ترویج: در سال 2023، بنتلی موتورز یک تجربه سفر با محوریت معماری و طراحی را در سراسر اسکاندیناوی راه اندازی کرد، با نکات برجسته ای که شامل اقامت در هتل جنگلی Wingårdhs در سوئد و گشت و گذار در استودیوی BIG در کپنهاگ بود.

این سفر فوق العاده به اسکاندیناوی تور یکی از مجموعه‌ای از تجربیات سفری بود که توسط بنتلی در سال 2023 ارائه شد و فرصتی را برای کشف مقاصد جذاب از پشت فرمان خودروهای لوکس آن ارائه کرد.

این تور پنج روزه و چهار شبه از استکهلم آغاز شد، جایی که مهمانان با یک بنتلی راننده از فرودگاه جمع آوری شدند و به اولین شب اقامت خود در هتل مشهور جهان ات هم منتقل شدند.

عکس یک اتاق نشیمن در هتل ات هم در استکهلمعکس یک اتاق نشیمن در هتل ات هم در استکهلم
اولین شب اقامت در هتل Ett Hem در استکهلم بود

با فضاهای داخلی ایجاد شده توسط طراح ایلسه کرافورد، این هتل به دلیل ادغام تجملات با احساس خانه، با فضاهایی که مهمانان را تشویق می‌کند به استراحت و اختلاط مانند یک خانه اعیانی معروف است.

هتل میزبان پذیرایی، شام در کتابخانه و نوشیدنی شبانه برای مهمانی کوچک مهمانان در روز اول بود تا با یکدیگر آشنا شوند.

در روز دوم، شرکت کنندگان فرمان یکی از چندین مدل بنتلی را در دست گرفتند و سفر خود را به سمت جنوب از میان جنگل‌های سوئد آغاز کردند و بهترین مقاصد معماری و طراحی اسکاندیناوی راه را برای پیشبرد این مسیر هدایت می‌کردند.

برای ناهار روز دوم، شرکت کنندگان در Naturehouse توقف کردندبرای ناهار روز دوم، شرکت کنندگان در Naturehouse توقف کردند
برای ناهار روز دوم، شرکت کنندگان در Naturehouse توقف کردند

برای ناهار، تور در Naturehouse متوقف شد، یک آبگرم کنار دریاچه متمرکز بر پایداری توسط Tailor Made Arkitekter که شکل‌های انبار و گلخانه را ادغام می‌کند و بعد از ظهر به هتل جنگل تراکت در اسمالند می‌رسد.

READ  The Link Up: The Hammock Em بسیار هیجان زده است، لباس 40 دلاری Catilin همیشه می پوشد، و دئودورانت جادویی که ما را بوی تازگی نگه می دارد، مهم نیست چه باشد

این هتل که توسط استودیوی معماری Wingårdh طراحی شده است، دارای تنها پنج سوئیت است که در بالای درختان بر روی پایه‌ها قرار گرفته‌اند و به مهمانان این فرصت را می‌دهند که در طبیعت غوطه‌ور شوند.

این سوئیت ها “نماینده واقعی ارزش های طراحی بنتلی در مورد پایداری، مادی بودن و نوآوری” هستند، و مهمانان این فرصت را داشتند که قبل از پیوستن به صاحبان هتل Sandra و Mattias Sälleteg در یک پذیرایی نوشیدنی، در سونا یا جکوزی استراحت کنند.

این شب همچنین شامل شامی در جنگلی در نزدیکی هتل بود که توسط سرآشپز ستاره میشلین نیکلاس اکستد ساخته شد و ترکیبات طبیعی را جشن گرفت که “برای ایجاد چیزی بیشتر از مجموع اجزای آن”.

عکس هتل واناس و پارک مجسمهعکس هتل واناس و پارک مجسمه
ناهار روز سوم در هتل واناس و پارک مجسمه برگزار شد

در روز سوم، گروه به حرکت خود به سمت جنوب از میان جنگل‌های سوئد ادامه داد و برای ناهار در هتل واناس و پارک مجسمه‌سازی، که در اطراف دو انبار سنگی تبدیل‌شده با فضای داخلی توسط کریستینا واختمایستر ساخته شده بود، توقف کردند.

آنها سپس از طریق مالمو و عبور از پل Öresund، طولانی ترین پل اروپا، که سوئد و دانمارک را به هم متصل می کند، قبل از اینکه بار دیگر برای آخرین مسیر سفر به کپنهاگ به حمل و نقل با راننده تغییر مسیر دهند، رفتند.

با اقامت در هتل Nimb در باغ تیوولی، مهمانان فرصت کافی برای کاوش در کپنهاگ داشتند، از جمله شام ​​در یک رستوران نوردیک مشهور جهان و سپس یک گشت شهری به میزبانی مرکز معماری دانمارکی.

عکس گروه بزرگی از مردم در حال ناهار و نان تست در استودیو BIGعکس گروه بزرگی از مردم در حال ناهار و نان تست در استودیو BIG
روز چهارم شامل یک تور و ناهار در استودیوی Bjarke Ingels Group بود

همچنین توری در استودیوی Bjarke Ingels Group برگزار شد که توسط یکی از اعضای تیم که بینش هایی در مورد تمرین خلاقانه آنها ارائه کرد، برگزار شد. ناهار نیز در “قلب تپنده” دفتر برگزار شد.

READ  VALO Hotel & Work دارای اتاق های هتل است که می توانند دفاتر نیز باشند

سفر فوق‌العاده بنتلی در سال 2024 با برنامه‌ای در بریتانیا ادامه می‌یابد که در آن شرکت‌کنندگان مسیری خوش‌منظره را تجربه خواهند کرد که از Crewe، خانه بنتلی موتورز، شروع می‌شود. املاک ماکالان در اسپای ساید، اسکاتلند. برنامه بریتانیا از 19 تا 22 اوت و 2 تا 5 سپتامبر اجرا می شود.

برای اطلاعات بیشتر و ثبت علاقه به بنتلی مراجعه کنید سایت اینترنتی.

محتوای مشارکت

این مقاله توسط Dezeen برای بنتلی به عنوان بخشی از یک مشارکت نوشته شده است. درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید