آثار دارن آپیاگی زیبایی ذاتی چوب را برجسته می‌کند و ویژگی‌هایی مانند گره‌ها، ترک‌ها، پوست یا دانه‌های متمایز را که اغلب به‌عنوان نقص در نظر گرفته می‌شوند، برجسته می‌کند. او فقط با چوب درختان افتاده کار می کند که در غیر این صورت برای هیزم خرد می شوند و آنها را به ظرف تبدیل می کند.

موبایل هندسی مشکی مدرن

کوری ویلیامسون جواهرات و موبایل های آویزان را – که او آنها را “جواهراتی برای خانه” توصیف می کند – از برش های چوبی و فلزی که از کارهای طراحان دیگر باقی مانده است، معمولاً از اشیاء بزرگتر مانند مبلمان و آلات موسیقی می سازد.

ساختار خاکستری روشن آجر مانند که پرندگان، زنبورها و خفاش ها را در خود جای داده است

طرح سبز و آبی با آجر زنبور عسل، خانه نوآورانه آنها برای زنبورهای منفرد، طیف وسیعی از محصولات زیستگاهی را برای گونه های مختلف ایجاد می کند. این در حال تبدیل شدن به یک نیاز برنامه ریزی در ساختمان های جدید در سه شهرستان در سراسر بریتانیا – کورنوال، برایتون، و دورست است.

یک گروه نورپردازی سفید و گرد

با ترکیب صنایع دستی سنتی با تکنولوژی و ماشین آلات دیجیتال، جیمی نوریس یک‌بار یا کوچک از قطعات نورپردازی منحصربه‌فرد ایجاد می‌کند که اغلب بی‌نهایت قابل تنظیم هستند. آنها بر اساس تقاضا برای کاهش ضایعات چاپ سه بعدی می شوند و از یک پلیمر تجزیه پذیر زیستی ساخته شده اند که شامل صدف های زائد و صدف ماهی است.

گلدان، گلدان، سینی مثلثی و سایر لوازم خانگی

سارا کریستنسن اغلب بین کار خود به عنوان یک طراح مبلمان و ارزش های شخصی خود احساس گسست می کرد، بنابراین تصمیم گرفت آنها را به هم نزدیکتر کند. او اکنون با زباله‌ها کار می‌کند تا با استفاده از ضایعات قهوه از یک کافه محلی لوازم خانگی بسازد.

READ  تریلر کمپر تمام الکتریکی Lightship L1 تقریباً خودش را یدک می کشد

کاشی های شش ضلعی قهوه ای

هنری سوانزی در حال بررسی جریان‌های زباله‌های خود و همچنین شرکت‌های محلی به عنوان منبع مواد خام برای محصولات جدید بوده است. او این کاشی‌های دیوار آکوستیک – HexBix – را برای عملکرد و همچنین مکالماتی که می‌توانند ایجاد کنند تولید می‌کند.

ظروف کرم رنگ در اندازه های مختلف

کلر الیس در حالی که به عنوان سرآشپز در یکی از بهترین رستوران های جهان کار می کرد، شروع به ساخت ظروف غذاخوری برای منوی مزه کرد و به دنبال آن یک استودیو سرامیک در رستوران ایجاد کرد.

کاشی کرم رنگ در فضایی به سبک انتزاعی

Semplicemente Circolare مجموعه‌ای از کاشی‌های کف و دیوار است که با سنگ مرمر آسیاب شده از بقایای گونی‌هایی با رنگ تیره در ترکیب با پوسته‌های تخم مرغ، دانه‌های سنگ مرمر با رنگ روشن و تفاله‌های قهوه به دست آمده است. ترکیب ها و نسبت های مختلف باعث ایجاد رنگ ها، الگوها و بافت های مختلف می شود.

چراغ رومیزی ترازو مشکی مدرن

استارت آپی از تیم پشت سر Volume Creative، Spared یک سرویس خلاقانه است که با کسب و کارها کار می کند تا زباله های آنها را به اشیاء زیبا تبدیل کند، اولین محصول موجود آنها XOU Light است.

انبوهی از کیف های پوشیدنی چند رنگ

Jump The Hedges که توسط سیوفرا کاهرتی تأسیس شد، رویکردی مبتنی بر مواد و ضایعات برای تولید محصول دارد که تضمین می‌کند مواد زائد به طور کامل برای ایجاد محصولات با ارزش و ماندگار استفاده می‌شوند. کیسه‌ها از پارچه‌های برزنتی بازیابی شده کامیون، قطعات صندلی هواپیما و چرم‌های زائد ساخته می‌شوند.

سگ سفید و قهوه ای در حال خوردن از یک کاسه سیاه روی یک زمین صورتی

این کاسه سگ یکبار مصرف از ضایعات تولید گوشت استفاده می کند که به طور طبیعی ضد آب و قابل تاشو است تا کاسه ای سبک وزن، مستحکم و به راحتی در جیب شما حمل کند. پس از استفاده از آن به عنوان یک کاسه سگ، این محصول می تواند توسط سگ خورده شود و هیچ ضایعاتی باقی نماند.

READ  10 دکوراسیون داخلی فروشگاه برتر Dezeen در سال 2021

کمد ایستاده چندرنگ مانند ترازو

این خانه طراحی و تولید مواد، پانل‌های دست ساز و فوق‌العاده برای خرده‌فروشی، معماری، فضای داخلی و طراحی محصول ایجاد می‌کند – همه از زباله. مواد پایدار مورد استفاده از زباله های پلاستیکی جمع آوری شده از منابع پس از مصرف و پسا صنعتی هستند.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید