالا، اگر/وقتی تصادفاً به 5 مگا گرم رسیدم (که 1/2 صمغ است) کل کارتن بستنی یا یک کیسه دوریتوس را خواهم خورد – خیلی خوشمزه است. من این را فقط به عنوان کسی می گویم که قبلاً از علف هرز متنفر بود و من هنوز نمی خواهم واقعاً مثل همیشه سنگسار شوم. واضح است که شیمی بدن من با آن سازگار نیست، اما در طول قرنطینه، من و برایان بسیار آهسته و در دوزهای کوچک آزمایش کردیم و سویه‌هایی پیدا کردیم که به سادگی به من کمک می‌کردند که شب‌ها به روشی سالم و متوسط ​​استراحت کنم. صادقانه بگویم، من فکر می کنم باید قوانین بیشتری در مورد آن وجود داشته باشد و ای کاش یک داروخانه در هر گوشه ای در اورگان وجود نداشت. اما من احساس می کنم که خوردن آدامس جایگزین بسیار خوبی برای یک لیوان شراب است و کاملاً بی ضرر است (و در زندگی من یک نکته مثبت است). با این حال، از نظر تجربه، من فقط بعد از اینکه بچه‌ها از کار افتاده‌اند، آن را می‌خورم – چند بار قبل از شام آن را امتحان کردم و بگذارید بگوییم که پایین انداختن بچه‌ها آنقدر طولانی و سخت بود که «به توجه من نیاز داشتند» و «نشنیدند». (با نام مستعار آنها کاملاً وزوز من را شدید می کردند!!).

READ  i29 برای کلینیک دندانپزشکی Dentista در آمستردام فضای داخلی رنگی ایجاد می کند

برای من، همه چیز در مورد جایگزینی عادات بد با عادت های خوب و در اواخر دهه 30 زندگی ام است (6 سال پیش زمانی که بچه ها هر دو نوپا بودند و احساس می کردم در حال غرق شدن هستم). دریافتم که انتخاب آگاهانه یک کار سرگرم کننده سالم برای جایگزینی شراب واقعاً دوست داشتنی و کاملاً قابل انجام است. همه ما ابزار خود را داریم و مال من پادکست در حین پختن سوپ های دنج، خواندن رمان های عاشقانه در حین حمام کردن با یا بدون آدامس است.

کس دیگری عادات جدید تفریحی یا سرگرم کننده ای دارد که شما اتخاذ کرده اید؟

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید