ستون های بتونی یکپارچه و تخته های گردو زمینه ای برای مجموعه گسترده ای از هنر و طراحی برزیل در اواسط قرن 20 در این دهه 1970 بازسازی آپارتمان سائوپائولو توسط BC Arquitetos ایجاد می کند.


این آپارتمان با مساحت 230 متر مربع در یک ساختمان در دهه 1970 در محله سنتی ژاردینس سائو پائولو واقع شده است و برای یک مشتری معمار منظر ایجاد شده است.

معماران BC این پروژه را طراحی کردند
ویژگی های پنل گردو در آپارتمان

هنگام طراحی فضا ، معماران قبل از میلاد – به رهبری برونو کاروالیو و کامیلا آولار – تحت تأثیر کار مدرنیست و معمار منظر برزیلی روبرتو بورل مارکس قرار گرفت.

چیدمان ستون های بتونی وجهی اولیه آپارتمان را هدایت می کرد که به یکی از ویژگی های اتاق نشیمن با طرح باز تبدیل شد.

قبل از میلاد Arquitetos ستون های بتونی را در آپارتمان نصب کرد
ستون های بتونی یکپارچه طرح بندی فضا را هدایت می کنند

ستونهای یکپارچه ، سقف بتونی ، کف سنگی و صفحات میز گرانیتی توسط چوب طبیعی گردو معتدل می شوند ، که کل فضا را می پوشاند.

BC Arquitetos گفت: “سه ستون اصلی راهنمای انتخاب این پروژه است که ما آن را به عنوان یک آپارتمان گالری طبقه بندی می کنیم.” “معماری تمیز ، حسی و منظره نگاری که ارتباط فضاها را با استفاده از عناصر کمی امکان پذیر می کند.”

این آپارتمان با انتخاب طرحهای مبلمان کلاسیک توسط استادان برزیلی دهه های 1950 و 1960 مبله شده است. این صندلی ها شامل صندلی های طلای سیاه و میز Petala توسط Jorge Zalzupon ، صندلی راحتی Janguada توسط Jean Gillion ، صندلی غذاخوری mtf600 توسط Geraldo de Barros ، صندلی Mole توسط Sergio Rodrigues و مبل Verde Corvo توسط Jader Almeida است.

READ  FOG Architecture "غاری مدرن" برای فروشگاه پکن ToSummer ایجاد می کند

میز سرجیو رودریگز و صندلی های چرمی اصلی آن توسط خورخه زالزوپین در آشپزخانه و اتاق ناهار خوری با نقشه باز وجود دارد که با مجموعه ای از درهای تاشو می توان از بقیه آپارتمان بسته شد.

میز مخصوص سرخیو رودریگز در آشپزخانه است
میز مخصوص سرخیو رودریگز در آشپزخانه است

قطعات مبلمان اواسط قرن نوزدهم و همچنین یک چراغ سقفی شیشه ای با نام تجاری مشهور روشنایی برزیلی Dominici ، از یک فروشنده محلی عتیقه فروشی تهیه شده است.

در فضای داخلی همچنین مجموعه ای از قطعات هنری معاصر مانند عکس سائوپائولو توسط کلودیو ادینگر، یک مجسمه فلزی توسط تصویر مکان یاب کلودیو آلوارز و یک مجسمه سر برنزی توسط فلوریان ریس.

قبل از میلاد Arquitetos از گردو و بتن در آپارتمان استفاده کرد
چراغ سقفی شیشه ای از یک فروشنده عتیقه تهیه شده است

دیگر فضاهای داخلی با آگاهی از هنر شامل یکی از استودیوهای محلی Framework است که از مبلمان مجسمه سازی و تابلوهای بلوط فرانسوی برای ایجاد یک دفتر خانوادگی در آمستردام استفاده می کند که برای انتقال “فضای آرام یک گالری هنری” طراحی شده است.

در لندن ، طاق فروشنده هنر توسط Daab Design به یک زیرزمین زیرزمین آرام تبدیل شد.

عکاسی توسط دنیلسون ماچادو.

دیدگاهتان را بنویسید