از میان تمام بحث‌های طراحی در حین بازسازی خانه، سنگ “طبیعی در مقابل سنگ مهندسی” واقعاً می‌تواند شما را فلج کند. بحث را می‌دانید – سنگ طبیعی می‌تواند زیبا (و گران‌قیمت) باشد، اما می‌تواند لکه‌دار باشد، فرسودگی و پارگی را نشان دهد، و بسیاری از مردم نمی‌توانند ظاهر پیر را تحمل کنند (از جمله برادر من و SIL). سنگ مهندسی شده (کوارتز) بسیار بادوام است و به راحتی تمیز می شود، اما حرکت کمتری “واقعی” نسبت به آن دارد. می‌تواند مقرون به صرفه‌تر باشد، در اندازه‌های جامبو (برای جزایر بزرگ) عرضه می‌شود، و می‌توانید به راحتی چندین تخته را تهیه کنید.

قانون/فلسفه واقعی سنگ من…

فلسفه من (که شل است زیرا استثناهایی برای همه چیز وجود دارد) این است که من تخته سنگ طبیعی را در خانه های سنتی یا قدیمی تر ترجیح می دهم (کلبه ها، کیپ کاد، خانه های ییلاقی، خانه های کشاورزی، مستعمرات، تودورها و غیره). من همچنین فکر می‌کنم که سنگ واقعی در خانه‌هایی که قبل از سال 1950 ساخته شده‌اند بهترین است، اگر در حال بازسازی یک خانه قدیمی (قبل از اواسط قرن) هستید. پتینه سنگ واقعی با قدمت خانه کار می کند، به خصوص اگر سعی دارید جذابیت بیشتری به آن اضافه کنید. اما اگر خانه ای به سبک میانه قرنی، معاصر یا در غیر این صورت تمیز و مدرن دارید، IMHO می توانید سنگ واقعی یا کوارتز ساده درست کنید. خداییش، این به نظر جزئی می رسد، اما من در مورد این فلسفه واقعاً قوی هستم و سال هاست که دارم. من هر دو را در خانه های مختلف داشته ام و به دلایل مختلف آنها را دوست دارم. من عاشق آشپزخانه چرمی ما در لس آنجلس، در یک تودور انگلیسی 100 ساله هستم و عاشق سنگ سفید مهندسی شده خود در آشپزخانه در خانه کوهستانی هستم (و همینطور کن و کتی – تمیز کردن آن بسیار آسان است، تازه به نظر می رسد، چیزی لکه نمی شود. ، و غیره.)

بنابراین در اوایل، از آنجایی که این یک خانه به سبک معاصر است که در سال 2024 ساخته شده است، به وضوح ساخت جدیدی است، ما می توانیم هر دو را انجام دهیم. به دلیل تردید کتی و کن در مورد سنگ طبیعی، همه ما تصمیم گرفتیم که سنگ مهندسی راهی برای خانواده آنها باشد. همچنین، آنها از یک خانه سنتی با یک قطعه بزرگ صیقلی کاررا سفید در جزیره خود می آمدند که حکاکی شده و بسیار بد رنگ شده بود، بنابراین آنها به آن واکنش نشان می دادند و نمی خواستند این لکه ها را تکرار کنند. این آنها را دیوانه کرد و من می خواستم این نقطه درد را برای آنها کاهش دهم. کوارتز است!! اما البته در این داستان پیچشی وجود دارد…

READ  چگونه قفسه های کتاب خود را بهتر جلوه دهید (ما 5 نکته آسان برای شما داریم)

دو سال پیش تماس گرفتم سزارتون برای شریک کردن روی میزهای آنها – بیشتر به این دلیل که من فوق العاده جذب صفحات بتنی آنها شدم که بسیار خوب به نظر می رسند و حرکت واقعاً واقعی به نظر می رسد. مکس قبلاً از آن استفاده کرده بود و آن را دوست داشت، بنابراین ما خیلی زود “آن جعبه را علامت زدیم” (LOLOLOL b/c کادر بدون علامت شد).

