ساعت ساز بورلی هیلز Ritmo Mundo اخیراً 22 سالگی خود را جشن گرفتند و علی سلطانی موسس آن می گوید که این برند آماده است تا فصل دوم خود را آغاز کند. از زمان تأسیس آن در سال 2002 در میلان ایتالیا، کاتالوگ Ritmo Mundo تا حد زیادی ساعت‌های پر زرق و برق همراه با مکانیک جامد را به نمایش گذاشته است، با این حال فاقد یک ساعت مشخص برای مجذوب کردن علاقه‌مندان به ساعت‌شناسی و عموم مردم است. این ممکن است با راه اندازی آنها تغییر کند مجموعه پگاسوس، یک قطعه بیانیه 44 میلی متری طراحی شده در اطراف یک محفظه شیشه ای کریستالی کاملاً شفاف که در آزمایشگاه رشد کرده است – یک طرح شفاف و خرابکارانه برای جلب توجه.

نمای نزدیک از یک ساعت شفاف Ritmo Mundo Pegasus بر روی مچ دست یک فرد، که عملکرد مکانیکی پیچیده داخل آن را به نمایش می گذارد.

ساعت 44 میلی متری کوسنی شکل Ritmo Mundi که برای تقلید از کریستال یاقوت کبود واقعی و با قیمت فوق العاده طراحی شده است، در عوض با استفاده از یک جایگزین سنتز آزمایشگاهی ساخته شده است. دارای امتیاز 7 در مقیاس سختی Mohsکریستال شیشه مصنوعی شفاف است در حالی که تراشه، خش و مقاوم در برابر آب 3ATM است. طراحی سلطانی امکان نمایش بدون محدودیت از هر جنبه را فراهم می‌کند و حرکت زمان‌سنجی اسکلت ساعت تنها عملکرد آن است. بسته به رنگ حلقه شماره‌گیر، طرح مرز بین سادگی و جلب توجه است.

مجموعه ای از سه قاب ساعت Ritmo Mundo Pegasus که به طور جداگانه روی مجموعه ای از بند های قرمز، نارنجی، سفید، سبز و مشکی قرار گرفته اند که در کنار هم نمایش داده می شوند.

سه ساعت مچی شیشه‌ای شفاف کریستالی Ritmo Mundo Pegasus با مچ‌بندهای سیلیکونی نارنجی، سفید و سبز، با ساعت وسطی که به‌صورت عمودی در کناره‌اش قرار دارد.

قاب کریستال یاقوت کبود مصنوعی تنها 11.3 میلی متر ضخامت دارد.

سلطانی می‌گوید که پگاسوس اولین مجموعه از سه مجموعه جدید است که برای سال 2024 برنامه‌ریزی شده است و Ritmo Mundo اکثر کاتالوگ محصولات از قبل موجود خود را بایگانی می‌کند.

READ  خانه ای مدرن که در زمین ویران شده از آتش سوزی دره سونوما ساخته شده است

علی سلطانی، بنیانگذار برند می گوید: «پگاسوس طرح اولیه Ritmo Mundo 2.0 را ترسیم می کند. “این یک طراحی جسورانه و ظریف برای کلکسیونر فهیم است – یک ساعت لوکس قابل دستیابی که واقعاً نوآورانه و فوق العاده جالب است. این طراحی قاب ساعت شیشه‌ای شفاف، تمایل ما را به‌عنوان یک برند برای جابه‌جایی مرزها و تعیین استانداردهای جدید – نه تنها همگام با آینده – بلکه همچنین شکل دادن به آن، تأیید می‌کند.

ساعت Ritmo Mundo Pegasus با بند سفید و قاب شفاف.

ساعت لوکس Ritmo Mundo Pegasus با بدنه شفاف و بند سفید و صفحه حلقه فلزی آبی.

قاب بالشتکی شکل شفاف ساعت با لبه‌های اریب‌دار واضح با صفحه آینه شیشه‌ای تقویت‌شده با مواد معدنی برجسته شده است. قاب پشتی کریستالی شفاف جداگانه روی قاب شیشه ای چسبانده شده و با پیچ های فولادی ضد زنگ محکم می شود.

نمای شفاف پشت ساعت Ritmo Mundo Pegasus با حرکت مکانیکی آشکار و لهجه های نارنجی.

پگاسوس ممکن است قبل از هر چیز یک انعطاف پذیر لوکس باشد، اما همچنین طوری طراحی شده است که در هنگام فعالیت از آن استفاده کنید. با تاج پیچ دار، روکش پشتی مهر و موم شده مقاوم در برابر خوردگی و قالب، ذخیره انرژی 48 ساعته و بند سیلیکونی ضد حساسیت مجهز به سگک فولادی ضد زنگ 316 لیتری، استفاده از آن را در تهاجمی ترین جلسات تعریق به شما نشان می دهد.

ساعت اسکلت لوکس با بند سفید و لهجه‌های نارنجی، با طراحی شفاف Ritmo Mundo Pegasus Watch.

یک ساعت مچی اسکلتی لوکس Ritmo Mundo Pegasus با عقربه های آبی و نوار سفید شفاف.

ساعت شفاف Ritmo Mundo Pegasus با لهجه های سبز و بند سفید.

یک ساعت Ritmo Mundo Pegasus با عقربه‌های آبی و مکانیک اسکلت آشکار روی نوار سفید.

پگاسوس برای 3500 دلار و در رنگ‌های جواهری سنگ سبز، سنگ آبی، سنگ قرمز، همراه با گزینه‌های حلقه فلزی نارنجی، مشکی، آبی، سفید و سبز موجود است.

گرگوری هان سردبیر ارشد دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

READ  فروشگاه Stüssy Shibuya توسط Perron-Roettinger از ریشه های موج سواری این برند استفاده می کند

دیدگاهتان را بنویسید