ورونز همچنان خود را به چالش می کشد تا تسلط بر شیشه این برند را بیشتر و بیشتر کند. در مورد نسخه محدود تکه کاری مجموعه کشتی، طراحی شده توسط دن یفت، چشم انداز تکنیک را به چالش کشید. هم Yeffet و هم Ruben Jochimek، مدیر خلاق Veronese، از همان ابتدا میزان سختی را می دانستند و ماه ها وقت صرف کردند تا بفهمند واقعاً چگونه کار می کند. و سپس، آن را ایجاد کردند.

کاسه شیشه ای مورانو آبی کبالت

یکی از چالش‌های اصلی تعیین دمای دقیقی بود که در آن ظرف پایه دمیده شده با قالب و تکه‌های شیشه مذاب بدون شکستن یا ذوب شدن با هم ترکیب می‌شوند. تکه‌های شیشه‌ای روی قطعات شامل ضخامت‌ها و شکل‌های مختلفی هستند که به خود شیشه اجازه می‌دهند داستان هر خلقت را بیان کند و به داستان‌های آن‌ها عمق می‌بخشد.

کاسه شیشه ای مورانو شفاف و سفید

Jochimek شخصاً در این فرآیند شرکت کرد و با صنعتگران مورانو عصا را کار کرد تا قطعات را در دسته‌هایی با رنگ‌ها و بافت‌هایی که خود به خود انتخاب شده بودند تولید کنند. او پس از سال‌ها همکاری بی‌صدا با صنعتگران و اشتیاق به مواد غیرقابل پیش‌بینی، این تجربه بی‌نظیر را به عنوان نشانه‌ای از اعتماد و دوستی تجربه کرد.

کاسه شیشه ای مورانو شفاف و سفید

کاسه شیشه ای مورانو شفاف و قهوه ای

Jochimek به اشتراک گذاشت: “این لحظه اوج همکاری هیجان انگیزترین بخش این پروژه برای Veronese بود. قرار گرفتن روی زمین، کنار هم با صنعتگرانی که بارها با آنها کار کرده‌ایم، و تجربه فشار و گرما با آنها لحظه‌ای افتخار بود. دانستن اینکه ورونز چنین روابط اعتمادی را با صنعتگران ایجاد کرده است، درهای بیشتری را برای شکوفایی خلاقیت باز می کند.

READ  کفپوش چوبی با تخفیف برای فروش

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، آبی روشن و قهوه ای روشن

یفت از غریزه و دانش Jochimek در مورد فرآیند و مواد پیروی کرد و به دنبال این بود که “به ماهیت ارگانیک شیشه مورانو اجازه دهد راه را هدایت کند و ببیند که من را به کجا خواهد برد.” نقص های خود به خودی هر کشتی Patchwork را واقعاً منحصر به فرد می کند و با امضای Yeffet شماره گذاری شده است.

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، سبز روشن و قهوه ای روشن

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، بنفش روشن و صورتی روشن

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، آبی روشن و قهوه ای روشن

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، آبی و قهوه ای روشن

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، بنفش روشن و قهوه ای روشن

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، آبی و قهوه ای روشن

گلدان شیشه ای مورانو شفاف، آبی و قهوه ای روشن

گلدان مشکی شیشه ای مورانو

گلدان مشکی شیشه ای مورانو

گلدان شیشه ای مورانو به رنگ خاکستری روشن و صورتی روشن

گلدان بلند شیشه ای مورانو آبی کبالتی

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مجموعه رگ های Patchwork، مراجعه کنید veronese.fr.

کلی بیل مدیر محتوای برند دیزاین میلک است. این نویسنده و طراح اهل پیتسبورگ تا زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است، از بشقاب های مد گرفته تا MoMA و فراتر از آن. وقتی هنرهای تجسمی را جستجو نمی کند، احتمالا یافته های مورد علاقه خود را با دیگران به اشتراک می گذارد. همچنین می‌توان کلی را در حال ردیابی موسیقی جدید، آموزش نواختن یوکلل یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش – Bebe، Rainey و Remy پیدا کرد. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید