زمانی بود که نمی‌توانستید به هیچ فضایی – کلوب، رستوران، بار، فروشگاه، مهمانی – راه بروید بدون اینکه کاتالوگ موزیکال دفت پانک وجود داشته باشد. اثر این دو موسیقی فقط ملودیک نبود، بلکه یک زیبایی شناسی کامل از آینده نگر بود… اگر ممکن است، یک حال و هوای لعنتی بود. پسرعموهای سدریک و نیکلاس هروت به ساختن بر اساس این حال و هوا ادامه دادند و برند بوتیک های-فای فضایی-زمانی را تأسیس کردند. تولید کننده هروت با بزرگتر از این دو، سدریک، که به عنوان مدیر هنری دوتایی به ادامه پارتی دفت پانک کمک می کند.

جدیدترین تولیدکننده هروت سیستم بلندگو Bellame ادای احترام به آن دو موسیقی و استودیوهای ضبط قدیمی دهه های 70 و 80 را در قالب یک سیستم صوتی دست ساز و نسخه محدود پخش می کند که “شکاف بین کار با چوب و صدای با کیفیت بالا” را پر می کند.

بلندگوی ماهواره بلم با پوشش نشان داده شده است

بلندگوی ماهواره ای Bellame بدون پوشش نشان داده شده است

بلندگوهای Bellame دی‌ان‌ای طراحی طرح‌های بلندگوهای کف پایه را به اشتراک می‌گذارند که زمانی خانه‌ها و استودیوها در دهه 1970 و اوایل دهه 1980 تکثیر می‌شد، به ویژه Eero Saarinen Bose 901s را طراحی کرد. این بلندگوهای امروزی حول یک محفظه قابل توجه با ماهواره‌های چپ/راست برای فرکانس‌های متوسط ​​و باس دوگانه ساخته شده‌اند که همگی در یک کابینت جامد از چوب رز سانتوس قرار گرفته‌اند، که هر کدام بر روی پایه‌های فولادی ضد زنگ و قطعات تقویت‌شده با چرم تمام دانه نصب شده‌اند. بافل های پوشیده شده

سیستم بلندگوی Bellame با روکش بلندگوهای روشن و خاموش نشان داده شده است.

محفظه باس دوگانه دارای درایورهای مخروطی کاغذی 10 اینچی است که در جلو نصب شده اند تا صدای بیس را واقعاً ایجاد کنند.

در داخل این محفظه، تمام وسایل الکترونیکی لازم برای تامین انرژی محفظه باس دوگانه و ماهواره های چپ/راست مسئول فرکانس های متوسط ​​بالا، دارای 8 ورودی خط و یک ورودی MM phono برای یکپارچه سازی صفحه گردان، یکپارچه شده است. همچنین یک DAC 24 بیتی/192 کیلوهرتز با 5 ورودی از جمله USB-A و USB-B وجود دارد. توجه داشته باشید، باید روی یک دانگل اختیاری برای اتصال بلوتوث سرمایه‌گذاری کنید، که به نظر می‌رسد یک حذف آشکار از یک سیستم جامع دیگر برای استفاده از پلاگین و بازی (اما شاید کاملاً مطابق با مرجع دهه‌های 70 تا 80 باشد).

READ  عناصر چوبی در رستوران Studio Frantzén در مرکز قرار می گیرند

نمای عقب درگاه های ورودی سیستم صوتی Bellame.

نمای جلوی زاویه دار بلندگوی مرکزی و جزء گیرنده بلندگوی Bellame با پوشش روی.

یک صفحه کنترل ساده شامل تنظیم صدا و یک گیرنده کنترل از راه دور برای کنترل آسان از ناحیه گوش دادن است.

مجموع اجزای موجود در Bellame توان خروجی 2×75 وات (ماهواره ها) و 220 وات را برای واحد کنسول گیرنده مرکزی باس منتشر می کند، مقدار زیادی برای پر کردن یک اتاق نشیمن بزرگ و سپس مقداری.

سیستم سه بلندگو Bellame با کابینت چوبی در اتاق با پانل های چوبی تکمیل شده است.

اگر تا به حال یکی از این بلندگوهای Bellame را در طبیعت در سراسر جهان دیدید، خود را خوش شانس بدانید. تنها 100 مورد از این ساخته شده توسط تولید کننده هروت برای مبلغ 20990 دلاری، یک تجربه صوتی دست ساز که درخواست را تضمین می کند، “یک بار دیگر”.

گرگوری هان سردبیر دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید