SO-IL، Yakusha Design و چهار استودیو دیگر توسط خوانندگان Dezeen به عنوان برندگان رای عمومی امسال Dezeen Awards در دسته های استودیو انتخاب شده اند.


دیگر برندگان شامل استودیوی طراحی ساریت شانی هی مستقر در تل آویو و طراحی یاکوشا هستند که اشیاء آنها ریشه در میراث فرهنگی اوکراین دارند.

در مجموع 53400 رای در همه دسته‌ها به صندوق انداخته شد و تایید شد. نتایج آرای عمومی برای دسته‌های استودیو Dezeen Awards 2021 در زیر فهرست شده است.

برندگان رای عمومی Dezeen Awards 2021 در برندگان معماری روز دوشنبه، برندگان دکوراسیون داخلی در روز سه شنبه، برندگان طراحی در روز چهارشنبه و برندگان پایداری و رسانه دیروز مشخص شدند.

برندگان جوایز Dezeen در ماه نوامبر اعلام شدند

رای عمومی جدا از فرآیند داوری اصلی Dezeen Awards 2021 است، که در آن آثار توسط هیئت داوران مشهور ما ارزیابی می‌شوند. ما برندگان جوایز Dezeen 2021 را به صورت آنلاین در اواخر نوامبر اعلام خواهیم کرد.

برای دریافت به‌روزرسانی‌های منظم درباره جوایز Dezeen، از جمله جزئیات نحوه ورود در سال آینده، در خبرنامه ما مشترک شوید.

نتایج رای گیری عمومی برای دسته های استودیو در زیر آمده است:

SO - IL
SO-IL برنده رای عمومی جوایز Dezeen 2021 در رده استودیوی معماری سال شد

استودیوی معماری سال

استودیوی نیویورک SO-IL با 28 درصد آرا به عنوان استودیوی معماری سال انتخاب شد.

معماران Pedevilla با 23 درصد، LAN (شبکه معماری محلی) با 20 درصد، NADAAA با 16 درصد و Neri&Hu با 14 درصد دوم شدند.

READ  The Link Up: لباس 24 دلاری دنج Em's Kids Won't Off، عینک شیک Mal's Coup و شلوار مورد علاقه ما
معماران قالب
معماران قالب برنده رای عمومی جوایز Dezeen 2021 در رده استودیوی معماری نوظهور سال شدند.

استودیوی معماری نوظهور سال

معماران قالب که توسط Iliana Kerestetzi تأسیس شده است، بر روی کنار هم قرار دادن مفاهیم سنتی و فرم‌های معاصر تمرکز دارد. خوانندگان ما با 44 درصد آرا ، استودیوی معماری نوظهور Mold Architects را معرفی کردند.

در رتبه های بعدی Leckie Studio Architecture + Design با 20 درصد، Studio Puisto Architects با 17 درصد، ODDO Architects با 13 درصد و پندا چین با پنج درصد قرار گرفتند.

استودیو طراحی ساریت شانی هی
استودیوی طراحی ساریت شانی هی برنده رای عمومی Dezeen Awards 2021 در رده استودیوی طراحی داخلی سال شد.

آتلیه طراحی داخلی سال

شرکت چند رشته ای طراحی داخلی و مبلمان Sarit Shani Hay Design Studio در فضاهای پویا خصوصی و عمومی با تمرکز بر طراحی کودک محور تخصص دارد. مردم با 29 درصد آرا به استودیوی طراحی داخلی استودیویی تمام زنانه سال رای دادند.

این استودیو به ایجاد محیط‌های آموزشی نوآورانه و درمانی از طریق بازی در مدارس، مهدکودک‌ها، هتل‌ها و بیمارستان‌ها اختصاص دارد که در آن طراحی به ابزاری حیاتی و سازنده برای تغییرات اجتماعی تبدیل می‌شود.

پس از آن Fyra با 24 درصد، Home Studios با 20 درصد، Case-Real با 15 درصد و Rafael de Cárdenas با 12 درصد قرار گرفتند.

WGNB
WGNB برنده رای عمومی جوایز Dezeen 2021 در رده استودیوی طراحی داخلی در حال ظهور سال شد.

استودیوی طراحی داخلی نوظهور سال

WGNB مرزهای بین معماری، مبلمان و طراحی محصول را ادغام می کند و حس جدیدی از تجربه را در طراحی فضایی خود ایجاد می کند. استودیوی طراحی فضایی مستقر در سئول با 35 درصد آرا توسط خوانندگان ما به عنوان استودیوی طراحی داخلی در حال ظهور سال انتخاب شده است.

READ  The Link Up: لیست مورد علاقه Em از ایده های هدیه "بدون درهم و برهمی"، کوله پشتی سفر مورد علاقه همیشه کیتلین، و رایحه شمعی که ما آن را دوست داریم

استودیو فومیهیکو سانو با 32 درصد، File Under Pop با 13 درصد، Child Studio با 10 درصد و The Guild of Saint Luke با 9 درصد فاصله چندانی ندارند.

یابو پوشلبرگ
یابو پوشلبرگ برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در بخش استودیو طراحی سال شد

استودیوی طراحی سال

یابو پوشلبرگ که توسط جورج یابو و گلن پوشلبرگ تأسیس شد، با 26 درصد آرا به عنوان استودیوی طراحی سال انتخاب شد. دفاتر Yabu Pushelberg در تورنتو و نیویورک اکنون شامل معماری، مناظر، فضای داخلی، نورپردازی، مبلمان، اشیاء، منسوجات، برندسازی و گرافیک است.

بعدی در رده استودیوی طراحی سال Superflux با 18 درصد، Lee Broom و dn&co با 17 درصد، Form Us With Love با 14 درصد و Estudi Antoni Arola با 10 درصد قرار گرفتند.

طراحی یاکوشا
یاکوشا دیزاین برنده جایزه Dezeen Awards 2021 در ردیف استودیوی طراحی سال شد

استودیوی طراحی نوظهور سال

اشیاء مینیمالیستی و کاربردی Yakusha Design غنای مواد زنده را نشان می دهد. استودیوی اوکراینی با 31 درصد رای توسط خوانندگان ما به عنوان استودیوی طراحی نوظهور سال انتخاب شد.

Yakusha Design از صنعتگران محلی اوکراینی پشتیبانی می کند و صدایی قوی به صنایع دستی و سنت های باستانی می دهد و آنها را در طراحی مدرن احیا می کند.

فینالیست ها عبارت بودند از ThatThat با 29 درصد، Marjan van Aubel Studio با 22 درصد، Studio Raw Material با 11 درصد و A Space با 8 درصد.

دیدگاهتان را بنویسید