طراح و کارگردان هنری سرنا کنفالونیری به خاطر زیبایی شناختی خود که همه در کنار هم گرافیکی، رنگارنگ و احساسی است، شناخته شده است. او در یکی از آخرین پروژه‌هایش، حس طراحی خود را به ذهن متبادر می‌کند زدورا، پروژه و نصبی که با همکاری ایجاد شده است آشپزخانه بسیار ساده و لاپیترا کامپاتاتا. Zdora، کلمه گویشی برای “sfogline” در منطقه Emilia Romagna ایتالیا، جایی که آشپزخانه بسیار ساده و La Pietra Compattata در آن قرار دارد، به زنان ایتالیایی اطلاق می شود که خمیر را با دست برای تهیه ماکارونی تازه برای ناهار یکشنبه آماده می کنند، که معمولاً در یک غذا از آن لذت می برند. سفره چهارخانه سنتی. این منسوجات اکنون به دیوارهای آشپزخانه، میز و رویه صندلی ترجمه شده است.

نصب آشپزخانه رنگارنگ در داخل محل قوسی

سطوح La Pietra Compattata منحصراً از مواد خام طبیعی از جمله پورفیری، کوارتز و گرانیت ساخته شده اند که از سنگ های فرآوری شده، آسیاب شده و به صورت مخلوط و با فشار دادن به مواد سخت فشرده شده اند. Confalonieri پالت های رنگی عالی را برای پروژه انتخاب کرد، آنهایی که با تنوع رنگی پیشنهاد شده توسط Very Simple Kitchen مطابقت دارند.

نصب آشپزخانه رنگارنگ

نصب آشپزخانه رنگارنگ

نمای بالای میز آشپزخانه شطرنجی

روی میزها، این الگو با افتادن روی لبه‌های کناره‌های کوتاه، ظاهر سفره الهام‌بخش را تقلید می‌کند. صندلی ها به سادگی الگوی روی سطح آن را به نمایش می گذارند. برای آشپزخانه، این الگو به سمت بالا ادامه می‌یابد تا یک بک اسپلش ساده یا یک نقاشی دیواری کامل ایجاد کند. اثر حاصل از هر سه عنصر در یک تصویر، تفسیری مدرن از آشپزخانه رنگارنگ و با الهام از ایتالیایی است.

READ  خانواده بولزا قلعه ای 1000 ساله را به هتل Castello di Reschio تبدیل می کنند

نمای بالای میز آشپزخانه چهارخانه صورتی

نمای بالای میز آشپزخانه شطرنجی سبز

نصب آشپزخانه رنگارنگ

نصب آشپزخانه رنگارنگ

نصب آشپزخانه رنگارنگ

نصب آشپزخانه رنگارنگ

پشت و میز شطرنجی آبی

نصب آشپزخانه رنگارنگ

میز شطرنجی صورتی و بک اسپلش

نصب آشپزخانه رنگارنگ

نصب آشپزخانه رنگارنگ

سرنا کنفالونیری

عکس ها توسط سرنا الر واینیچر.

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید