سرآشپز باب و تی جی کاملاً متفاوت هستند، اما یکی از بارزترین شباهت‌های آن‌ها، لذتی است که از حل مشکلات بداهه‌نویسی در حین پرواز در آشپزخانه ناشی می‌شود. این که آیا شما همه مواد را در نوک انگشتان خود دارید، یا آن را با هر چیزی که در اطراف دارید استفاده می کنید… داشتن یک زرادخانه مجهز از ابزار، تفاوت را در ساختن چیزی، یا یک ظرف، ایجاد می کند! برای شروع خوب سال 2022، این دو نفر 10 ابزار آشپزخانه مورد علاقه خود را به اشتراک گذاشتند تا به خلاقیت بیشتر آشپزخانه و غذاهای مبتکرانه تری که در خانه طبخ می شوند، کمک کنند!

منظره ای از بشقاب ها با نمک

کنجکاو هستید که نمک چگونه به وجود می آید؟ Pinch به اشتراک گذاشت که Studio BOIR چگونه یک تجربه تعاملی را برای نمک خوراکی به ارمغان می آورد. پروژه SALT آن‌ها همه چیزهایی را که ما درباره نمک می‌دانیم زیر سوال می‌برد و به کاربر اجازه می‌دهد تا هیجان مشاهده ایجاد آن کریستال‌های سفید را تجربه کند و سپس رضایت ما را از برداشت آن‌ها برای خود به ما ارائه دهد.

قوطی های مسطح La Croix و Coke که با کریستال تزئین شده است

به دنیای هنرمند سام کلر که آثارش مملو از طنز است وارد شوید. از مجسمه های ساخته شده از چیتوس گرفته تا قوطی های نوشابه خرد شده که با کریستال های سواروفسکی تزئین شده اند، غیرممکن است که وقتی با آثار او روبرو می شوید خود را در حال خنده یا لبخند نبینید. کلر با به کار بردن سطحی از شوخ طبعی قادر است موضوعات سنگین تری مانند مصرف مواد غذایی ناسالم و تسلط سرمایه داری بر جامعه را به تصویر بکشد.

جا چاپستیک کارولینا هارد هاشیوکی

جا چاپستیک هاشیوکی Carolina Härdh\ صدف صدف، چسب ماهی، کلپ (جلبک دریایی) و نشاسته برنج

وقتی آوریل فرا می رسد، پینچ همیشه تصمیم می گیرد تا در مورد رابطه آنها با سیاره و تأثیر آن بر آب و هوا فکر کند. مانند بسیاری از شرکت‌ها، آن‌ها متعهد شدند که پایداری را از طریق کمپوست‌سازی، حذف پلاستیک‌ها و جبران ردپای کربن خود در خط مقدم فعالیت‌های تجاری خود قرار دهند. در جست‌وجوی فراتر از کمپوست‌سازی، آن‌ها با کار Carolina Härdh و معماری و طراحی مستقر در میلان Studio.Traccia مواجه شدند که هر دو رویکردی مبتکرانه و جدید را برای تبدیل ضایعات مواد غذایی به مواد قابل دوام به ارمغان می‌آورند.

READ  هشت فضای داخلی قهوه ای شکلاتی که به اندازه کافی خوب به نظر می رسند

بخشی از نمایشگاهی به نام The Egg Rack Made a Disclaimer

هنگام تحقیق برای پروژه ای، پینچ با تصاویری از قفسه های تخم مرغ مجسمه سازی و نمایشی توسط لیانگ-جونگ چن مستقر در لندن مواجه شد که بخشی از یک نمایشگاه تعاملی به نام بود. قفسه تخم مرغ سلب مسئولیت کرد. نصب های تعاملی آسیب پذیری، مرزهای شخصی و تنش نامرئی بین هر دو را بررسی کردند.

کوکتل قرمز در یک لیوان نوشیدنی شفاف با تزئینات زرد روی میز چوبی

وقتی تابستان شروع شد و دما گرم بود… پینچ می‌خواست دستور پخت کوکتل ضد صفر مورد علاقه‌اش را از کتاب ناتاشا دیوید به اشتراک بگذارد. به آرامی بنوشید. این نوشیدنی که از عشق نویسنده به سبزیجات کبابی الهام گرفته شده است، پیچیدگی و لذت را متعادل می کند، در حالی که چیزی خوشمزه و رضایت بخش تر از لیموناد زنجبیلی ارائه می دهد.

جعبه سفید گل کلوفون با نوشته قرمز و مکعب های گل کلوفون سفید و قرمز که در کنار هم چیده شده اند

در اواخر سال 2021، TJ Girard به مراتع سرسبزتر … کالیفرنیا نقل مکان کرد. به دنبال افزایش قانونی‌سازی و بررسی راه‌هایی برای تنظیم CBD توسط FDA، شاهدانه از طریق زبان جهانی غذا مورد بی‌اعتنایی قرار گرفت. با توجه به مصرف خوراکی‌های CBD، TJ سه شرکت را بررسی کرد که بازی غذا + وزوز و همچنین بازاریابی + طراحی برند خود را آغاز کردند.

پایه غربال چینی قدیمی

Chinois قدیمی \ عکس با حسن نیت ارائه شده توسط Etsy

TJ با الهام از کشاورزان پرویی که از ورقه‌های بزرگ مش روی تپه‌ها برای برداشت آب استفاده می‌کنند، تمام روش‌هایی را که فیلتر می‌کنیم یا به سادگی دو ماده را در حین پخت و پز تقسیم می‌کنیم و ابزارهایی را که برای این کار استفاده می‌کنیم استفاده می‌کند.

تورتیلاها به شکل بریده شده و به صورت مجسمه ایستاده اند

عکس/ استایل: تی جی ژیرارد

هیچ چیز مانند ساختن چیزی از ابتدا وجود ندارد، که هنگام ساختن آن به خالص ترین و معتبرترین روش برای به اشتراک گذاشتن با جامعه، می تواند به مقدار بی پایانی صبر و تعهد نیاز داشته باشد. شرکتی که دقیقاً این کار را انجام می دهد Kernal of Truth Organics از لس آنجلس است که TJ این امتیاز را داشت که تورتیلاهای خوشمزه آنها را بچرخاند و مزه کند. پس از امتحان تورتیلاهای آنها، او نتوانست در برابر برجسته کردن زیبایی آنها با عکسبرداری مقاومت کند.

عکس بالای سر از نمایش های مجسمه ای غذا با پیاز، گوجه فرنگی

طرح + عکس: سلیقه : کار : فروشگاه

TJ از ملاقات با بنیانگذاران و دو خلاق سازنده Coexist Build، Ana Konopitskaya و Drew Oberholtzer در یک مهمانی شام در بروکلین لذت برد. پس از چند لیوان شراب، و چندین حکایت بعد، او می دانست که در آینده یک همکاری خلاقانه وجود خواهد داشت. 10 سال بعد، یک همکاری منجر به کار TJ روی یک سیستم نمایش مواد غذایی مدولار شد که با بلوک کنفی ساخته شده بود.

READ  استودیو DB در ایجاد فضاهای گرم و دلپذیر

هدر راهنمای هدیه برای سرآشپز

برای آخرین پست Taste در سال، سرآشپز مقیم + ستون نویس ماهانه Taste TJ 10 ایده برای هدیه برای سرآشپز، کنجکاو آشپزی و آشپز خانواده به اشتراک گذاشت. TJ از پرورش قارچ های خود گرفته تا تراش هایی که تبدیل به هنر می شوند، بدون توجه به سطح مهارت، کمی از همه چیز را جمع آوری کرد.

کارولین ویلیامسون مدیر تحریریه دیزاین میلک است. او دارای مدرک BFA در عکاسی از SCAD است و معمولاً می‌توان او را در جستجوی کالاهای قدیمی، انجام جدول کلمات متقاطع نیویورک تایمز با قلم، یا بازسازی فهرست‌های پخش در Spotify پیدا کرد.

دیدگاهتان را بنویسید