قوانینی که ورزش‌های اصلی مانند فوتبال، فوتبال، بیسبال و بسکتبال را تعریف می‌کنند، سریع‌تر از تجهیزات مورد استفاده در مسابقات تکامل می‌یابند. توپ‌های بیس‌بال، خفاش‌ها و بسکتبال‌ها به‌طور کلی امروزه مانند دهه‌های پیش به نظر می‌رسند، و هر تغییری در تجهیزات رسمی بازی می‌تواند باعث بررسی دقیق بازیکنان و طرفداران شود. اما هیچ ورزشی از تغییر مصون نیست، همانطور که اخیراً با معرفی جام جهانی فوتبال 2022 نشان داده شده است. سنسور موقعیت مکانی توپ های فوتبال طراحی شده توسط آدیداس و راه اندازی رسمی از بسکتبال نسل 1 بدون هوا ویلسون به آن اشاره می کند ممکن است فقط قبل از اینکه NBA و همتای بین‌المللی آن، فیبا، تغییرات مشابهی را در بسکتبال در اساسی‌ترین سطح آن دعوت کنند، مسئله‌ای زمان باشد.

سه توپ بسکتبال Wilson Gen1 چاپ سه‌بعدی در قهوه‌ای، سیاه و سفید در پس‌زمینه‌ای کاملاً مشکی با درخشش آبی ظریف پشت آن سه.

این نام گویای همه چیز است: Wilson Airless Gen1 Basketball اولین بسکتبالی در نوع خود است که با چاپ سه بعدی طراحی شده است تا بدون مثانه هوای متورم در داخل پرش کند. نسل بعدی بسکتبال به جای دوخت، چاپ می‌شود و دارای یک الگوی مشبک کاملاً شفاف با کانال‌هایی است که از سلف استاندارد هشت پنل خود تقلید می‌کنند. نتیجه یک توپ بسکتبال با پرش کافی در هر اونس برای دریبل زدن، پاس دادن و شلیک به عنوان همتای پر از هوا است، بدون نیاز به باد کردن.

را

بسکتبال لاستیک مصنوعی نارنجی ویلسون در برابر پس زمینه آبی شیب

منشا بسکتبال به سال 1891 باز می گردد، زمانی که دکتر جیمز نیسمیت، مربی تربیت بدنی، در کالج کنونی اسپرینگفیلد در اسپرینگفیلد، ماساچوست، این بازی را برای فعال نگه داشتن دانش آموزان در ماه های سرد سال طراحی کرد. در اصل، سبدهای هلو برای رینگ ها در کنار توپ چرمی توری به سبک فوتبال استفاده می شد.

رندر سه بعدی از بسکتبال Wilson Gen1 چاپ سه بعدی به رنگ خاکستری آبی، که از ابرهای غبار پشت آن بیرون می آید

اولین نمونه اولیه بسکتبال بدون هوا سال گذشته توسط ویلسون در همان زمان در طول سال رونمایی شد آخر هفته ستاره های NBA 2023. این توپ شفاف در اولین دور مسابقه اسلم دانک AT&T ظاهر شد و کی جی مارتین بازیکن هیوستون راکتس از یک نمونه اولیه استفاده کرد. ویلسون از آن زمان به اصلاح رنگ و محلول نهایی توپ، از جمله اصلاح در فرآیند تولید افزودنی ادامه داده است.

READ  External Reference نمایشگرهای ارگانیک با چاپ سه بعدی را برای فروشگاه La Manso ایجاد می کند

جزئیات افزودنی تمام سیاه و سفید پرینت سه بعدی بسکتبال Wilson Gen1 کوچک "AIRLESS GEN1" برچسب

سه توپ بسکتبال Wilson Gen1 چاپ سه‌بعدی در رنگ‌های قهوه‌ای، سیاه و سفید به‌صورت مورب در کنار پس‌زمینه‌ای کاملاً مشکی قرار گرفته‌اند.

تعداد معدودی از افراد منتخب که به اندازه کافی خوش شانس بودند که یکی از 200 توپ اول را محکم کنند، رنگ جت سیاه، طبیعی یا قهوه ای را انتخاب کردند.

قبل از اینکه جوردن های خود را ببندید و بیش از حد در مورد فرض گرفتن یکی از این موارد جدید هیجان زده شوید. ویلسون بدون هوا نسل 1 بسکتبالمهم است که توجه داشته باشید که ویلسون تنها 200 عدد از این توپ های پرینت سه بعدی را منتشر کرد. این دسته اول هر کدام 2500 دلار قیمت داشت، اما قبلاً فروخته شده است. می توانید ثبت نام کنید اینجا در مورد نسخه های آینده هشدار داده شود.

در دسترس بودن محدود توپ و فراتر از قیمت گذاری خط 3 نقطه ای نشان می دهد که در حال حاضر مقیاس کردن طرح سه بعدی افزودنی چقدر سخت است. اما مانند یک استف کوری، شانس به شدت به نفع ویلسون است که طراحی بدون هوا خود را برای تغییر برای همیشه بازی تنظیم کند.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید