من می‌خواهم پست امروز را با تکرار سؤال مورد علاقه‌مان در مواقعی که معمای نوسازی/مدل‌سازی داریم – چه زمانی که اشتباهی مرتکب می‌شویم یا زمانی که چیزی آنطور که شما می‌خواهید نیست، باز کنم. اینجوری میشه: “گزینه ها چیست و چقدر هزینه دارند؟” ما دریافتیم که این سریعترین راه برای حل هر مشکل ساخت و ساز است. یکی از آن “معمای” درختان خریداری شده ما بود. چند منطقه وجود داشت که ما برای درختان بزرگتر و بیشتر برنامه ریزی کرده بودیم، اما هنگامی که آنها در زمین کاشته شدند، ما کار نسبتاً آزاردهنده/خارجی را انجام دادیم و پرسیدیم چرا آنها اینقدر کوچک هستند. پاسخ واضح این بود که تیم ما در تلاش بود به بودجه خود پایبند باشد و گیاهان بزرگتر گران تر هستند. پس از بررسی اینکه چقدر طول می کشد تا به اندازه دلخواه برسند، متوجه شدیم که 5-10 سال طول می کشد. OOF. اگر این خانه نمایشگاهی برای برندها نبود، در اصل، علیرغم میل خود، منتظر می ماندیم. اما این خانه باید خیلی و به زودی تیراندازی شود، و در حالی که می‌توانیم منتظر بمانیم تا گیاهان کوچک‌تر تبدیل به درختچه شوند، باید این تکه‌های لنگر بزرگ بزرگ‌تر شوند.

داگ وود پاسیو آشپزخانه

رندر یاردزن

در نزدیکی پاسیو آشپزخانه، ما یک چوب سگ بزرگ می‌خواستیم که به پر کردن شکاف بین دو سازه – راهروی سرپوشیده و آشپزخانه کمک کند. یاردزن آن را در رندرهای خود قرار دهید و در حالی که می‌دانستیم که رندرهای آنها بر اساس ارتفاعات بالغ است، وقتی درخت کاشته شده را دیدیم احساس کردیم که نمی‌توانیم 10 سال صبر کنیم تا به بلوغ کامل برسد (قندهای مختلف با سرعت‌های متفاوتی رشد می‌کنند. و فراموش می کنم که این کدام است اما کند است).

دیدن؟ او کوچک و بدون برگ بود، بنابراین شما به سختی می توانید آن را ببینید. یک جمله آرام مطمئناً:) ما توانستیم او را به سمت خانه منتقل کنیم که کاملاً مناسب است، نگران نباشید. در همین حین به مهدکودکی به نام رفتم درختان بزرگ امروز همان‌طور که می‌توانید تصور کنید، درختان بسیار بزرگ‌تری دارند که هنوز در ارتفاع بسیار بالغ‌تری در زمین رشد می‌کنند. برای تکمیل آن، آنها خدمات کاملی دارند – درختان خود را به مدت یک سال حفاری می کنند، حمل می کنند، نصب می کنند و تضمین می کنند. البته این با قیمت بسیار بالاتری همراه است. چوب سگی که ما کاشتیم احتمالاً 180 دلار یا بیشتر بود و حمل و نقل/حمل آن معمولاً دو یا سه برابر هزینه گیاه است (من معتقدم که این فرمول متداول از منظره سازان است). بنابراین بیایید بگوییم که اندازه درخت برای ما بین 400 تا 500 دلار هزینه دارد. درخت گیلاس Big Trees Today که ما انتخاب کردیم 2000 دلار بود (شامل کاشت/ضمانت). واضح است که انجام این کار لوکس است، اما چیزی که می‌خرید زمان است. داگوود 5 اینچی ما به مدت 10 سال به این ارتفاع 15 اینچی نمی رسید. پس چقدر برای ما در سال ارزش داشت که آن را در آن ارتفاع داشته باشیم؟ وقتی اینطور به آن فکر می‌کنید، توجیه آن آسان‌تر می‌شود (من این کار را با مراقبت از پوست یا ورزش‌های گران قیمت نیز انجام می‌دهم – آن را بر اساس چند روز در سال استفاده می‌کنید و متوجه می‌شوید که با 50 سنت در روز ارزش دارد. این یک طرز فکر واقعا خطرناک است، TBH).

READ  Brasserie des Pres از تاریخ پر جنب و جوش محله لاتین پاریس استفاده می کند

این درخت گیلاس از Big Trees Today است درست پس از کاشت (بدون میوه، نسخه ژاپنی فکر می کنم!)، حدود 15 فوت ارتفاع (من معتقدم). این در آوریل بود، و او اکنون اینجاست!

ما نمی توانستیم شادتر باشیم.

بیانیه ما بلوط قرمز بومی اورگان

در حیاط خلوت، برای شکستن تمام چمن‌ها، این بلوط قرمز زیبای اورگان را برنامه‌ریزی کرده بودیم – درختی بومی که کالی (استودیو-کامپو) خیلی هیجان زده بود. در زمان بلوغ، به این شکل خواهد بود. با تاب!

اما وقتی آن را گرفتیم حدود 12 دقیقه بود (که بلند به نظر می رسد اما در مقایسه با مقیاس حیاط خلوت کوچک بود).

این قد بلند در نزدیکی گاراژهای خراب ما است (و این در یک گلدان است، بنابراین حدود 20 اینچ کمتر از زمانی است که در زمین باشد). ما در نظر گرفتیم که این یکی را به طور کلی حذف کنیم و این درخت را برگردانیم و صادقانه بگوییم، احتمالاً می‌توانستیم داشته باشیم، اما واقعاً در تابستان (در نهایت) سایه می‌خواستیم و من واقعاً می‌خواستم چمن را از هموار بودنش بشکنم. بنابراین ما به دنبال جایگزینی به Big Trees Today نگاه کردیم. من مطمئن نیستم که همه می دانید، اما من واقعاً درختان را دوست دارم.

قطعاً بلندتر بود، اما وقتی بی برگ بود، هنوز آن جمله نبود. ما همچنین از بلوط قرمز اورگان به بلوط سفید تغییر دادیم زیرا بسیار کمتر بود. در ابتدا، فروشنده یک بلوط قرمز 25 اینچی اورگان را به قیمت 10 هزار دلار برای ما فرستاد و ما تقریباً همه چیز را وثیقه گذاشتیم. این پسر 2 هزار دلار بود 🙂

READ  آیا باید اتاق خوابم را دوباره با سایه روشن تر رنگ کنم که عاشقش شدم؟؟؟؟

الان اینجاست:

فوق العاده زیباست هنوز در سمت کوچکتر است اما برای خانه مقیاس بندی بهتری دارد. تصور کنید 1/2 آن اندازه باشد! درس ها در حال آموختن است، مردم. همچنین، من برای آن دایره کامل اطراف درخت اهمیتی نمی‌دهم، اما آنها گفتند که درخت را تضمین نمی‌کنند مگر اینکه بگذاری نفس بکشد. اما بله، من می خواهم در اسرع وقت دانه های گل وحشی را در آن دایره کامل بپاشم! اگر تعجب می‌کنید که چرا ما چمن‌ها را در آنجا متوقف کردیم، به این دلیل است که این طرح دو سال پیش بود، اما از آنجایی که ساخت‌وساز بیشتر و بیشتر باعث خراب شدن برخی از بوته‌هایی شد که در آنجا بودند، اکنون در حال بررسی تمدید آن هستیم. ما فقط برای آبیاری در آنجا برنامه ای نداشتیم، بنابراین این یک چیز است. ما ممکن است تا پاییز صبر کنیم تا مقداری از آن را بکاریم، بنابراین زمستان ریشه‌های آن‌ها را محکم می‌کند و سپس سعی می‌کنیم تابستان آینده هر چیزی را در آنجا آبیاری کنیم. هر چند از من در این مورد نقل قول نکنید. فقط با صدای بلند به این فکر می کنیم که چگونه از هم اکنون از جایی که چمن قطع می شود و ما با آن کار می کنیم دوست نداریم بومی شمال غربی در مورد راه حل ها

دو درخت دیگر

قبل از اینکه به مهد کودک Big Trees Today برویم، متوجه شدیم که دو منطقه دیگر وجود دارد که می‌توانیم واقعاً از یک درخت لنگر استفاده کنیم که برای آن برنامه‌ریزی نکرده بودیم – در کنار خانه در کنار آشپزخانه و در گوشه‌ای در کنار ایوان بسته. . همه ما موافق بودیم که افراهای ژاپنی در هر دو منطقه به خوبی رشد می کنند، رنگ های فصلی، ارتفاع و شکل بسیار مورد نیاز را در حالی که بقیه درختچه ها رشد می کنند، اضافه می کنند. بنابراین قبل از اینکه به BTT بروم، دو مورد از آنها را در لیست خود داشتم. .

خرید افرا ژاپنی در مهد کودک

کول، فروشنده، به من کمک کرد تا در مورد انواع سفید افراهای ژاپنی تصمیم بگیرم و او مرا متقاعد کرد که بنی ماکو بهترین راه است – من فکر می کنم به رنگ پوست درخت در زمانی که شکوفه نمی دهد و همچنین رنگ برگ ها در هنگام شکوفه دادن. اینها حدود 8 اینچ ارتفاع و 6 اینچ عرض دارند و 1800 دلار قیمت دارند (باز هم شامل تحویل و نصب + ضمانت آنها). من قبلاً بارها افراهای ژاپنی را خریده ام و همیشه حدود 500 دلار و بسیار کوچکتر هستند، بنابراین صادقانه بگویم که این افرا بیش از حد به نظر نمی رسد. این چیزها قبلاً 7-10 سال از عمرشان گذشته بود، بنابراین شما برای زمان رشد در جایی که شخص دیگری از گیاه مراقبت کرده است، پرداخت می کنید. آنها بسیار آهسته رشد می کنند، بنابراین بزرگتر می شوند، اما در طول سالها.

READ  فراتر از فضای یک کیلومتر پارچه را از طریق دفتر آمستردام می پوشاند

اینجا این یکی در آوریل درست قبل از ظهور بهار در پورتلند بود. در زیر می توانید ببینید که او اکنون چگونه به نظر می رسد.

ارزشش را داشت؟

فکر می کنم بله. تصور کنید اگر آن دو درخت آنجا نبودند – فکر می کنم معماری و مقیاس خانه واقعاً به درختان بزرگتری نیاز داشت تا همه چیز را نرم کند. آنها تأثیر فوری را ایجاد می کنند و به کل ملک کمک می کنند که کمتر به تازگی ساخته شده باشد.

همچنین به طرز عجیبی ساده تر از آن چیزی است که فکر می کردم. در حالی که بدیهی است که شما باید بودجه لازم را برای آن داشته باشید، ما تحت تاثیر خدمات سریع آنها قرار گرفتیم و اگر به یک درخت بیانیه بزرگ نیاز دارید که احساس می کنید نمی توانید خودتان انجام دهید، نیازی به استخدام یک پیمانکار چشم انداز ندارید. . با تشکر فراوان از Dan’l و تیم Native Northwest که با بی صبری ما کنار آمدند. این بهترین ویژگی شخصیتی من نیست، باور کنید (مطمئنم که دارید). اما به خاطر شغل و عکاسی ام، فکر می کنم این ولخرجی ها ارزشش را داشتند – حداقل این چیزی است که من به خودم می گویم!!!

Big Trees Today هیچ تجارت مطبوعاتی یا هیچ چیز دیگری انجام نداد، FYI. من آنها را دوست دارم و چقدر آنها را به رشد درختان زیبا اختصاص داده اند. 🙂

*طراحی امیلی هندرسون (من!)، استودیو کامپو، و بومی شمال غربی
** عکس های زیبای پیشرفت توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید