کلمه “Curator” می تواند چیزهای زیادی را به ذهن متبادر کند. حافظ و نگهبان. کسی که شکل و احساس کلی را ایجاد می کند. شخصی که نمایشگاهی را سازماندهی و نظارت می کند. خواه مجموعه‌ای از هنرهای زیبا یا فونت‌های گرافیکی ایجاد کند، متصدی جلسه را جمع‌آوری می‌کند و تشکیل جلسه می‌دهد، در حالی که دیدگاه‌ها را گسترش می‌دهد تا نحوه دیده شدن و اشتراک‌گذاری جهان را شکل دهد و تغییر دهد. آیا این عمل طراحی داخلی را توصیف نمی کند؟ طراحان کیوریتور هستند و همیشه بوده اند – فضاها و تجربیات را ایجاد می کنند، رنگ ها و مواد را برای دستیابی به یک چشم انداز خاص ترکیب می کنند.

امروزه همه یک کیوریتور مدرن هستند. و دیدگاه های متنوع آنها به نوآوری، خلاقیت و همکاری دامن می زند. این انگیزه ای برای رویکرد جدید است بنتلی میلز به کارگیری در فرآیند طراحی محصول و داستان هایی که آن را احاطه کرده و به آن جان می بخشد.

این برند در مورد همکاری و توسعه محصول متفاوت فکر می کند. برای بنتلی، بیش از یک فرد در راس آن است که چشم انداز را ایجاد می کند و دیگران را به اجرا هدایت می کند. روند آنها اکنون “رویکرد استودیویی” را اتخاذ می کند – که از یک استودیوی داخلی الگوبرداری شده است – که تخصص داخلی را با تأثیرات بیرونی در هم می آمیزد.

فضای بزرگ با فرش های تجاری خاکستری/آبی تیره، دیوارهای صورتی روشن، دو صندلی و یک میز کناری

Modern Curator Collection شماره 1، Look Sharp

تیم چهار نفره داخلی بنتلی دارای استعداد و تخصص فوق العاده ای است. طراح ارشد دایان هان یک الگوساز خارق‌العاده است، در حالی که ریس بارازا، متخصص ارشد محصولات، می‌داند که چگونه هر ماشینی را اجرا و تطبیق دهد تا دیدگاه‌های برند را ممکن کند. لیز مامونت، طراح نساجی، دانش زیادی درباره محصول دارد، از کار با گمرک گرفته تا طراحی محصولات خط تولید. و میگل چایدز، هماهنگ کننده ارشد توسعه محصول و مدیر نمونه، تیم را تکمیل می کند. هیچ فردی نمایش را اجرا نمی کند. در عوض، کل تیم در به اشتراک گذاری ایده ها، دیدگاه ها، تخصص و الهامات، از داخل و خارج استودیو مشارکت می کنند.

تخته الهام تخت دراز سفید و خاکستری

Modern Curator Collection شماره 1، Look Sharp

استودیوی مشترک جدید اوایل سال جاری آزمایش شد، زمانی که بنتلی هنرمند و پیش بینی گر روندها را وارد کرد. گرچن واگنر برای الهام بخشیدن و تأثیرگذاری، به جای هدایت یا هدایت، تیم داخلی. ارائه اولیه او شامل بررسی تاریخ هنر در چهار دسته بود: دوران باستان، استادان قدیمی، مدرن و معاصر.

READ  پروژه های فضایی فروشگاهی در آمستردام با کلبه کاهگلی برای پولسپاتن ایجاد می کند

برای هر دسته، واگنر تصاویر بصری را به اشتراک گذاشت که نشان می‌دهد چگونه مواد منبع نفوذ می‌کند و بر کار هنرمندان و طراحان امروزی تأثیر می‌گذارد. به عنوان مثال، درس های آموخته شده از دوران باستان، به ویژه یونان باستان، همه چیز را از رسمی بودن غرفه مدرنیستی بارسلون گرفته تا کارهای هنرمندان معاصر با سنگ های فلوت و منسوجات را نشان می دهد. حتی خود مکان ارتباطی با آب و دریای مدیترانه را برای طراح پارچه مامونت ایجاد کرد.

فضای بزرگ با فرش های تجاری هندسی در سایه های خاکستری، دیوارهای خاکستری روشن، یک صندلی تاشو و یک فن جعبه ای

مجموعه کیوریتور مدرن شماره 1، دیدن چیزها

تیم داخلی، الهام گرفته و آماده ارائه ایده ها به کار خود بازگشتند. با گذشت زمان، آنها برای جلسات بیشتر با واگنر متحد شدند که شامل حرکت دادن الگوها، ترکیب مقیاس ها و بافت ها، کاوش در رنگ ها، و اصلاح این بود که چگونه ایده هایشان ممکن است به عنوان مجموعه های فرش منسجم گرد هم آیند. این فرآیند با ایده بزرگ در مورد اینکه چه چیزی می تواند به صورت خلاقانه امکان پذیر باشد آغاز شد، سپس به دغدغه های عملی مانند نخ، ساخت و ساز و رفتن به بازار رسید.

فضای داخلی با مبل سکشنال خاکستری تیره، میز کناری سفید، گیاه کف گلدانی، هنر دیواری، و فرش تجاری طرح دار خاکستری تیره

مجموعه کیوریتور مدرن شماره 1، دیدن چیزها

رویکرد تازه کار کرد. نتیجه مدل استودیویی بنتلی این است کیوریتور مدرن مجموعه شماره 1، که در شیکاگو در جریان NeoCon پیش نمایش شد و در اوایل سال 2023 رسماً در دنیای طراحی عرضه شد.

Vicki deVuono، معاون محصول و بازاریابی، که سالها کار در استودیوهای داخلی و خلاقانه الهام بخش مدل همکاری جدید بنتلی بود، گفت: “برای همه، از جمله تولید کنندگان و طراحان تجاری، نگاه کردن به بیرون از خود حیاتی است.” «با تکیه بر سایر متخصصان (هنرمندان، مورخان، جامعه شناسان…) برای ارائه دیدگاه ها و دیدگاه های غیرمنتظره، و سپس استفاده از تخصص داخلی برای اجرای در دسته ای که در آن قرار دارید – اینگونه است که شما نوآوری را برای بازار خود آزاد می کنید و الهام بخش اعتماد به نفس در میان تیم خود است.”

فضای داخلی با درهای آسانسور طلایی، دیوارهای سفید با بنر طرح سیاه و سفید و فرش تجاری خاکستری تیره

مجموعه کیوریتور مدرن شماره 1، چشم آموزش دیده

تیم طراحی بنتلی با الهام از جنبش مدرنیسم اواسط قرن که همچنان در بین نسل‌ها طنین انداز می‌شود، مجموعه مدرن کیوریتور شماره 1 را با یک شیب اروپایی القا کرد – که نشان دهنده کمتر خوش‌بینی آمریکایی است که ما معمولاً به آن دوره مرتبط می‌کنیم و بیشتر از خوش‌بینی هیجانی که در حال حاضر در ذهن ها و طرح ها نفوذ می کند. این مجموعه شامل سه الگوی طراحی شده برای همزیستی خلاقانه یا به تنهایی ایستادن است. Look Sharp ™ به ناظران اجازه می دهد وارد شوند و داستان خود را به اشتراک بگذارند. یک بافت ریز ترکیب شده، با ترکیبی کمتر قابل پیش بینی از رنگ ها و سایه های ملایم و یکپارچه شکل گرفته و منظم است. دیدن چیزها ™ لحظه را با فوریت زمان حال و خاطرات ما از گذشته ثبت می کند. فضاهای مثبت و منفی آن، هندسه هایی را تشکیل می دهند که جدید هستند، اما عمیقاً احساس آشنایی دارند. Trained Eye™ تماماً در مورد پرسپکتیو است، نزدیک‌تر شوید و خطوط بریده‌ای را خواهید دید که با اشاره و ظریف به نظر می‌رسند. عقب بایستید و خواهید دید که چگونه آنها برای ایجاد یک ترازو جاروبر روی زمین جمع می شوند.

فضای بزرگ با فرش‌های تجاری خاکستری/آبی تیره، دیوارهای سبز زیتونی و نیمکت سبز زیتونی در امتداد یک دیوار

مجموعه کیوریتور مدرن شماره 1، چشم آموزش دیده

deVuono به اشتراک گذاشت، “هر کس به چیزها نگاه می کند، و به چیزها متفاوت برخورد می کند – همانطور که باید. زیبایی در آن نهفته است و ارزش باورنکردنی در تنوع افکار و عقاید. با Modern Curator، ما تفاوت‌های ظریف نماهای مختلف را به تصویر می‌کشیم و آنها را به روش‌های جدید و جذاب برای طراحان تجاری و فضای داخلی امروزی ترکیب و تفسیر می‌کنیم.»
سه الگوی شماره 1 مجموعه کیوریتور مدرن، اولین نمونه از مجموعه‌هایی هستند که در مجموعه مدرن کیوریتور قرار دارند که رویکرد جدیدی را برای نحوه همکاری، طراحی و توسعه محصولات بنتلی میلز تعریف می‌کنند. مجموعه های شماره 2، شماره 3 و شاید حتی شماره 4 هم اکنون در دست ساخت هستند!

دو عدد روشویی چوبی و شیشه ای در کنار هم با صندلی های گرد صورتی روشن و موکت های تجاری خاکستری

Modern Curator Collection شماره 1، Look Sharp

پیام اصلی ارسال و دریافت این است که همه ما متصدیانی هستیم که می‌توانیم مسیرهای غیرمتعارف و غیرمنتظره را برای رسیدن به نتایج زیبای باورنکردنی طی کنیم. مدل استودیویی بنتلی میلز با تمرکز بر فرآیند در مقابل اعتبار، با طراوت است و نتایج را ارائه می دهد. این رویکرد برند و فرهنگ آن را با ارزش تجارب و ایده‌های تازه مرتبط و توانمند می‌سازد. مجموعه Modern Curator شماره 1 در اوایل سال 2023 در دسترس خواهد بود.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  کاشی های رنگارنگ و تریپی که بر روی یک ماشین سفارشی ساخته شده اند

دیدگاهتان را بنویسید