پروژه های Ibuku ، Rooi Design and Research و Honext توسط خوانندگان Dezeen به عنوان برندگان رای عمومی جایزه Dezeen امسال در رده های پایداری رای داده شده است.


در مجموع 53،400 رأی داده شد و در همه رده ها تأیید شد. نتایج آرای عمومی برای دسته های پایداری جوایز Dezeen 2021 در زیر فهرست شده است.

برندگان رای عمومی Dezeen 2021 در بخش های معماری روز دوشنبه ، برندگان داخلی روز سه شنبه ، برندگان طراحی روز چهارشنبه ، برندگان رسانه ها اواخر امروز و در نهایت ، برندگان استودیو فردا مشخص می شوند.

برندگان جوایز دزین در ماه نوامبر معرفی شدند

رای عمومی جدا از فرایند داوری اصلی جایزه Dezeen 2021 است که در آن آثار توسط هیئت داوران معتبر ما ارزیابی می شود. اواخر نوامبر برندگان جایزه دزین 2021 را به صورت آنلاین اعلام خواهیم کرد.

برای دریافت به روزرسانی های منظم در مورد Dezeen Awards ، از جمله جزئیات نحوه ورود به سال آینده ، در خبرنامه ما مشترک شوید.

در زیر نتایج رای عمومی برای دسته های پایداری آمده است:

قوس در مدرسه سبز اثر ایبوکو
The Arc at Green School by Ibuku برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده ساختمان پایدار است

ساختمان پایدار

طاق در مدرسه سبز بالی که توسط ایبوکو طراحی شده بود با 55 درصد آرا به عنوان ساختمان پایدار سال در رای عمومی انتخاب شد.

زمین ورزشی چند منظوره توسط مجموعه ای از طاق های بامبو به ارتفاع 14 متر که شکل قفس سینه پستانداران را تقلید می کند ، محافظت می شود.

READ  Td-Atelier "مجموعه صحنه" تخته سه لا را در مرکز اشتغال شینگو نصب می کند

نایب قهرمانان عبارتند از: Kamikatsu Zero Waste Center by Hiroshi Nakamura & NAP با 17 درصد ، CiAsa Aqua Bad Cortina توسط Pedevilla Architects با 12 درصد ، The Kendeda Building for Innovative Sustainable Design by The Miller Hull Partnership با 10 درصد و خوش آمدید کارگاه معماری The Jungle House by CplusC با شش درصد.

مبلمان غرفه S توسط طراحی و تحقیقات Rooi
مبلمان غرفه S توسط Rooi Design and Research برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در رده داخلی پایدار سال است

داخلی پایدار

Furniture Pavilion S یک سازه ورق تخته سه لا انباشته است که به عنوان یک نمایشگاه قابل بازیافت در نمایشگاه بین المللی مبلمان شانگهای در سال 2019 ساخته شده است. ساختار تخته سه لا مدولار با 40 درصد آرا برنده فضای داخلی پایدار سال شد.

بعدی در رده داخلی پایدار Valo Hotel & Work با 22 درصد ، Bermonds Locke توسط هالووی لی با 21 درصد ، MO de Movimiento توسط لوکاس مونوز با 11 درصد و لولیتا ایپرووا توسط تریایژه با پنج درصد است.

مواد Honext توسط Honext Material
Honext Material by Honext برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در بخش طراحی پایدار است

طراحی پایدار

روکش های داخلی و پنل های پارتیشن بندی شرکت Honext مستقر در بارسلونا که از لجن کاغذ صنعتی و ضایعات مقوایی پس از مصرف استفاده می شود ، با 23 درصد آرا به عنوان طراحی پایدار سال از سوی خوانندگان ما انتخاب شده است.

نفر دوم Aquastor از Zihao Design و Common Sands – Forite tiles توسط Studio Plastique، Snøhetta و Fornace Brioni با 22 درصد، Alive by the Living و Ptacek Home Chunk Line توسط Ptacek Home با 12 درصد و Notpla از Superunion با 8 درصد هستند. درصد

READ  فرش دیوار به دیوار ما در اتاق خواب های خانه مزرعه

دیدگاهتان را بنویسید