فردا رونمایی از پاسیو داریم (برگرد!) بنابراین می‌خواستم چند ثانیه وقت بگذارم تا به این که چقدر پیشرفت کرده‌ایم و نکاتی را که در طول مسیر در مورد ساخت پاسیو یاد گرفتم با شما آشنا کنم. یکی از بهترین (و بدترین) چیزهای این شغل، یادگیری مداوم است. من در اینجا در دستان بسیار خوبی هستم، با تیم های مختلف زیادی که هم به طراحی و هم در اجرا کمک می کنند. در واقع، با این پروژه به طور خاص، اگر همه با هم خوب کار نمی کردند (من عاشق یک بوفه هستم) ممکن بود وضعیت «آشپز بیش از حد» وجود داشته باشد! در اینجا نحوه پایین آمدن آن آمده است (شاید لازم باشد یادداشت برداری کنید): یاردزن در مورد شراکت در مناطق اطراف خانه، به ویژه این منطقه پاسیو صحبت کردم و من خیلی هیجان زده بودم که ببینم آنها چه چیزی به ذهنم رسیده و ما آن را حل کردیم. عالی! درست قبل از آن کالی، از استودیو کامپو برای طراحی کل خانه‌نشینی امضا کرده بود و دیدگاه‌های ما بسیار همسو بودند، بنابراین او البته باید در اینجا نیز مشارکت می‌کرد تا از منسجم بودن آن مطمئن شود. ما هنوز به یک پیمانکار منظر نیاز داشتیم، بنابراین استخدام کردیم بومی شمال غربی برای اجرای طرح ها آنها همچنین یک شرکت طراحی هستند، و با توجه به اینکه Studio Campo در کلرادو و اورگان مستقر است، مواقعی برای تغییرات طراحی به آنها تکیه می‌کردیم، و زمانی که برنامه‌ها تغییر می‌کردند، طراحی تغییر می‌کرد… بنابراین هماهنگی زیادی وجود داشت. در نهایت، البته، ARCIFORM در آن زمان بازسازی خانه را انجام می داد، از جمله پرداخت های بیرونی، که لزوماً نباید روی محوطه سازی تأثیر بگذارد، اما مواردی وجود دارد که از هم عبور می کنند – مانند پله ها، نمای سخت، راهروی سرپوشیده، نورپردازی، و غیره. کمتر گیج کننده تر از آن چیزی است که به نظر می رسد، اما من فکر می کنم ساده تر بودن ممکن است گاهی اوقات برای مغز من مفید باشد هاها. بنابراین، صحبت در مورد اعتبار در اینجا سخت است، زیرا این یک تلاش تیمی و بسیار ظریف بود. اوه، و سپس من جلو رفتم و در پایان برخی چیزها را تغییر دادم زیرا من نیز یک طراح هستم. هاهاهاها. من کاملاً اعتراف می کنم که شاید بهترین مشتری امسال نبودم، BTW. همینه که هست. پس بزن که بریم…

تغییر مسیر پیاده رو تحت پوشش

ما وقتی خانه را خریدیم عاشق این راهروی سرپوشیده بودیم، اما آشپزخانه از داخل با پنجره‌های زیادی طراحی شده بود که پیاده‌روی سرپوشیده در واقع به نیمه راه یکی از پنجره‌ها برخورد کرد. من فکر نمی کنم که مسیر پیاده روی در آن محاسبه شده باشد داخلی ارتفاعات و ما اینجا زندگی نمی کردیم. بنابراین، پس از نصب پنجره ها، به خانه آمدیم و اینطور بودیم: اوه بچه ها. پس از چندین ماه تلاش برای یافتن چگونگی تعمیر آن (و به هر حال در حال پوسیدگی بود)، در نهایت تصمیم گرفتیم که آشپزخانه بهتر است اگر به سادگی نیمی از آن را قطع کنیم، زیرا حتی اگر درب با راهرو هم ردیف شده باشد ( نداشتیم)، از پنجره آشپزخانه به بیرون و روی یک سقف خیره می شدیم. اما نداشتن راهروی سرپوشیده در اورگان بسیار توصیه نمی شود. در این مرحله، سقف خانه ما از قبل تمام شده بود، بنابراین نمی‌توانستیم حتی یک برآمدگی روی پلکان اضافه کنیم، مگر اینکه بخشی از سقف را کنده و آن را مجدداً قاب کنیم، و از آنجایی که پنجره‌های آشپزخانه ما بسیار بلند است، جایی برای آن وجود ندارد. حتی یک براکت برای انجام اورهانگ یا سایبان اضافه کنید. باور کنید، ما از طریق همه گزینه ها رفتیم. ای کاش درب آشپزخانه 3 اینچ برآمدگی داشت تا بچه ها قبل از ورود کفش هایشان را در بیاورند؟ مطمئن. اما صادقانه بگویم، این موضوع خیلی کمتر از آنچه فکر می‌کردیم ما را آزار می‌دهد.

READ  ORA خانه ای مدرن را در ساختمان 500 ساله رنسانس چک ایجاد می کند

جایی که مسیر پیاده‌رو به پایان می‌رسد کمی ناگهانی است، بنابراین می‌خواهیم آن را با یک درخت گیلاس بالغ بپوشانیم که مانند «به من نگاه کن، به من نگاه کن» و در نهایت زنجیره‌های بارانی بیشتری (جواهرات معماری مورد علاقه‌ام جدید) اضافه کنیم تا این ناهنجاری را برطرف کنیم. جیمی (ARCIFORM) آن را قطع کرد و آن را تا حد ممکن محکم و بدون درز ساخت، اما مدتی بود که هیچ کس نمی دانست مسئولیت طراحی یا تعمیر آن کیست و به معنای واقعی کلمه برنامه های همه را برآورده کرد. من یاد گرفتم که این خیلی بیشتر از چیزی که فکر می کنی اتفاق می افتد و خوب است 🙂

وسواس چیدمان آجری، سپس تغییر لحظه آخری

عکس توسط کیتلین سبز

یاردزن بنا به درخواست من یک طرح طراحی آجری جالب ارائه کرد، اما در نهایت وقتی آجر را در محل گرفتیم، تصمیم گرفتم که یک شاه ماهی کلاسیک بسازم. ما چند طرح داشتیم که بسیار زیبا بودند، اما ضایعات بیشتری وجود داشت (و کار بیشتری را می طلبید) و من اینگونه گفتم: “شما هرگز از یک شاه ماهی با حاشیه پشیمان نخواهید شد، فقط این کار را انجام دهید”. اما این پس از آن است که من مانند 55 آجر قدیمی مختلف با اندازه های مختلف تهیه کردم و با 90 پیکربندی الگوی مختلف بازی کردم. گاهی اوقات کلاسیک برنده می شود، اما “خوب” است که تمرینات وسواسی را انجام دهید تا مطمئن شوید که همه چیزهای جالب تر را خسته کرده اید، به نفع چیزهایی که هرگز پشیمان نخواهید شد (برایان خواهد گفت که این تخصص واقعی من است – اتاق آفتاب را به خاطر بسپارید. کف؟). ما در نهایت از یک آجر 4×8 قدیمی استفاده کردیم که معمولاً آن را به صورت عمودی روی هم قرار می دادیم (دیوار یا شومینه را در نظر بگیرید) اما دارای سوراخ هایی در کناره آن بود و می خواستیم آن را از سمت لاغر به سمت بالا (بنابراین 2 اینچ) برای این ظاهر قرار دهیم. LOVE، اما این به معنای حفاری بیشتر برای اجازه دادن به فضای 4 اینچی بود و البته، مواد بیشتری می‌خواست. ما می‌دانستیم که این موضوع به آن مربوط می‌شود و من بسیار خوشحالم که چیزی را که انتخاب کردیم، انتخاب کردیم، حتی اگر هزینه بیشتری داشت.

در مجموع، من معتقدم که آجرها 7 هزار دلار (شامل پیاده‌روی طولانی) و نیروی کار حدود 10 هزار دلار بود (شاید بیشتر، وقتی همه چیز در یک کار بزرگ جمع شده باشد، سخت است). باز هم، Native Northwest عملکرد عالی را انجام داد. به دانل، اسکاتی و خدمه آنها برای دقت بسیار زیادشان فریاد بزنید (که در مورد سخت‌افزار بسیار مهم است).

تصمیم پله های سیمانی

عکس توسط کیتلین سبز

به جنبه خسته کننده تر چیزها – پله های سیمانی. گوش کن، من پله های جالب تری می خواستم. من کردم. من آجر یا فقط چیزی می خواستم، خاص. اما در نهایت ما چهار مجموعه پله داشتیم و آنها در مجموع 10 هزار دلار (هر کدام 2500 دلار) برای ریختن سیمان وارد شدند، که همه به من گفتند تا حد زیادی ارزان‌ترین گزینه است. ما در آن مرحله خرج کردن پول را تمام کردیم. اما این یک راه غم انگیز برای خرج کردن 10 هزار دلار به نظر می رسید – برای چیزی که من حتی از نظر طراحی هیجان زده نبودم و هنوز فکر می کنم اگر زمان بیشتری داشتیم می توانستم راه حلی پیدا کنم. اما شما برای ورود به خانه خود باید پله داشته باشید و ما این خانه را با پنج خروجی طراحی کردیم – یک ایوان چوبی در پشت، اما چهار تای دیگر سیمانی است. شما واقعا نمی توانید یک آجر را انجام دهید در حالی که بقیه آجرها سیمانی هستند (اگرچه من برای آن جنگیدم). در نهایت به سیمان خسته کننده بله گفتم، پول را پرداخت کردم، آمدند قالب را انجام دادند و در عرض دو روز انجام شد (که عالی بود). در حالی که هنوز محبوب ترین ویژگی معماری من نیست، تیم ARCIFORM درست می گفت که وقتی همه چیز انجام شده و زیبا به نظر می رسد، اصلاً متوجه پله ها نمی شوید و فقط ناپدید می شوند. فردا خواهید دید:) (اما مواقعی وجود دارد که بخواهم آن را در نسخه روکش آجر قدیمی بپوشانم؟ بله).

READ  شش مورد از بهترین فضای داخلی رستوران در کالیفرنیا

انتخاب جانبی ما

احتمالاً آسان‌ترین تصمیم تا کنون، سایدینگ بود، و این به این دلیل است که ARCIFORM در مورد چشم‌انداز کلی آنقدر واضح بود – که باید شبیه خانه اصلی سال 1910 باشد. خدا را شکر برای آنها. وقتی در مورد نوارهای شکم صدفی و جزئیات دندان کوسه فریاد می زدم، مرا مهار کردند. وقتی خانه را خریدیم، روکش آلومینیومی 3 اینچی داشت که به رنگ سفید رنگ شده بود، اما زیر آن روکش چوبی اصلی (البته در شرایط بد – او قدیمی است) و اساساً چیزی که دوباره در بالای آن قرار دادیم – یک سایدینگ 5 اینچی بود. عالی، انجام شد WAHOO! من عاشق این هستم که چگونه معلوم شد. رنگش کردیم SW 7005 Pure White اثر شروینویلیامز که شاید یکی از بهترین روزهای زندگی من بود. بلافاصله متحول شد! امید در برابر چشمان ما

ما Sconce Whoopsie/Switch

در اطراف کل خانه، ما این خانه مزرعه بسیار کلاسیک بسیار جذاب را داریم دیوارکوب کارسون (از Rejuvenation) روی یقه غازی در زیباترین مسی که قرار است مانند مارتا استوارت روی جلد Sports Illustrated پتینه کاری کند. عالی. آن کادر را علامت بزنید. اما وسواس من و برایان به پنجره‌های بزرگ (خوب، شاید زیاده‌روی کرده باشیم) به این معنی بود که در بیرون فضای کافی برای باز کردن درب بدون برخورد به سایه نداشتیم. بنابراین همانطور که فردا خواهید دید، ما دیوارکوب را برای یک دوربین کوچکتر تغییر دادیم که کاملاً کار می کند (اما مسلماً آنقدر که من می خواهم منسجم نیست). ما مقدار زیادی فلز سیاه در اطراف خانه داریم، بنابراین شما به معنای واقعی کلمه متوجه آن نمی شوید زیرا همه چیز بسیار زیبا است. من احساس می کنم در این مرحله چنین انعطاف پذیری در طراحی اشتباه دارم. مانند WHOOPS، PIVOT، دوباره تلاش کنید، به جهان بگویید، آن را درست دریافت کنید. این چرخه ای است که من خیلی به آن عادت کرده ام.

ناودان ها، زهکشی طوفان، و چاه های خشک چیست؟

عکس توسط کیتلین سبز

یکی دیگر از راه های فوق العاده سرگرم کننده برای خرج کردن 5 هزار دلار ناودان است. ما ماه ها در مورد رنگ سفید در مقابل مس به عقب و جلو رفتیم و در نهایت تصمیم گرفتیم که مس در این خانه سفید واقعاً زیاد باشد (در خانه های تاریک IMHO بهتر به نظر می رسد). بنابراین ما به ARCIFORM گوش دادیم و فقط فلز سفید (نه پلاستیک) گرفتیم. آنها در اینجا بسیار مهم هستند، من متوجه شدم. اما اینجا تمام نمی شود. بله، آنها ناودان نصب کردند، اما سرریزها مستقیماً به این پاسیو آشپزخانه (و فونداسیون) می رفتند. Native Northwest خیلی سریع آن را صدا زد و پیشنهاد داد که زهکشی طوفان قرار دهیم – چیزی که در کالیفرنیا به آن نیاز ندارید، اما واقعاً در اورگان انجام می دهید. آب موذی است. ما قرار نیست با سیل، قالب، مشکلات پایه و غیره دست و پنجه نرم کنیم. بنابراین آنها زهکشی طوفانی را وارد کردند که منجر به چاه خشکی شد که در وسط چمنزار رسوب کرد (البته من کاملاً نمی دانم این به چه معناست، اما آنجاست مشکل آب وجود ندارد، حتی در روزهایی که بارندگی قطع نمی شود، بنابراین یک تشکر بزرگ از خدمه Dan’l.

READ  هی طی 3 روز طراحی از Hay House 2.0 بازسازی شده رونمایی کرد

زنجیر باران (زیبا و کاربردی؟)

عکس توسط کیتلین سبز

به خبرهای خوبی که ممکن است برخی از شما را عصبانی کند. من اهل پاکسازی ناودان نیستم (؟؟) اما معمولاً دوست ندارم چیزهای غیرضروری معماری را روی خانه ها بگذارم (صبر کنید، آیا این فقط کاری نیست که ما به عنوان خلاق انجام می دهیم؟). اما ناودان برای این طراحی شده بود که در گوشه ای از حیاط آشپزخانه باشد، نه لبه خانه ای که قرار بود زنجیر باران در آنجا حرکت کند. شما به هر دو فوران و زنجیر باران نیاز ندارید – زنجیر باران همان فوران است. بنابراین، به‌جای اینکه به‌طور کلی لوله‌های خروجی یا ناودان را دوباره انجام دهم، زنجیر باران را نصب کردم تا به نظر کارآمد باشد، اما اینطور نیست. هیچ کس جز همه شما نخواهد فهمید. من حتی به ARCIFORM نگفتم که هههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههтата به ARCIFORM… ما مونده تا آویزون کنیم (دو تا در مسیرهای سرپوشیده که در واقع به عنوان سرپایین عمل میکنن) و آویزون میکنم چون خیلی زیبا و خاص هستن و من اونارو همه جا میخوام.

خرد کردن برای آبیاری (چرا مواد زایشی بسیار مهم است)

چیز دیگری که من واقعاً در مورد آن نمی دانستم این است که چقدر مهم است که در زیر پاسیو آبیاری کنید و سپس برای کاشت با خط قطره آبیاری کنید. این ایده من نبود و خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد. ما هنوز آنها را به گلدان ها وصل نکرده ایم، اما به زودی (این به من یادآوری می کند که باید به گیاهان آب بدهم).

من فکر می‌کنم این همه کارهای خسته‌کننده‌ای است که ما انجام دادیم، هزینه‌ای که $$$ و یا استرس داشت، اما در نهایت بسیار سپاسگزارم که توانستم انجامش دهم. برای نمایش بزرگ و عکس های زیبا برگردید! xx

دیدگاهتان را بنویسید