من کاملاً مطمئن هستم که بیش از نیمی از افرادی که این پست را می خوانند در مقطعی از زندگی خود قربانی “نور سینه” شده اند. شما می‌دانید که … تزئینات فلزی قدیمی، شیشه‌های فلوت یا مات، و البته نوک پستان (یا به‌طور مناسب‌تر به‌عنوان فینیال شناخته می‌شود). و ببینید که آیا آنها را دوست دارید که عالی است. اما من آنها را عمدتاً در اجاره‌ای دیده‌ام، زیرا عموماً بسیار مقرون به صرفه هستند، بنابراین برای خرید عمده ایده‌آل هستند. این یکی فقط 16 دلار است که من می توانم درک کنم که به سختی می توان از آن به عنوان صاحبخانه گذشت. اما اگر مستاجر یا صاحب خانه هستید که به یک چراغ سبک نصب فلاش نیاز دارید، لطفا بدانید که آنها گزینه های دیگری برای شما هستند! جدای از مدت کوتاهی که در کشتی داشتم، هرگز نورپردازی را در اجاره‌هایم عوض نکرده‌ام. این نه تنها فوراً یک فضا را مدرن می کند، بلکه باعث می شود احساس شخصی سازی بیشتری داشته باشد. نمایشگاه A – راهروی کیتلین:

من می دانم که ما آن را 100 برابر بیش از این گفته ایم، بنابراین متوقف می شوم، اما همانطور که در بالا ثابت شد، نتایج غیرقابل انکار هستند. در حال حاضر، جایگزینی چراغ سینه ای درجه یک سازنده تنها دلیلی نیست که ممکن است کسی به چراغ فلاش مانت (یا پایه نیمه فلاش) نیاز داشته باشد. ممکن است در ساختمانی با سقف کم زندگی کنید. یکی از اعضای خانواده شما ممکن است بسیار قد بلند باشد، بنابراین لوسترها در نهایت آزاردهنده هستند (چیزی که من خودم هرگز مجبور به تحمل آن نخواهم شد:)). شاید شما فقط آنها را دوست دارید! دلیل شما هر چه باشد، من تمام تلاشم را کردم تا گزینه های واقعا محکم (و زیبا) با طیف وسیعی از قیمت ها را به شما نشان دهم (دو مورد زیر 35 دلار هستند!). زمان خرید…

زیر 125 دلار

طراحی شده توسط امیلی ادیت بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: رونمایی زیبای اتاق چند منظوره و سخت کوش امیلی بوسر (+ برای کارهای او آماده شوید)

قابل درک است که بحث های زیادی در مورد اینکه آیا باید در اجاره سرمایه گذاری کرد یا خیر وجود دارد. من احتمالا بهترین مثال برای دومی نیستم اما نورپردازی مقرون به صرفه دوست شماست. البته، بودجه های محدودتر مختص اجاره کنندگان نیست. منظورم این است که داشتن خانه و وام مسکن هزینه زیادی دارد، بنابراین یافتن گزینه های روشنایی مقرون به صرفه تر به همان اندازه ارزشمند است. در اینجا برخی از گزینه های مورد علاقه من وجود دارد:

1. چراغ سقفی نیمه همسطح قابل تنظیم گنبد فلزی سفید: من عاشق حس مدرن ارگانیک این یکی هستم! از نظر فنی یک پایه نیمه هم سطح است اما برای یک نگاه نور جهت دار عالی است.
2. Eshe Rattan Semi Flush Mount: وسیله ای عالی برای افزودن بافت بصری و نرم کردن اتاق.
3. چراغ سقفی فلاش مخروطی: این نور تعادل ایده آل مدرن و سنتی است. بعلاوه آن سایه درخشش دوست داشتنی خواهد داد.
4. REGNSKU: من به نسخه های قدیمی اینها وسواس دارم! اما با 28 دلار چگونه می توانید این یکی را شکست دهید؟
5. چراغ سقفی نیمه فلاش: یکی دیگر از نورهای سنتی مدرن اما با کمی درام بیشتر با آن سایه سیاه 🙂
6. چراغ سقفی نیمه برازدار: مالوری این را برای ورودش خرید و از ظاهر آن خوشش آمد (خیلی بامزه است). او اشاره کرد که نور زیادی از خود ساطع نمی کند، بنابراین برای فضایی که نیازی به نور بسیار خوب ندارد، بهتر است. این بیشتر یک روحیه است 🙂
7. آویز حصیری: خیلی نازه! ته دلمه‌ای بسیار زیباست.
8. Flushmount درام سایه فابریک: ساده، شیک، و با سبک های زیادی کار می کند.
9. درام جوت فلاش نور کوه: من آهنگ این درام سایه را دوست دارم زیرا کمی منحصر به فردتر از رنگ سفید استاندارد به نظر می رسد. به علاوه برای چنین قیمت عالی در ترخیص است!

READ  Ideas of Order رنگ های روشن را برای بازسازی آپارتمان نیویورک انتخاب می کند

125 تا 200 دلار

طراحی شده توسط کرستن بلازک | عکس الکس زارور از تقریباً اینجا استودیوها | از: مدیر خلاق تور و موسس خانه روح‌انگیز و قدیمی a1000xbetter kirsten blazek

همانطور که بیشتر چیزها در زندگی پیش می روند، اگر کمی بودجه بیشتری دارید، گزینه های بیشتری از نظر سبک دارید. همچنین، من سعی کردم بیشتر این گزینه ها را برای اتاق خواب یا آشپزخانه به اندازه کافی بزرگ داشته باشم، اما فراموش نکنید که به قطر آن ها نگاه کنید:)

1. نور سقفی نیمه هم سطح بافته شده طبیعی جوت: طبیعی، هندسی و زیبا. چه چیزی را دوست نداشته باشیم؟
2. چراغ کوهی فلاش کتانی بزرگ آلگرا: من عاشق چراغ های سرامیکی هستم و این یکی با بافت های بسیار زیبا به نظر می رسد.
3. چراغ روشنایی نیمه فلاش دست حک شده: کاملاً الهام گرفته از وینتاژ است و من چند بار به اطراف خانه ام نگاه کرده ام تا ببینم کجا می تواند کار کند.
4. استی فلاش مانت: ظاهر ارگانیک کژوال کالیفرنیا.
5. نور کوه طبیعی Rattan Flush Rattan Tiered Copa: Naural با اشاره ای از گلم. خیلی جالب!
6. Rattan Semi Flush Mount: من عاشق این هستم که در ابتدا چقدر خنثی و ظریف به نظر می رسد، اما هرچه نزدیکتر می شوید می توانید آن همه بافت زیبا را ببینید.
7. گره ها Flushmount: بسیار شبیه به عکسی که در عکس بالا وجود دارد، اگر یکسان نباشد، نشان می‌دهد که آب و هوای بی‌نظیر مدرن است.
8. فلاش جیک کوچک: این یکی در سمت کوچکتر است اما بسیار ساده و ظریف است.
9. Liz Rattan Flush Mount: برای من شخصا، اگر بخواهم یک پایه فلاش چوبی بخرم، این یک مدعی برتر خواهد بود. سبک درست در کوچه من است!

200 تا 500 دلار

همانطور که قیمت را افزایش می دهیم، در اینجا سه ​​نوع اتاق مختلف وجود دارد که هر کدام دارای یک چراغ نصب زیبا (و نیمه فلاش) هستند. آنها واقعاً در هر اتاق عالی هستند 🙂

1. موکسی نیمه فلاش: یکی دیگر از نورهای الهام گرفته شده از وینتیج که با خوشحالی در خانه خود خواهم داشت. فکر می‌کنم به هر اتاقی که در آن بود، سبکی دیوانه‌وار می‌افزاید.
2. Tisse بزرگ بافته شده Rattan Flush Mount Light: در رقابت با مانت فلاش حصیری مورد علاقه من، این ممکن است شماره یک باشد. از آن است مجموعه جعبه و بشکه آتنا کالدرون پس نباید تعجب کنم
3. پایه فلاش شیشه شیر کارنروس: صنعتی و در عین حال کمی سنتی (به راحتی می توان با سبک خانه های کشاورزی مدرن کار کرد). من فکر می کنم این یک نور جالب است.
4. کروز فلاش مانت: اکنون با آن سایه مخروطی براق و ظریف کمی به اواسط قرن نزدیکتر می شویم. اما من واقعاً دوست دارم که چگونه از مرکز فرو می رود! یک لمس کوچک زیبا
5. Sago Rounded Rattan Flush Mount Light: این آخرین وسیله حصیری است که واقعا در قلب من جای دارد. شما معمولاً حصیری را با آن سایه قهوه ای نمی بینید و خیلی شیک است.
6. Ariel Fluted Marble Flush Mount Light: دوست نداشتن چیه؟! و با توجه به قطر 12 اینچ، یک نور کامل و همه کاره برای یک فضای کوچک است.
7. چراغ کوهی مخروطی برنجی Rainier: سادگی فلز و لحن برنج خیلی زیباست!
8. زارا نیمه فلاش: تکان دادن سر فوق العاده به حال و هوای بسیار پاریسی. ظاهری ساده و در عین حال بسیار لوکس 🙂
9. Nodes Semi-Flushmount: من مدتی است که به این یکی چشم دوخته ام. کمی حس وحشیانه مدرن و من آن را دوست دارم.
10. فیکسچر نصب نیمه فلاش درام طبقه دار: این یک نور جدیدتر از جوانسازی است و زیباست! کلاسیک، ساده و از ظاهر آن نور گرم زیبایی می دهد.
11. نور کوه والی فلاش: یک گزینه عالی برای روند رو به جلو!
12. پایه مخروطی 16 اینچی درام نیمه فلاش: یک قطعه بسیار کلاسیک و ساده که هنوز هم بافت بسیار بالایی دارد.

READ  لینک بالا: یک تور خانگی که آن را دوست داشتم، سازماندهی عالی باتری 25 دلاری جس، و یک کیسه آشپزخانه زیبا

500 تا 900 دلار

قطعاً دستورالعمل‌هایی برای اندازه‌گیری هموار بر اساس اندازه اتاق وجود دارد. قاعده کلی این است که عرض و طول یک اتاق را با فوت به هم اضافه کنید و سپس آن پاها را به اینچ تبدیل کنید و به شما “اندازه قطر ایده آل” خود را بدهد. به عنوان مثال، یک اتاق خواب 12 * 12 است که معادل 24 فوت است. این بدان معناست که نور سقف من باید حدود 24 اینچ باشد.

اما مطمئناً لازم نیست از آن قوانین پیروی کنید! همانطور که در مهد کودک قدیمی Birdie در سمت چپ می بینید، آن فلاش مانت زیبا احتمالاً برای آن اتاق “خیلی کوچک” در نظر گرفته می شود، اما زیبا به نظر می رسد. سپس در سمت راست، مگان هاپ از همان فیکسچر استفاده کرد، جایی که ممکن است یک چراغ فرو رفته باشد. در واقع، حداقل دو نفر از آنها در اتاق هستند (شما نمی توانید دیگری را در این عکس ببینید). اکنون، برای جایگزینی نور فرورفته، ممکن است این دستگاه بیش از حد بزرگ در نظر گرفته شود، اما ببینید چقدر عالی به نظر می رسد! پس به قوانین نگاهی بیندازید و سپس اگر خواستید آنها را بیرون بیندازید:)

1. فلاش مانت برتون: سبک کلاسیک با زیباترین پتینه.
2. Astor 12 اینچی فلاش مانت: جزئیات سوراخ شده ظاهر جالب و جالبی به آن می دهد.
3. فلاش مانت بلر 10 اینچی: من فقط شکل آن را دوست دارم و در دسته ای از فلزات دیگر می آید.
4. Turio بزرگ سیاه فلاش چراغ کوه: اگر می خواهید حال و هوای یک لوستر را داشته باشید اما ارتفاع سقف زیادی ندارید، عالی است.
5. Capiz Flushmount: عاشق جزئیات لانه زنبوری هستید و واقعاً چشم شما را به سمت بالا می کشاند.
6. Auden Blackened Brass Flush Mount Light: این یکی درست بالای کوچه من است. من عاشق یک نور نعلبکی شیک هستم.
7. 6 سقف شیک سوراخ دار سبک: یکی دیگر از قطعات با الهام از وینتیج که من آن را دوست دارم. همچنین در بسیاری از گزینه های فلزی دیگر عرضه می شود.
8. Champignon 5-Light Flushmount: این یک قطعه عالی است اگر نور بزرگ و کمی هوس می خواهید 🙂
9. آنکنی 16 اینچی Alabaster Flush Mount: این یکی فوق العاده شیک است و خیلی حس می کند خلاصه معماری که میدونی دوستش دارم
10. رناتو فلاش: این به بهترین شکل می‌گوید «گلم پیچیده».
11. کلارک فلاش مانت: همانطور که از عکس های بالا می بینید، این یک نمایشگر واقعی است و به صورت شخصی بسیار زیبا است.
12. چراغ کوهی فلاش برنجی پولیش لامینا: البته الهام گرفته شده از وینتاژ و قطعه ای واقعا باورنکردنی برای ایجاد تاثیر بصری (اما نه فوق العاده).

READ  استودیو BLUE Architecture ستون های صخره ای را در داخل کافه Zolaism برپا می کند

بالای 1000 دلار

طراحی شده توسط آسم خانه | استایل شده توسط ولیندا هلن، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط sara ligorria-tramp | از: گشت و گذار در این خانه مدرن متمایل به اواسط قرن که توسط asom home طراحی شده است + 10 ترفند طراحی قابل دسترس که هر کسی می تواند انجام دهد

می دانید که من مجبور شدم چند قطعه رویایی را اضافه کنم:) اما همچنین همه ما بودجه های متفاوتی داریم و این زیبایی ها ممکن است همان چیزی باشد که شما به دنبال آن هستید. بیایید درست بپریم…

1. روتوند ایکس: انجمن صنفی رومن و ویلیامز فقط چند لامپ می فروشد اما همه آنها بسیار خاص هستند. این یکی نیز در دو سایز موجود است.
2. پرتو 17 اینچ: امیلی به تازگی این یکی را برای پروژه هیجان انگیزی که روی آن کار می کند دریافت کرد! باورنکردنی به نظر می رسد و ما نمی توانیم صبر کنیم تا به شما نشان دهیم.
3. لامپ سقفی سارا: وقتی این خط جدید Lostine را دیدم نزدیک بود از روی صندلی بیفتم. من این قطعات چرمی و برنجی را خیلی دوست دارم. لامپ های رومیزی هم باید بمیرند.
4. 24 اینچ Ormandy Semi-Flush Mount: میدونی که Rejuvenation قرار بود حداقل چند بار اینجا اجرا بشه چون سبک و کیفیتشون خیلی خوبه. و این یکی خیلی زیباست! پایه نیمه فلاش معلق جزئیات بسیار خوبی است.
5. فلاش گنبد 20 اینچی: همه ما سالهاست که طرفدار Allied Maker بوده ایم و Em مجبور به همکاری با خانه کوهستانی شده است! این قطعه بزرگ باورنکردنی است و من همه چیز را در مورد آن دوست دارم.
6. Uno Shade Flush Mount: من فقط فکر می کنم این یکی عالی است و راه های زیادی برای شخصی سازی آن وجود دارد!!

اگر به دنبال یک پایه فلاش می‌گشتید، امیدوارم یکی را پیدا کرده باشید یا حداقل این به شما کمک کرده است که جستجوی خود را محدود کنید:)

دوستت دارم، منظورت باش

اعتبار تصویر افتتاحیه: طراحی توسط آسوم هوم | استایل شده توسط ولیندا هلن، امیلی ادیت بوسر، و جولی رز | عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: گشت در این خانه مدرن و متمایل به اواسط قرن طراحی شده توسط ASOM Home + 10 ترفند طراحی قابل دسترس که هر کسی می تواند انجام دهد

دیدگاهتان را بنویسید