در سال 2018، جنت دیبسدال با الهام از قرار دادن چادرهای متروکه پس از جشنواره موسیقی بریتانیا Boardmasters، The Maverick را تصور کرد. این یک لباس لوکس قابل تغییر است که می تواند به عنوان شنل، کیسه خواب، و چادر درختی استفاده شود – که از چادرهای قدیمی ساخته شده و به نام محل کمپینگی که او آنها را در آن پیدا کرده است، نامگذاری شده است.

آثار هنری قطره ای رنگ در مقیاس بزرگ

الا یک اثر هنری به نام “قطره رنگ” را در طول همه گیری ایجاد کرد، با الهام از ایده استفاده از رنگ خانه به عنوان بخشی از تعهد و اشتیاق خود به اقتصاد دایره ای. او پس از جمع‌آوری رنگ‌های باقی‌مانده از یک پیام در فیس‌بوک، این اثر هنری را روی یک بوم استفاده مجدد بدون یک قلم مو ایجاد کرد.

روشویی حمام چوبی مدرن

Native Trails، سازنده آشپزخانه و حمام پایدار، با صدها صنعتگر بسیار ماهر در سراسر جهان همکاری کرده است. مجموعه Vintner این شرکت که در اینجا مشاهده می شود، از مواد بازسازی شده شراب سازی ساخته شده است.

کتاب نارنجی در زمینه سفید با خواندن جلد "شکسته شده"

نویسنده ستون، کیتی ترگیدن، ششمین کتاب خود را امسال منتشر کرد. شکسته: اصلاح و تعمیر در دنیای دور ریخته شده. سوال بزرگ در دست این است که “آیا تعمیر آینده طراحی است؟” و بحث در مورد اینکه چگونه اقتصاد خطی دیگر کافی نیست – ما باید طراحی دایره ای را در سریع ترین زمان ممکن بپذیریم.

فضای داخلی شیک با قفسه ها، گیاه، بطری های شیشه ای قهوه ای و چراغ آویز

بیش از یک دهه است که skinflint جان تازه ای به نورپردازی قدیمی از سراسر جهان بخشیده است. در طول این مدت، آنها بیش از 50000 چراغ را از پایان یافتن به محل دفن زباله نجات دادند و هر کدام را به استانداردهای الکتریکی مدرن بازگرداندند بدون اینکه به شخصیت آنها آسیبی وارد شود.

READ  Leckie Studio در آسمان خراش ونکوور BIG ، پنت هاوس طراحی می کند

دستی با پوست روشن نیمه پوشیده شده در آستین ژاکت اصلاح شده

TOAST همچنان بر فرهنگ تعمیر از طریق پوشاک، لوازم خانگی و لوازم جانبی تمرکز می کند و حتی خدمات تعمیر را برای مشتریان ارائه می دهد (3579 تعمیر و تعداد آنها!). TOAST Renewed که این برند در اوایل امسال راه اندازی کرد، مجموعه ای از قطعات تعمیر شده خلاقانه است که عمر خود را به طور پایدار افزایش داده است.

مبل آبی سرمه ای مدرن

Spoke اولین نسخه مبل TAKT است که با همکاری Anderssen & Voll ساخته شده است. Spoke که با در نظر گرفتن تعمیر طراحی شده است – برای ماندگاری طولانی، کم ضایعات و کاملاً قابل بازیافت – راه خود را در صنعت مبلمان معمولاً ناپایدار باز کرده است.

خواندن بشقاب نقاشی شده با دست "دور انداختن چیزها امتیازی است که نمی توانیم از عهده آن برآییم.  اکنون بیش از هر زمان دیگری نیاز به تعمیر داریم."

بریجت اشیایی را با موادی از “اشیاء شکسته” از جمله سرامیک های زیادی می سازد. او همچنین تعمیراتی انجام می دهد، کاوش می کند و نشان می دهد که چگونه می توانیم اثرات زیست محیطی خود را با رویکرد ساخت به روش های مختلف کاهش دهیم.

برای تکه های منسوجات بافتنی که از بند رخت آویزان شده اند

لوسی که متخصص تعمیرات با تحصیلات در زمینه الگوی سطح و منسوجات است، خود را به عنوان “طراحی متمرکز بر آینده که عاشق آزمایش و بازی است” توصیف می کند. او از طریق کاوش در مفاهیم تعمیر قابل مشاهده و بازسازی لباس ها در مد کار می کند.

فضای کار برای تعمیر لباس

کار لوسیان بر پایداری و جامعه متمرکز است، زیرا هدف او ارائه راه حل هایی برای زباله های تولید شده توسط صنعت مد و نساجی از طریق ارتقاء تعمیر، تعمیر و رفاه خلاقانه است.

بقیه پوشش پایان سال دیزاین میلک را اینجا ببینید!

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

READ  OverUnder ساختمان دیدنی بوستون را به اقامتگاه یک خانواده تبدیل می کند

دیدگاهتان را بنویسید