AHEAD بهترین طراحی‌های جدید هتل در قاره آمریکا را در یک مراسم ویدیویی که توسط Dezeen برای برنامه جوایز مهمان‌نوازی پخش می‌شود، معرفی خواهد کرد. از ساعت 12:30 شب به وقت نیویورک هماهنگ کنید.


این مراسم که از ساعت 12:30 به وقت نیویورک (17:30 بعد از ظهر به وقت لندن) آغاز می شود در دو قسمت پخش می شود که هر دو قسمت را می توانید در ادامه مشاهده کنید.

این رویداد توسط مجله خوابویرایشگر گای دیتریچ و دارای محتوای ویدئویی منحصر به فرد از در پیش نامزدها و همچنین داوران و حامیان برنامه جوایز.

جوایز AHEAD که پروژه‌های مهمان‌نوازی خیره‌کننده از سراسر جهان را جشن می‌گیرد، به چهار منطقه مختلف تقسیم می‌شود: MEA، آسیا، آمریکا و اروپا.

AHEAD Americas 2021 قسمت 1
12:30 بعد از ظهر به وقت نیویورک / 5:30 بعد از ظهر به وقت لندن

برندگان در دسته‌هایی از جمله بار کلوپ یا سالن، فضاهای رویداد، اتاق‌های مهمان، تبدیل هتل، هتل جدید، بازسازی و مرمت هتل، محوطه‌سازی و فضاهای بیرونی، و فضاهای لابی و عمومی اعلام خواهند شد.

AHEAD Americas 2021 قسمت 2
1:30 بعد از ظهر به وقت نیویورک / 6:30 بعد از ظهر به وقت لندن

برندگان در دسته بندی هایی از جمله اقامتگاه ها، کابین ها و کمپ های چادری، هتل توچال، رستوران، اسپا و سلامتی، سوئیت، هویت بصری، مفهوم جدید و هتل سال اعلام خواهند شد.

READ  لیست بلند مدت پایداری جوایز Dezeen 2021 اعلام شد

این ویدیو توسط Dezeen برای در پیش به عنوان بخشی از یک مشارکت درباره محتوای مشارکت Dezeen در اینجا اطلاعات بیشتری کسب کنید. تصاویر با حسن نیت ارائه شده از AHEAD.

دیدگاهتان را بنویسید