ماه گذشته با آنها به طراحی اتاق بچه ها پرداختیم و بسیار الهام بخش بود (در مورد این روند اینجا نوشتم). اما در ابتدا با تردید، بدبینی و به جرات می توانم بگویم حتی بی اعتمادی مواجه شد. از من. آنها فکر نمی کردند من واقعاً بتوانم سبک جالب آنها را انجام دهم. بردی با شیرینی به من اطلاع داد که “رنگ های من واقعاً رنگ های تو نیستند، مادر” و “شواهد” خنثی بودن خانه کوهستانی است (که من آن را دوست دارم، نه چندان). من فقط 42 ساله هستم، آنها 6 و 8 ساله هستند، بنابراین اگر آنها از قبل فکر نمی کنند که من “باحال” هستم یا “آن را نمی فهمم” پس 10 سال دیگر چقدر بد خواهد بود؟ می دانم که اجتناب ناپذیر است اما آیا باید اینقدر زود شروع شود؟ نه به جای اینکه بخواهم به آنها بگویم چقدر باحال هستم (که همه ما می دانیم مانند این است که به آنها بگویم چقدر ممتاز هستند – دقیقاً کار نمی کند) از خواب بیدار شدم و گفتم: “صبر کنید… این را بررسی کنید”. من اقدام به حذف آنها از خط حافظه کردم، به ویژه 6-10 سال پیش، زمانی که الف. زمان/پهنای باند بیشتری برای خلاقیت/ ایده های تصادفی داشتم، ب. مشتریانی داشتم که واقعاً همه چیز را روشن می خواستند، زیرا D. مزرعه مدرن دنیا را کاملاً سفید نکرده بود (سبکی که من هر دو دوستش دارم اما می توانم آن را هم اضافی بدانم – این را در حین طراحی یک خانه مزرعه مدرن می گویم). و همچنین، بچه‌ها کاملاً اشتباه نمی‌کنند، من هنوز مادر دو فرزند نبودم، بنابراین یک جوانی وجود داشت که شما در طول این پروسه بچه‌داری و تربیت از دست می‌دهید (حداقل من دارم). به نام سهولت و کاربردی بودن، چوب، خنثی و سادگی را اکنون برایمان انتخاب کردم و دارم. نئون کمتر. رنگ‌های «تخت» و «جین» بیشتر. بنابراین تردید آنها را متوجه می شوم. من همچنین بیشتر «پولدار زمان» و «فقیر پول» بودم، که به معنای کارهای DIY بیشتر و بازسازی قطعات قدیمی به منظور ایجاد یک فضا عالی بود. اما امیدوارم امسال متفاوت باشد. من در مورد اینکه چگونه زندگی‌ام را بسیار ساده‌تر کرده‌ام، با این هدف که زمان و فضای بیشتری برای خلاقیت داشته باشم، بیشتر با دستانم کار کنم و قبل از بزرگ شدن با بچه‌هایم وقت بگذرانم، نوشته‌ام. بنابراین امروز به شما (و بچه‌هایم) نشان می‌دهم که چگونه می‌توانم «رنگ‌ها و سرگرم‌کننده» را انجام دهم و همچنین می‌خواهم از چه کارهای دستی مقرون‌به‌صرفه‌ای استفاده کنم که برای اتاق بچه‌ها آسان و تأثیرگذار هستند. من قبلا این کار را انجام داده ام. من می توانم آن را دوباره انجام دهم 🙂 (من تقریباً مطمئن هستم که یک SNL skit در اینجا وجود دارد).

فیلم پنجره رنگ بلوک DIY “Vetained Glass”.

عکس توسط تسا نوستاد | از: ban.do the front room + shop the look

احتمالاً ساده ترین و مقرون به صرفه ترین راه برای تزئین اتاق بدون اینکه کاری به دیوارهای خود انجام دهید. ما اینها را از یک فروشگاه لوازم عکس در لس آنجلس خریدیم، اما این منبع نیز وجود دارد برخط. مطمئناً آنقدر که من به یاد دارم ارزان نیست (22 دلار به ازای هر پای دویدن، عرض 48 اینچ)، اما استفاده از آن بسیار آسان است، مخصوصاً در لیت های تقسیم شده زیبا (پنجره های الماسی ما را تصویر کنید!) و اگر فقط به سه رنگ پایبند باشید، می توانید آن را حفظ کنید. اگر تمام صفحات را انجام ندهید، زیر 100 دلار است.

READ  10 دکوراسیون داخلی فروشگاه برتر Dezeen در سال 2021

ما همچنین آنها را در اولین استودیوی قدیمی خود قرار دادیم (یادتان هست؟). آنها بسیار سرگرم کننده بودند و حریم خصوصی را ایجاد کردند که ما در آن دفتر به آن نیاز داشتیم. همچنین، به آن شیشه های رنگی مختلف نگاه کنید! بردی هم آنها را دوست داشت.

مالکوم در واقع فقط یک نسخه شفاف و نی را به یکی از درهای شیشه ای خود در اتاق غذاخوری خود اضافه کرد. برای همه هست 🙂

راه های آسان برای اضافه کردن درخشش و پولک دوزی

عکس توسطتسا نوستاد | از: ban.do the front room + shop the look

من کاملاً فراموش کردم که چگونه به معنای واقعی کلمه به یک فروشگاه دکور مهمانی رفتیم و آن حاشیه‌های رنگین کمانی را خریدیم – چه کار آسانی جالبی است. من فکر می کنم ممکن است به جای آن چیزی بسازیم (ترجیحا از پلاستیک غیر قابل کمپوست ارزان قیمت نباشد) اما ایده وجود دارد. چیزی که در آن عکس نمی توانید بگویید این است که سقف یک کاغذ دیواری براق اسطوخودوس است. شخصاً خیلی زیبا بود. حالا این کاملا تعهد است و خانه ما به خاطر پیت یک خانه مزرعه است، اما خدای من چقدر لذت بخش است؟ بردی موافق است. آخرین چیزی که باید به آن اشاره کرد این است که هر سه صندلی (مخمل صورتی داغ و صندلی اداری کتان درخشان پرزدار) وینتیج بودند که ما تودوزی کردیم. زمان بسیار بیشتری نسبت به خرید جدید نیاز دارد (منبع کردن صندلی های قدیمی در پورتلند از لس آنجلس سخت تر خواهد بود) اما، همه، من فقط باید خرید قدیمی را در روزهای خود اولویت دهم 🙂

روکش مبلمان قدیمی با چند پارچه

عکس توسطzeke ruelas | از جانب: آه استودیوی جوی

برای استودیوی Joy، ما این 8 صندلی اداری قدیمی را پیدا کردیم و 16 پارچه مختلف را برای پوشاندن مجدد آنها انتخاب کردیم. آنها بسیار سرگرم کننده و کاملاً متعهد بودند، اما کنجکاو بودند که آیا می توانیم نسخه ای از این را خودمان انجام دهیم. من مطمئن نیستم که این حتی به جز چند مدفوع قارچی که چشمم به آن است، چه قطعه ای باشد (جایی که رویه آن با قسمت پایین متفاوت است). Birdie از داشتن یک سایبان ناامید است، بنابراین من نمی‌پرسم که آیا ما این کار را در اینجا انجام می‌دهیم – پارچه‌های شفاف مختلف را با روبان‌ها در نسخه‌ای که او دوست دارد مخلوط کنید (به‌طور کلی گزینه‌های آماده بسیار خوبی وجود دارد). اما نکته این است که – این چیزی است که من را از انجام آن برای یک فضای زندگی می ترساند تا زمانی که این موضوع به من یادآوری شود…

….دوباره برای خانه انجیر انجام دادم! آن صندلی‌های استراحت قدیمی در دو رنگ مختلف روکش شده بودند و من هنوز آنها را دوست دارم. من مشتاق هستم که دوباره ریسک کنم، بنابراین مطمئناً آب میوه هایم جاری می شود.

