AHEAD در مراسم ویدئویی پخش شده توسط Dezeen برای برنامه جوایز مهمان نوازی ، بهترین طرح های جدید هتل در آسیا را اعلام می کند. از ساعت 7 عصر به وقت سنگاپور تنظیم کنید.


این مراسم که از ساعت 7 عصر به وقت سنگاپور (12:00 بعد از ظهر به وقت لندن) آغاز می شود ، در دو قسمت پخش می شود که هر دو را می توانید در زیر مشاهده کنید.

میزبانی این رویداد توسط مجله خواب آورویرایشگر بزرگ Guy Dittrich ، و دارای محتوای ویدیویی منحصر به فرد از در پیش نامزدها و همچنین داوران و حامیان برنامه جوایز.

جوایز AHEAD ، که از پروژه های مهمان نوازی چشمگیر در سراسر جهان تجلیل می کند ، به چهار منطقه مختلف تقسیم می شود: MEA ، آسیا ، قاره آمریکا و اروپا.

مرحله آسیایی 2021 این مسابقه پروژه هایی را باز کرد که در ژانویه 2020 تا فوریه امسال در قاره افتتاح ، بازگشایی یا راه اندازی شده اند.

https://www.youtube.com/watch؟v=ZKbccK2slRc

AHEAD آسیا 2021 – قسمت اول
19:00 به وقت سنگاپور / 12:00 بعد از ظهر به وقت لندن

در قسمت اول این مراسم ، برندگان در دسته بندی هایی از جمله بار بار یا سالن ، فضاهای رویداد ، اتاق مهمان ، تبدیل هتل ، هتل نیوبیلد ، بازسازی و مرمت هتل ، محوطه سازی و فضاهای بیرونی و لابی و فضاهای عمومی اعلام می شوند.

READ  مارک تجاری فورته فورته فروشگاه رم خود را در عقیق سبز غرق می کند

https://www.youtube.com/watch؟v=mJze08fCBeE

AHEAD آسیا 2021 – قسمت دوم
ساعت 8 شب به وقت سنگاپور / 1 بعد از ظهر به وقت لندن

در قسمت دوم این مراسم برندگان هتل های Resort ، رستوران ، Spa & Wellness و Suite و هتل سال AHEAD Asia معرفی خواهند شد.

این ویدیو توسط Dezeen برای تهیه شده است در پیش به عنوان بخشی از مشارکت در اینجا درباره محتوای مشارکت Dezeen اطلاعات بیشتری کسب کنید. تصاویر از AHEAD گرفته شده است.

دیدگاهتان را بنویسید