مشخص کردن زمانی که بلندگوهای ایستاده روی زمین به عنوان یک قطعه صدای آرمانی خانگی مورد توجه عموم قرار گرفت، دشوار است، اما بدون شک این دسته بندی است که در پس زمینه محو شده است زیرا گزینه های کوچکتر بلندگوهای جریان بی سیم به اولین انتخاب بسیاری از خریداران تبدیل شده است. . بلندگوهای رده بالا و بزرگ برای شنونده اختصاصی استقامت دارند. با این حال، حتی علاقه‌مندان به صدا نیز ممکن است به سادگی و سهولتی که اکوسیستم‌های صوتی یکپارچه مانند بلندگوهای Sonos ارائه می‌کنند، آرزو کنند. که باعث می شود به تازگی اعلام شده است KEF LS60 Wireless یک سازش سازش ناپذیر امیدوارکننده

بیایید یک چیز را کنار بگذاریم، اینها بلندگوهای 7000 دلاری هستند، بنابراین نه تنها برای جشن گرفتن شصتمین سالگرد KEF به شکلی سازش‌ناپذیر طراحی شده‌اند، بلکه برای جمعیتی که معمولاً انتظار می‌رود در مورد نرخ بیت‌ها، بودجه به چهار و بیشتر از آن مدنظر داشته باشند، جذاب هستند. ارقام برای قطعات، و فضای کف اختصاص داده شده برای انتخاب خود را در دنده صوتی.

KEF LS60 Wireless مطمئناً آواز قو نیست، اما ناله‌ای مطمئن از تاریخچه Hi-Fi این برند است که در یک فرم شیک و مدرن روی زمین محصور شده است (به‌ویژه در رنگ آبی سلطنتی با ذوق و سلیقه جذاب به نظر می‌رسند، اما در گزینه‌های ضعیف‌تر نیز موجود هستند. از Mineral White و Titanium Grey)، کار مایکل یانگ، همکار و طراح صنعتی KEF. یانگ همان طراح است که بلندگوهای قفسه کتاب بی سیم KEF LSX را به طرحی چندگانه تبدیل کرد.

LS60 Wireless برخی از نشانه‌های طراحی مشابه مدل قبلی کوچکتر خود را دارد، اما ما می‌توانیم استدلال کنیم که طراحی برج مستطیل شکل فوق‌العاده باریک‌تر حتی موفق‌تر است، در درجه اول به این دلیل که در ارائه یک ردپای شگفت‌انگیز فشرده برای یک بلندگوی روی زمین تعادل ایجاد می‌کند و همچنان قادر است. برای گنجاندن تعداد زیادی از فناوری‌های آکوستیک در این موارد: یک کوارتت از درایورهای لغو نیرو Uni-Core 5.25 اینچی که رو به پشت با یک درایور Uni-Q متشکل از bullseye 19 میلی‌متری در مرکز آلومینیوم 10 سانتی‌متری آن قرار گرفته‌اند. مخروط میان رده با هماهنگی کار می کند و ظاهراً فقط از یک نقطه تابش می کند، همانطور که در انیمیشن رندر سه بعدی جذاب زیر نشان داده شده است:

READ  «آشوب» استودیو موسیقی میلان به خودانگیختگی آهنگسازی اشاره دارد

LS60 Wireless همه چیز در مورد گزینه هایی است، از جمله توانایی کارکردن آنها به عنوان بلندگوهای بی سیم با تأخیر کم یا به طور سنتی استفاده از اتصال سیمی برای عملکرد بدون ایراد. اما حتی در حالت بدون کابل، این بلندگوها تا 24 بیت/96 کیلوهرتز کار می کنند (ارتباط سیمی تا رزولوشن 24 بیت/192 کیلوهرتز کار می کند).

KEF LS60s را نه تنها به گونه‌ای طراحی کرد که در تنظیمات انعطاف‌پذیر باشد، بلکه در پخش نیز انعطاف‌پذیر باشد. خارج از جعبه آنها می توانند از طریق Wi-Fi، Apple AirPlay 2، Google Chromecast و بلوتوث متصل شوند. و البته، برنامه ای برای سفارشی سازی و کنترل بیشتر پخش وجود دارد. برنامه KEF Connect همچنین امکان پخش جریانی از Amazon Music، Qobuz، و Deezer یا تنظیم رادیو اینترنتی و پادکست‌ها را با امکان استفاده از برنامه‌های بومی برای پخش مستقیم از Spotify Connect، Tidal Connect و QPlay، Roon Ready (یک ویژگی آینده) اضافه می‌کند. برنامه ریزی شده برای پاییز 2022).

اگر شما هم مانند ما هستید و رویای زندگی با یک جفت KEF LS60 Wireless را در سر می پرورانید، می توانید با کمک کمی تخیل پیشرفته از فناوری بهره مند شوید. گزینه KEF Augmented Reality.

نظر ما از LS60 بی سیم در این مرحله همه حدس و گمان است، زیرا ما هنوز یک جفت را در خانه آزمایش نکرده ایم. اما از همه ظواهر، KEF این نکته را مطرح می‌کند که اگر می‌خواهید بهترین عملکرد صوتی را داشته باشید، بلندگوهای کف هنوز هم سزاوار جایگاهی در خانه هستند… اما همچنان کمی ساده‌تر می‌خواهید.

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده‌روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده‌ای، مجموعه‌ای از ماجراجویی‌ها و تفکرات او را می‌توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

READ  ستاره های شعله ور نورپردازی سرامیکی ترکیبی از عشق ممفیس است

دیدگاهتان را بنویسید