دیزاین میلک شریک رسمی رسانه ای این شرکت بود سکوی پرتاب منهتن WantedDesign 2022 برنامه ای که توسط American Standard حمایت می شود، و امروز، ما هیجان زده ایم که برنده بخش نورپردازی را معرفی کنیم: تیانینگ ژائو برای طراحی لامپ Astral او!

?????????????????

Astral یک لامپ قابل حمل داخلی و خارجی با شارژ بی سیم است. در غیاب نور روز، شاخ و برگ و بدنه های آبی نور منعکس شده را به طور ظریف جذب می کنند. من از این نور ملایم و آرام در غروب لذت می برم که گویی روشنایی آن از تاریکی در حال رشد است.

Astral یک محیط روشن و آرام ایجاد می کند که به مردم کمک می کند زیبایی نور و سایه را در شب درک کنند. دو چراغ led در داخل آن وجود دارد، یکی برای روشن کردن یک میز یا زمین و دیگری به سمت بالا برای درخشش آباژور و تحریک احساسات مردم مانند یک شمع است.

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

امروز، تیانینگ بیشتر در مورد کار خود، تأثیرات طراحی خود، و موارد بعدی به اشتراک می گذارد:

می توانید کمی در مورد سوابق خود بگویید؟

من در چین به دنیا آمدم و تصمیم گرفتم پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان تحصیلات خود را در ایالات متحده ادامه دهم. من طراحی صنعتی را در دانشگاه ایلینویز Urbana-Champaign خواندم و مدرک کارشناسی ارشد خود را در زمینه مبلمان، نورپردازی و طراحی وسایل در دانشکده طراحی ArtCenter دریافت کردم.

وقتی اولین نمونه اولیه نورپردازی خود را روشن کردم، آنقدر هیجان زده بودم که به دویدن در اطراف استودیو ادامه دادم. هنگام کاوش در طراحی نور، متوجه شدم که نور ظریف، احساسی و شاعرانه است. من عمیقاً به ماهیت علمی و هنری نور وابسته شدم و هر چه بیشتر کاوش می کردم بیشتر شیفته زیبایی آن می شدم.

READ  استودیو DB در ایجاد فضاهای گرم و دلپذیر

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

بیشترین تأثیر را در طراحی شما چه بوده است؟

تجربه یادگیری کونگ فو روی کار طراحی من تأثیر گذاشت. این اولین بار در زندگی ام بود که با محدودیت های بدن فیزیکی خود مواجه شدم و سعی کردم ارتباط بین خودم و دنیای فیزیکی و روانی را بیاموزم.

این کشف جدید بین ارتباط فیزیکی، روانی و عاطفی و تأثیرات حسی طراحی، بر رویکرد من برای ایجاد مفاهیم طراحی تأثیر زیادی گذاشت. من همچنین اهمیت وفاداری و بخشش را از مربیانم یاد گرفتم، که به من کمک کرد تا شهودی و باز بودن کار طراحی خود را کشف کنم.

بهترین نتیجه استفاده از محصول شما چه خواهد بود؟

Astral به عنوان یک لامپ قابل حمل داخلی و خارجی طراحی شده است. این یک محیط روشن و آرام ایجاد می کند که به افراد کمک می کند هم نور و هم سایه را در شب درک کنند. امیدوارم که قطعه من مردم را تشویق کند که به بیرون بروند و با دوستان و خانواده خود از طبیعت لذت ببرند.

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

می خواهید با چه نوع طراح شناخته شوید؟

من دوست دارم به عنوان طراحي شناخته شوم كه با ساده لوحي به پروژه ها برخورد مي كند. من معتقدم که کنجکاوی، شهود و تخیل به طراحان اجازه می دهد تا مفاهیم جدیدی را به طور طبیعی ارائه دهند.

اکنون که سکوی راه اندازی WantedDesign را برنده شده اید، قصد دارید در آینده چه کاری انجام دهید؟

دریافت جایزه بهترین نورپردازی برای سکوی پرتاب در WantedDesign از مربیان صنعت، مرا تشویق می‌کند تا به کاوش در تجربه نورپردازی ادامه دهم. من قصد دارم سال آینده یک استودیوی نورپردازی با تمرکز بر وسایل روشنایی مرکزی راه اندازی کنم. کاردستی و توجه به جزئیات چیزی است که من با کارم بر آن تاکید دارم.

READ  MKCA آپارتمان کارنگی هیل را با درهای مخفی تکمیل می کند

در طول سفر به نیویورک، از دوستی با طراحان مختلف و سازندگان کابینت و به اشتراک گذاشتن تمرین با یکدیگر لذت بردم. اخیراً من از تولیدکنندگان شیشه برای کار روی مفاهیم جدید با هم استفاده کرده ام. همکاری با سازندگان محلی، صحبت رو در رو، و ارائه محصولات با جزئیات نفیس برای مشتریان بسیار عالی خواهد بود.

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

Launch Pad 2022 Tianning Zhao

کارهای بیشتر او را در tianningzhao.com.

وی یانگ به‌عنوان ویرایشگر Lifestyle، وسواس زیادی به کشف راه‌هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید