چندین رستوران و یک هتل در برج کتاب تاریخی دیترویت به عنوان بخشی از پروژه بازسازی ساختمان که توسط توسعه دهنده و استودیوی معماری ODA انجام شده است، افتتاح شده است.

آسمان خراش دهه 1920 در طول هفت سال گذشته توسط یک توسعه دهنده محلی تحت کار بازسازی گسترده قرار گرفته است. بسترکه ساختمان اداری سابق را به فضایی با کاربری مختلط تبدیل کرده است.

گنبد شیشه ای غول پیکر بر فراز لابی نئوکلاسیکگنبد شیشه ای غول پیکر بر فراز لابی نئوکلاسیک
از جمله ویژگی‌های بازسازی‌شده برج کتاب، یک گنبد شیشه‌ای بزرگ است که بالای بار روتوندا لابی قرار دارد.

یک همکاری با شرکت روش منجر به فاز اول مفاهیم رستوران و بار شده است که در طول سال 2023 معرفی شدند.

رندال کوک، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران شرکت متد، گفت: «ما همیشه به معنای بازسازی برج کتاب برای این شهر بوده‌ایم، و سخت کار کرده‌ایم تا مفاهیم مهمان‌نوازی را ایجاد کنیم که دیترویترز را به هیجان بیاورد و دوباره به کتاب متصل کند. بار دیگر برج کنید و در عین حال میراث این ملک باشکوه را گرامی بدارید.”

مشاهده از طریق یک طاق در دیوار سنگی یک دهلیزمشاهده از طریق یک طاق در دیوار سنگی یک دهلیز
Developers Bedrock با معماران ODA در بازسازی ساختمان نئوکلاسیک دهه 1920 کار کرد.

این ساختمان نئوکلاسیک 38 طبقه که در بلوار واشنگتن در مرکز شهر دیترویت واقع شده است، توسط لوئیس کامپر – یک معمار پرکار و مشهور در شهر در دوران طلاکاری آن طراحی شده است.

شرکت معماری نیویورک ODA برای به روز رسانی و گسترش برنامه‌نویسی و سازه‌های موجود استخدام شد که نتیجه آن نیم میلیون فوت مربع (46450 متر مربع) فضای با کاربری مختلط بود.

فضای داخلی براسری Le Suprême با کاشی‌های سبز و چوبفضای داخلی براسری Le Suprême با کاشی‌های سبز و چوب
Method Co به ایده‌پردازی و اجرای چندین غذای آشپزی در ساختمان، از جمله رستوران Le Suprême در سطح خیابان منجر شد.

این کار شامل بازسازی پنجره های بیرونی و سنگ کاری و زنده کردن سقف شیشه ای گنبدی تزئین شده بود.

شرکت متد سپس سه رستوران و بار و همچنین یک هتل را مفهوم‌سازی کرد و هر یک از این مکان‌ها را در داخل ساختمان اداره کرد.

READ  فراتر از رنگ سال با پس زمینه Natalie + Caleb
رستوران Le Suprême با رویه بار روی، کاشی‌های دست‌ساز و کف‌پوش مرمری موزاییکرستوران Le Suprême با رویه بار روی، کاشی‌های دست‌ساز و کف‌پوش مرمری موزاییک
Le Suprême که با معماری استوکس + طراحی طراحی شده است، شامل رویه نوار روی، کاشی‌های دست‌ساز و کف‌پوش مرمری موزاییکی است.

گزینه‌های غذاخوری عبارتند از Le Suprême، یک رستوران فرانسوی کلاسیک که منوی تمام روز و صندلی‌های داخلی و خارجی در سطح خیابان را برای حداکثر ۲۱۰ مهمان ارائه می‌دهد.

طراحی شده با همکاری معماری استوکس + طراحیاین فضای 6200 فوت مربعی دارای بالای نوار سنتی روی، کاشی‌های هنر نو دست‌ساز، کف‌پوش مرمری موزاییکی و غرفه‌های چرم oxblood است.

مبلمان و دکور به گونه ای انتخاب شد که میراث فرهنگی دیترویت را منعکس کند، و عکس های روی دیوارهای مسابقه اتومبیلرانی Le Mans با میراث خودروی شهر گره خورده است.

کوکتل بار روی پشت بام کامپر با آجرکاری های آشکار و لهجه های چوب تیرهکوکتل بار روی پشت بام کامپر با آجرکاری های آشکار و لهجه های چوب تیره
در طبقه چهاردهم Kamper’s، یک کوکتل بار روی پشت بام است که با ODA طراحی شده است

در طبقه چهاردهم Kamper’s قرار دارد، یک کوکتل بار روی پشت بام که با ODA طراحی شده است که شامل یک سالن سرپوشیده است که از طریق درهای بزرگ فرانسوی به یک تراس بیرونی وسیع باز می شود.

فضای داخلی دنج دارای دیوارهای آجری و لهجه های چوب تیره است که با کفپوش های موزاییک مرمری، آینه های قدیمی و پارچه های مخملی تکمیل شده است.

تراس وسیع در فضای باز با مناظر سراسر دیترویتتراس وسیع در فضای باز با مناظر سراسر دیترویت
Kamper’s به تراس وسیعی با چشم‌اندازی از سراسر دیترویت باز می‌شود

بار روتوندا در زیر گنبد شیشه‌ای قرار دارد و به‌عنوان یک کافه و بار در لابی تمام روز عمل می‌کند، با ۷۰ صندلی که با جزئیات معماری پرآذین احاطه شده‌اند که غذاخوری‌های بزرگ اوایل قرن بیستم پاریس را به یاد می‌آورند.

شرکت متد که همچنین با ODA روی این فضا کار کرده است، گفت: “این فضا توسط یک گنبد شیشه ای 100 ساله کپلر که دارای بیش از 7000 جواهر و 6000 پانل شیشه ای است پوشش داده شده است.”

همچنین قرار است به زودی در برج کتاب افتتاح شود، میخانه Sake Sakazuki، و رستوران Hiroki-San به سبک ایزاکایا و اوماکاسه.

READ  تقاطع بین رشته ای مواد با کیفیت بالا

جزء هتلی ساختمان، دیترویت زنگ زده، اقامتگاه های کوتاه و طولانی را در فضاهای آپارتمانی مدرن ارائه می دهد اقامتگاه ها که به عنوان خانه های دائمی قابل خرید هستند.

هتل-آپارتمان استودیویی با تخت، آشپزخانه و مبلهتل-آپارتمان استودیویی با تخت، آشپزخانه و مبل
بخش اقامتی ساختمان، Roost Detroit، آخرین تکرار شرکت Method Co از برند هتل آپارتمان آن است.

Roost Detroit آخرین تکرار برند هتل آپارتمان Method Co است که به چندین پاسگاه در فیلادلفیا – از جمله بازار شرقی طراحی شده توسط موریس ادجمی – به همراه تامپا، کلیولند و موارد دیگر در سراسر ایالات متحده می‌پیوندد.

این شرکت همچنین دارای هتل بوتیک The Quoin در ویلمینگتون، دلاور است که 24 اتاق مهمان را در یک ساختمان بانک تغییر یافته ارائه می‌کند، و دارایی اقامت طولانی‌مدت Whyle در واشنگتن دی سی که در فهرست طولانی‌مدت هتل‌ها و رده‌های داخلی اقامت کوتاه Dezeen Awards 2021 قرار داشت. .

فضای داخلی مسکونی امروزی با فضای استراحت و غذاخوریفضای داخلی مسکونی امروزی با فضای استراحت و غذاخوری
Roost Detroit اقامت های کوتاه و طولانی را در فضاهای معاصر با اندازه ها و پیکربندی های مختلف ارائه می دهد.

احیای مرکز شهر دیترویت در چند سال گذشته شکل گرفته است و تعداد انگشت شماری از هتل های جدید برای پذیرایی از بازدیدکنندگانی که برای تماشای تولد دوباره فرهنگی و خلاقانه آن بازگشته اند افتتاح شده است.

آنها عبارتند از The Siren Hotel، طراحی شده توسط ASH NYC برای یادآوری گذشته پر زرق و برق شهر، و هتل Shinola، که Gachot Studios برای شرکت ساعت محلی به همین نام طراحی کرده است.

عکاسی توسط متیو ویلیامز مگر اینکه خلاف آن ذکر شود.

دیدگاهتان را بنویسید