بازی با روش های پنجره – بند، مهره و پوم پوم

عکس توسط دیوید سی

اینو به بچه ها نشون دادم نایک شرودر قطعه ای که من سفارش دادم به اتاق نشیمن خانه اولمان بروم و هر دو آن را دوست داشتند. البته، آنها این کار را انجام دادند – این بسیار لمسی، سرگرم کننده، محرک بصری است و خلاقیت را از بین می برد. متأسفانه، من آن قطعه را به خانواده ای که خانه را خریدند فروختم، زیرا در آن زمان به معنای واقعی کلمه جایی برای گذاشتن آن در خانه بعدی خود نداشتم (طول آن 8 دقیقه است) و نمی خواستم آن را برای یک دهه نگهداری کنم، اما مطمئناً آرزو می کردم. الان داشتمش من کنجکاو هستم که چه نسخه ای از این را می توانم به تنهایی انجام دهم … خیلی سرگرم کننده است. شاید نوعی پرده مهره ای؟

READ  Albie's DIY Half Bath اینجاست (و تعادل عالی بین لوکس و ارگانیک است)

من تازه این گیف را در عکس های سال 2013م پیدا کردم و خیلی نوستالژیک شدم. این زمانی بود که من یک مشارکت‌کننده DIY برای Redbook بودم (که اکنون خنده‌دار به نظر می‌رسد) و داستانی درباره نحوه ارتقاء پرده‌های سفید اولیه انجام دادیم. برای اتاق‌های آن‌ها ما قبلاً سایه‌های خاموشی ساده نصب کرده‌ایم (توسط نمای دکور، ما آنچه را که در خانه کوهستان داشتیم دوست داشتیم، بنابراین کارهای مشابهی را برای اهداف تاریک کردن اتاق انجام می دهیم). مطمئن نیستم که پرده اضافه کنیم یا نه. آنها تزئینی تر خواهند بود، زیرا ما قبلاً سایه ها را داریم، اما این ایده های کوچک و شیرین در حال ساخت یک مورد برای پرده ها هستند…

دیوارها و سقف های طرح دار نقاشی شده DIY

عکس توسطzeke ruelas | از جانب: آه استودیوی جوی

بچه‌ها بدون اینکه من حتی این را ببینم به این موضوع اشاره کردند – اما برای پروژه‌های Joy و Ban.do ما الگوهایی را با نوار روی کف‌ها و دیوارها نقاشی کردیم. در حال حاضر، این بسیار پر زحمت است اما فوق العاده تاثیرگذار است (و سخت نیست، فقط وقت گیر است).

عکس توسط تسا نوستاد | از: ban.do the front room + shop the look

آیا این روی سقف فوق العاده سرگرم کننده خواهد بود؟ آره! ولی خداییش خیلی کار کردی من ایده های دیگری دارم که ممکن است آسان تر باشد، اما هنوز هم فوق العاده تاثیرگذار است. من این را به دلیل ماهیت موقت و کم هزینه اش دوست دارم – در 10 سال آینده آنها ممکن است چنین بازیگوشی را نخواهند، اما خطر فقط یک گالن رنگ، مقداری نوار، و مطمئنم که ناراحتی زیادی دارد 🙂 شاید شابلون ها؟ داخل کمدها؟ درب کمد؟

در جستجوی لامپ های آویز صورتی داغ!!!

عکس توسط لور جولیت | از: اتاق خواب من

اوه من این را به بردی نشان دادم و او فریاد زد – هم با دیدن دوباره Bearcat (آنها هنوز برای او گریه می کنند) و هم با آن لامپ های آویزان صورتی داغ. هر دوی ما ناامیدانه اینها را برای اتاق او دوست داریم. اگر کسی می‌داند که کجا می‌توانم برخی را دنبال کنم، به من اطلاع دهد – من هزینه زیادی می‌پردازم. می دانم که یکی را به پروژه این استودیو دادم – فکر می کنم دیگری در وضعیت بدی بود. اگر کسی دو تا از اینها را در شرایط خوب می شناسد به من اطلاع دهد. در غیر این صورت، ما سعی می کنیم برخی از سایه های سیم ویکتوریا را با پارچه بپوشانیم (من در کودکی این کار را در 4-H انجام دادم و سخت است اما بسیار سرگرم کننده است).

عکس توسط تسا نوستاد | از: ban.do the front room + shop the look

الگوهای نوار Washi DIY

برای دفتر جوی، در قسمت پایین کابینت آشپزخانه و کابینت های نگهداری IKEA کاغذ تماس طلایی و نوار چسب قرار می دهیم. خیلی آسان. خیلی جالب. خیلی تاثیرگذار خیلی کنجکاویم که کجا می‌توانیم اینها را در اتاق‌هایشان اضافه کنیم، با این فرض که برداشتن آنها آسان است.

READ  10 داستان خبری طراحی هیجان انگیز که در سال 2023 آغاز می شوند (و همچنین به قلب ما نزدیک می شوند)
عکس توسطzeke ruelas | از جانب: آه استودیوی جوی

من دوست دارم که این کاملاً چیزی است که آنها می توانند به آن کمک کنند و کنترل زیادی روی رنگ ها داشته باشند زیرا خطر طولانی مدتی نیست.

رنگ های سرگرم کننده کمدهای نقاشی / میزهای خواب

من چند هفته پیش در این مورد نوشتم، اما خوشحالم که دوباره به بازسازی مبلمان برمی گردم و مشغول جمع آوری قطعات فروشگاه های دست دوم هستم تا بچه ها به من کمک کنند نقاشی کنم.

عکس توسطsara ligorria-tramp| از: نحوه عکاسی، ویرایش و آویزان کردن عکس های خانوادگی با فریم بریج

بله، من هنوز هم آرزو می کنم که آن قطعه را داشتم (هرچند من دوست دارم که در اینجا به سمت تغییر قلم و دستمال سفره برود) اما ایده بسیار ساده است – من به انتخاب یک شکل خوب کمک می کنم و اگر کمک کنند، رنگ را در نظر می گیرند. اجرا کردن. من یک سال پیش این کار را کردم…

عکس از کلسی تاکر | از: یک آرایش مدرن مهد کودک گلم

حالا من در واقع آن یکی را رنگ نکردم، آن را لاک زده بودم، اما این کار بردی را بسیار هیجان زده کرد. من این دو را در زیر به او نشان دادم که خودم (با یک تیم برای شوت) انجام دادم و او به دلیل کم رنگ بودن کمتر تحت تأثیر قرار گرفت.

توپ های دیسکو آنها بیشتر توپ های دیسکو و چراغ های نئون می خواهند

عکس توسط تسا نوستاد | از: ban.do the front room + shop the look

و من آن را دریافت می کنم. بنابراین بله، توپ های دیسکو وجود خواهد داشت (رنگین کمان و صورتی ممکن است استفاده شود) و چارلی یک نور نئون می خواهد (من قبلاً یک هنرمند محلی پیدا کرده ام که ممکن است با او کار کنم). و سپس در یک پیچ و تاب غیرمنتظره خنده دار، یکی از اعضای تیم ARCIFORM که من با آنها کار کرده ام، مارتی، می داند چگونه پیناتاس درست کند!!! حالا مطمئن نیستم که یک پیناتای تزئینی چقدر می تواند دوام بیاورد (آیا فقط التماس می کند که کتک بخورد و از بین برود؟) اما او دستش را دراز کرد و من بسیار کنجکاو شدم.

کل “پیشنهاد” برای آنها کارساز بود و من برای این مدت طولانی برای طراحی چیزی هیجان زده نبودم. ما هفته آینده نقل مکان می کنیم و من هنوز جعبه های آنها را از لس آنجلس باز نکرده ام، بنابراین کنجکاو هستم که چه چیزی پیدا کنیم، چگونه و کجا از همه چیز استفاده خواهیم کرد، و سپس بر روی برخی از این کارهای DIY کار خواهیم کرد. با فرض اینکه زمان و فضا برای آن دارم 🙂

اعتبار تصویر بازکننده: عکس توسطتسا نوستاد | از: Ban.do The Front Room + Shop The Look

پست درباره متقاعد کردن بچه‌هایم که هنوز «سرگرم و باحال» هستم و برخی از ایده‌های مقرون به صرفه برای اتاق‌های کودکان که همه ما از آن هیجان‌زده هستیم، اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید