این تا حدودی یک تم تکراری در صدای خانگی برای توصیف برخی سبک‌های خاص است (و بلندگوهای صوتی با قیمت بسیار بالا که شایسته تحسین و نمایش باز هستند. در مورد مجسمه آکوستیک شفاف ایده قرار دادن این بلندگوی ارگانیک بر روی پایه نه تنها کاملاً مناسب به نظر می رسد، بلکه عملاً تمام هدف پشت طراحی آن است.

همانطور که از نام آنها پیداست، Transparent در درجه اول به دلیل خط تولید خود شناخته می شود فریم آلومینیومی و بلندگوهای شیشه سکوریت تا حدودی یادآور بوم باکس های سال گذشته است. طراحی دستی بنیانگذار Per Brickstad از این موضوع مستطیل و شفاف منحرف می شود و در عوض مجسمه آکوستیک را با چیزی شبیه به آن می بخشد. فلسفه “انقلاب آرام” لوئیس باراگان – شکلی ارگانیک که هماهنگی و آرامش را با زمان به جای ماشین شکل می دهد، شکلی که به ویژه فاقد حضور تکنولوژیکی غالب است. برخی ممکن است شکل لوبی گوش را از یک زاویه ببینند، شبح منحنی شاخدار صدف دریایی را از زاویه دیگر.

هر مجسمه آکوستیک به سفارش با استفاده از رزین اکریلیک پرینت سه بعدی و جمونیت – یک ماده معدنی گچ ساخته شده است. شکل ریخته‌گری با لایه دوم اسپری می‌شود تا به بلندگوی صوتی بافت مجسمه‌ای خود را نشان دهد، روکشی که شیئی را که در نظر گرفته شده است مانند سرامیک/ظروف سفالی نمایش داده شود، منتقل می‌کند. یک ویژگی نسبتا ایده آل، توجه به قرار دادن یک بلندگوی صوتی بر عملکرد بسیار تأثیر می گذارد.

شکل اسپیکر صرفاً زیبایی‌شناختی نیست، زیرا منحنی‌های مشخصه آن عمدی هستند و برای برجسته کردن مسیر امواج صوتی از عناصر درایور 2×15 وات (مجوز برای پاسخ‌گویی فرکانس 60 هرتز تا 20 کیلوهرتز) و همچنین جداسازی استریو بین دو درایور را تقویت می‌کنند.

READ  برندگان AHEAD آسیا 2021 در مراسم تصویری در دزین معرفی شدند

Transparent عملکرد بلندگوی مجهز به بلوتوث و داخلی کلاس D خود را به عنوان “ترد و منقبض” توصیف می‌کند و به این نکته اشاره می‌کند که مشخصات ساده این شیء صوتی منحصربه‌فرد را به جای پخش‌کننده‌ای که دیوار و پنجره را تکان می‌دهد، عامل محیطی ظریف است.

The Acoustic Sculpture by Transparent در دو نسخه سیاه و سفید در دسترس است 3500 دلار.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید