برای کمی شیرینی چشم ساخارین، به نقاشی‌های بافت‌دار هنرمند Evan Nesbit که بینندگان را برای طعم بصری دعوت می‌کند، نگاهی بیندازید. تکنیک غیرمعمول او رابطه بین ماده و بوم را دوباره تفسیر می‌کند و در عین حال می‌پرسد که «جلو» چه چیزی می‌تواند باشد. مرمر و گیج سومین نمایشگاه انفرادی او در گالری Van Doren Waxter بود و نیویورکی ها تشنه چیزهای بیشتری هستند.

Numbers and Trees: Charleston Series 1, Tree #8, Sage Way, 2022 (جزئیات)

چارلز گینز درختان جنوب نمایشگاهی که قبلاً در گالری Hauser & Wirth دیده می شد، باعث خوشحالی کسانی شد که توانستند آن را ببینند. در بازدیدهای بعدی، مشتریان توانستند عمیق‌تر در تصاویر کاوش کنند و خوانش‌های جدید و لحظات ارتباط را کشف کنند. در حالی که هر اثر هنری می‌تواند به‌عنوان یک ترکیب فردی به تنهایی بایستد، مجموعه در کنار هم داستان بزرگ‌تری را بیان می‌کند.

کار عظیم "چیزی که ما دوباره می خواهیم... سکوت است"

آنچه ما دوباره می خواهیم / سکوت، 2023 است

نمایشگاه کندی یانکو هنرمند ساکن بروکلین زمزمه زندگی 10 اثر هنری جدید را در جفری دیچ به نمایش گذاشت. او برای خلق آثار هنری که تعریف نقاشی را از طریق طیف وسیعی از مخالفت‌ها به چالش می‌کشد، از فلز نجات‌یافته و پتو مانند استفاده می‌کند. دوگانگی مواد از طریق چین های پارچه مانند و فرورفتگی های فلزی خرد شده بررسی می شود زیرا رنگ ادراک را تغییر می دهد.

انتزاع بنفش تیره ریشتر از سال 2016

گرهارد ریشتر، Abstraktes Bild (نقاشی انتزاعی)، 2016

گرهارد ریشتر، نقاش مشهور، در سال 2017 بازنشستگی خود را از نقاشی اعلام کرد و زنجیره ای از رویدادها را رقم زد که منجر به جشن گرفتن آثار او با منتخبی از “نقاشی های پایانی” در گالری دیوید زویرنر شد. جذابیت اصلی، اختراع مجدد هنری او با نمایش 76 طراحی تکمیل شده از سال 2021-2022 و مجسمه های تولید شده در این سال بود. این واقعاً مایه شادی است.

یک فضای گالری باز با مجسمه های استوانه ای و رنگی شفاف.

فرد اورسلی، «عدسی‌های استوانه‌ای» در گالری دیوید کوردانسکی، نیویورک، 2023

مجسمه های جواهر مانند فرد اورسلی مانند استالاگمیت های کریستالی در لنزهای استوانه ای زمانی که در گالری دیوید کوردانسکی مشاهده می شود. این مجموعه از اجسام با ارتفاع 9 فوت و ساخته شده از رزین بسیار شفاف، جایی بین فیزیکی و اثیری وجود دارد. این فرم‌ها همچنین مانند ذره‌بین‌های عظیم عمل می‌کنند که بازدیدکنندگانی را که از کنارشان عبور می‌کنند به صورت بصری مایع، لایه‌بندی و رنگ‌آمیزی می‌کنند.

فضای رنگارنگ نصب‌های سیاه و زرد رنگی که اتاق را پر کرده است

نمای نصب، Yayoi Kusama: I Spen Every Day Embracing Flowers، David Zwirner، نیویورک، 11 مه – 21 ژوئیه، 2023 © YAYOI KUSAMA، با حسن نیت از دیوید زویرنر

کوساما 94 ساله نسخه باشکوهی از اتاق بی نهایت خود در سال 2013 ارائه کرد که شامل نمایشگاهی خیره کننده از دیوارهای کدو تنبل خال خالی، گل های سر به فلک کشیده و نقاشی های انتزاعی جدید بود. نمایش تازه، من هر روز را در آغوش گرفتن گل ها می گذرانم، در گالری دیوید زویرنر در معرض دید قرار گرفت.

دو پایه عمود بر سفید که 15 ظرف کوچک با رنگ ها و بافت های مختلف را نشان می دهد

نمای نصب، Doyle Lane: Weed Pots، گالری دیوید کوردانسکی، نیویورک. \\\ عکس: Phoebe d’Heurle، توسط گالری David Kordansky

در حالی که تابستان زمان ساکت تری برای تردد مشتریان بود، آثار استثنایی همچنان در معرض دید بودند. هنر ابتکاری و محرک های بصری کنجکاوی بینندگان را نسبت به روش ها و جنون که الهام بخش این چهار هنرمند بود، برانگیخت. دویل لین: گلدان های هرز در گالری دیوید کوردانسکی تاثیر این شخصیت تاثیرگذار بر سرامیک استودیویی را با گلدان های تکتونیکی خود جشن گرفت. آن ورونیکا جانسن رنگ ساختاری مجموعه امکانات نوری شیشه را در گالری Bortolami به نمایش گذاشت. نمایش گروهی ستاره های پلاستیکی در گالری تارا داونز، مجموعه‌ای بین‌المللی از هنرمندان زن را تشکیل می‌دهد که آثار هنری آن‌ها «پلاستیکی» بصری جذابی دارند. و یکی از فریبنده ترین نمایشگاه ها، نمایشگاه هری گولد هاروی چهارم در گالری PPOW بود.

حروف غول پیکر قاب شده توسط پل بروکلین

نیکلاس گالانین، در هر زبانی سرزمین وجود دارد / En cada lengua hay una Tierra، 2023

آثار هنری عمومی برخی از بهترین اشکال سرگرمی منهتن هستند – و رایگان هستند! مجسمه فولادی 30 فوتی نیکلاس گالانین در هر زبانی Land / En cada lengua hay una Tierra وجود دارد اثری جذاب و خاص در بروکلین بریج پارک در بروکلین بود، جایی که با زیرساخت قاب شده بود و در مقابل افق شهر قرار داشت. ارائه شده توسط صندوق هنر عمومی، چهار گلیف غول پیکر “LAND” را در قالبی که به طرح معروف “LOVE” رابرت ایندیانا ارجاع داده شده است. با استفاده از متریال و ابعاد مشابه دیوار مرزی ایالات متحده و مکزیک، بیانیه قدرتمندی را ارائه کرده است.

ده ها دایره کاغذ طرح دار رنگارنگ

جیکوب هاشیموتو، برای شروع مکانیسم خود تخریبی، 2023 (جزئیات)

نمایشگاه جیکوب هاشیموتو موتور ناامیدی زمانی که در گالری Miles McEnery مشاهده می‌شد، چیزی جز ناامیدی بود، که 11 اثر جدید از جمله نصب عظیم دیوار به دیوار و ابرمانند را در بدو ورود ارائه کرد. آثار او که با بادبادک ساخته شده است، برای نزدیک به سه دهه بینندگان را با هنر دستی دقیق برای ساخت یک جلوه نوری دیجیتال یادآور پیکسل ها مجذوب خود کرده است. آثار دیواری او اغلب شامل شش لایه معلق کاغذ دایره‌ای و بادبادک‌های بامبو است که به همان اندازه که آشکار می‌شوند، مبهم هستند و با هر تغییر نگاه تغییر می‌کنند.

بازدیدکننده در میان 3 مجسمه زرد عظیم ایستاده است

اوگو روندینون: نور درخشان. گالری گلادستون نیویورک

اوگو روندینون اولین نمایش شگفت انگیز خود را داشت نور درخشان درخشان مجسمه‌های گالری گلدستون هر یک از سه شیء تقریباً 20 فوتی که از برنز رنگ‌آمیزی شده زرد روشن ساخته شده‌اند، تضادهای شگفت‌انگیزی را بین طبیعت و غیرطبیعی ایجاد می‌کنند و در عین حال درک مواد، زمان و مقیاس را در هم می‌پیچانند. نورگیر بزرگ و دیوارهای خاکستری حس زمان بینندگان را زیر و رو می کرد تا امکان درک پدیده ای را فراهم کند که به طور طبیعی در یک چشم به هم زدن رخ می دهد.

پدال های گل روی زمین که با رنگ روشن شده اند

تصویر دوربین چادر روی زمین: نمای باغ مونه شماره 3، گیورنی، فرانسه، 2023

هر عکس در «عکس‌های دوربین چادری» آبلاردو مورل ارائه شده در گالری ادوین هوک که در زمین جدید نمایشگاه شما را در ردپای واقعی مونه و ون گوگ قرار داد تا زمینی را که این هنرمندان روی آن ایستاده‌اند، همراه با نمای معاصر از آن نقطه نشان دهد. تکنیک عکاسی با امضای مورل یک راه شگفت‌انگیز جدید برای دیدن جهان ایجاد کرد و دیدگاه جدیدی را از هنرمندان افسانه‌ای ارائه کرد.

READ  استودیو BLUE Architecture ستون های صخره ای را در داخل کافه Zolaism برپا می کند

بقیه پوشش پایان سال دیزاین میلک را اینجا ببینید!

جوزف با مدارک حرفه ای در معماری و روزنامه نگاری، میل دارد که زندگی را به زیبایی در دسترس قرار دهد. کار او به دنبال غنی سازی زندگی دیگران با ارتباطات بصری و داستان سرایی از طریق طراحی است. جوزف که به طور منظم در عناوین زیر گروه طراحی SANDOW، از جمله Luxe و Metropolis همکاری می‌کند، به تیم دیزاین میلک به‌عنوان مدیر مدیریت آنها خدمت می‌کند. وقتی تمرین نمی کند، ارتباط تصویری، تئوری و طراحی را آموزش می دهد. این نویسنده مقیم نیویورک همچنین در نمایشگاه‌هایی که توسط مرکز معماری و خلاصه معماری AIA نیویورک برگزار می‌شود، مشارکت داشته است و اخیراً مقالات و تصاویر کلاژ را با Proseterity، یک نشریه ادبی منتشر کرده است.

دیدگاهتان را بنویسید