در ابتدا بر اساس این نمونه های کوچکتر انتخاب کردیم. همه ما جذب طرح‌های ساده‌تر با حرکات می‌شویم، اما نه رگه‌های مصنوعی زیاد (گاهی اوقات واقعاً کار می‌کند اما در این خانه IMHO نه). قبل از تصمیم گیری کامل، می خواستم سه برابر در مورد اینها مطمئن باشم، بنابراین ما به سراغ آن رفتیم EleMar (توالاتین) برای دیدن اسلب ها حضوری.

ظاهر بتن هنوز هم عالی تمیز می شود و اصلاً متخلخل نیست، فقط شبیه بتن است. ما عاشق این یکی و Black Tempal (زیر) بودیم. به یاد داشته باشید که هر دو افقی خواهند بود (شما اینطور به آن نگاه نخواهید کرد).

ما هر دو را دوست داشتیم. آنها قطعاً به سبک معاصر و کمی صنعتی گرایش دارند، اما بافت ارگانیک، شل و در مقیاس بزرگ به روشی خوب است.

ما به طور کامل تصمیم نگرفته بودیم که آنها به کجا می روند (یک بحث بزرگ در مورد اینکه آیا سنگ تیره تر را در محیط کابینت قرار دهید و سنگ روشن تر را به عنوان جزیره یا برعکس).

سپس همانطور که طراحی خانه تکامل یافت، در مورد آشپزخانه عصبی شدم. مثل اینکه نمیتونستم عصبی بخوابم ببینید، ما یک کاشی سفید ساده برای آشپزخانه انتخاب کردیم (بسیار زیباست اما به قدری خنثی بود که نمی‌توانست بیانیه‌ای بدهد). متوجه شدم که این آشپزخانه (در حالی که مینیمال باشد) به رنگ نیاز دارد. کتی کمی از رنگ می ترسد و وقتی این خانه را طراحی کردیم (مانند 3 سال پیش) دنیای طراحی بسیار خنثی تر از الان بود. بنابراین خانه‌ی مینیمال فوق‌العاده خنثی و گرم ما اکنون احساس می‌کرد که به اندازه کافی جریان ندارد. آیا قرار بود شبیه آشپزخانه خانه کوهستانی شود؟؟؟ من هنوز آن آشپزخانه را دوست دارم و الهام بخش اصلی این خانه بود، اما ما در پورتلند هستیم که بیرون آن خیلی خاکستری است. ما به رنگ نیاز داشتیم! شما نمی توانید چنین خانه ای داشته باشید، سپس یک آشپزخانه بیش از حد ساده داشته باشید!

READ  پنج سوال شخصی که همیشه می‌پرسم: سریع پاسخ داده می‌شود :)

بنابراین ما دو گزینه داشتیم: 1. تغییر کاشی پشتی یا 2. تغییر سنگ پیشخوان در آشپزخانه. باز هم، سفارش سنگ هنوز ثبت نشده بود، اما ما شش اسلب مختلف را از سزارستون انتخاب کرده بودیم که برای کل خانه بسیار دوست داشتیم. در این مرحله، ما فکر کردیم که کاشی را نمی توان تغییر داد یا به دلیل زمان های تحویل ما را نگه می داشت (LOL دوباره، هنوز نصب نشده است، بنابراین می توانستیم کاشی را عوض کنیم) بنابراین از برادرم و SIL التماس کردم که با آن به خرید بروند. من یک سنگ طبیعی دوپ پیدا کنم.

آنها در انجام سنگ طبیعی مردد بودند، اما من آنها را متقاعد کردم که خانه آنها، که مشخصاً سرمایه گذاری زیادی روی آن می کنند، نمی تواند آشپزخانه ای بدون رنگ یا طراحی جسورانه داشته باشد. کاشی سفید روی سنگ خاکستری یا سیاه با کابینت های چوب بلوط سفید خیلی خنثی بود. من به آنها قول دادم که سراغ کاررا یا چیزهای سبک نرویم و سراغ پولیش (که راحت‌تر حکاکی می‌شود) نرویم. رفتن به خرید!

ما به دو حیاط سنگی رفتیم – Bedrosian و EleMar در Tualatin (هر دو غیر اسپون، اما مشاغل محلی که عالی هستند). اگر به دنبال دیدن اسلب های سزارتون به صورت حضوری هستید، به EleMar بروید – آنها انتخاب بسیار خوبی دارند، بنابراین می توانید بر اساس دال انتخاب کنید و نه یک نمونه.

ما به دو سفر مختلف رفتیم و من و مکس برخی از سفرها را دوست داشتیم اما در مورد برخی دیگر با هم اختلاف نظر داشتیم. بنابراین یافتن سه اسلب بسیار بزرگ که همه ما آنها را دوست داشتیم به علاوه در طراحی کار می کرد چالش برانگیز بود. فقط برای همه ما معنی زیادی داشت که هر چیزی را که انتخاب می کنیم کاملاً دوست داریم.

… و سپس این خانم های دوست داشتنی را پیدا کردیم

تادا!!!! سه اسلب کوارتزیت زمرد. قلبم از خوشحالی به لرزه افتاد. چوب در برابر آنها بسیار باورنکردنی خواهد بود. برای من بسیار اورگان احساس می‌کردم، «ریور هاوس»، آنقدر «جنگلی». کابینت های چوبی را به عنوان تنه و سپس دال سبز را به عنوان شاخه های درخت در نظر بگیرید. به خوبی با ظاهر و احساس کلی خانه و نمای بیرونی (که همه درختان و نمای رودخانه است) ادغام می شود. من عکس ها را برای مکس پیامک کردم و خدا را شکر که او هم مشتاق بود. همه ما قبول داشتیم که در حالی که این سنگ ما بود. اون شب عالی خوابیدم

READ  دوبلکس پاریس اثر یوهانا آماتوری به معماری جزیره یونانی اشاره دارد

آنها صیقلی آمدند، بنابراین ما از بچه های سنگی خود پرسیدیم که بهترین و بادوام ترین راه برای داشتن این اسلب ها چیست و آنها گفتند که آنها را چرم کنید (که در اصل آنها را سندبلاست، بافت اضافه می کند و آنها را بسیار مات می کند). سپس آنها باید مهر و موم شوند. آنها به ما اطمینان دادند که حکاکی و لکه نخواهند کرد. عالی.

در اینجا دال نصب شده (بالا)، اما هنوز مهر و موم نشده است (که یک حماسه کاملاً دیگر با یک سکسکه بزرگ است که منتظر هستم وقتی راه حلی پیدا کنیم در مورد آن به شما بگویم). این عکس (زیر) روی آن مهر و موم دارد، بنابراین تیره تر شد که ما هنوز آن را دوست داریم.

من بسیار خوشحالم که این سنگ را انتخاب کردیم، پانچ مورد نیاز ما را اضافه کرد، اما به روشی طراحی فوق العاده بدون خطر (سبز برای من خطری ندارد، اما ممکن است برای دیگران باشد). شلوغ نیست، فقط تاریک و ارگانیک است (حتی فکر می‌کنم رگ‌ها شبیه جریان رودخانه است). ما سزارستون را در اتاق گلخانه، حمام (برخی از وسایل روشویی ما با کانتر بود)، اتاق رختشویی، و حتی یک تخته روی شومینه را انتخاب کردیم. همانطور که می بینید، آشپزخانه تنها جایی بود که ما سنگ واقعی را انتخاب کردیم. اگر در بازار کوارتز مهندسی شده هستید، اینجا چیزی است که ما انتخاب کردیم و واقعاً دوستش داریم سزارتون: بتن هوا، سفید ارگانیک، بتن تازه، بلیزارد و تمپل سیاه که خیلی زود به شما نشان خواهم داد.

خانه تقریباً تمام شده است. برخی از سکسکه ها وجود دارد که من البته آنها را به اشتراک می گذارم، اما ما در حال بررسی چگونگی حل آنها هستیم و بخش جالب تر این است که بفهمیم چه کسی برای این سکسکه ها هزینه می کند. بیشتر به زودی. اما ما از این همه سنگ تا کنون بسیار خوشحالیم و اکنون می توانیم بسیاری از اتاق ها را ببینیم که واقعاً زنده می شوند. xx

* عکس های زیبا (مگر اینکه در غیر این صورت ذکر شده باشد) توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید