به احتمال زیاد در گذشته از شناورهای بادی لذت برده اید، اما BOTE Hangout Suite لذت بردن از آب را به سطحی کاملاً جدید می برد. جدیدترین برند این برند که مدت‌ها در فضای سبک زندگی آبی شناخته شده بود، مجموعه‌ای از هشت قطعه مدولار است. از آنها به صورت جداگانه لذت ببرید یا آنها را ترکیب کنید تا نهایت آرامش سفارشی را ایجاد کنید. Hangout Suite به گونه‌ای طراحی شده است که به طور سازگار با هم ترکیب شود، چه در حال گذراندن وقت خود در قایق، شناور در دریاچه، استراحت در استخر یا شناور در رودخانه باشید.

ما فکر کردیم که زمان آن رسیده است که سبک، کیفیت و فاکتور عملکرد را برای هر چیزی که شناور است – از قایق سواری گرفته تا استخر، ارتقا دهیم. کوری کوپر، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران BOTE، می‌گوید: بنابراین مردم می‌توانند فقط با هم معاشرت کنند. “بسیاری از مشتریان ما برند ما را از سمت ورزش پارویی می شناسند، اما ما خیلی بیشتر از اینها هستیم. ما فقط می‌خواهیم شناورهای سطح بعدی بسازیم تا مردم با خانواده و دوستان از وقت خود در آب لذت ببرند… سبک زندگی را داشته باشند. فکر می‌کنم با مجموعه Hangout جدیدمان به نتیجه رسیده‌ایم.»

تصویر بالای سر از یک دایره شناور گرد از صندلی

Hangout 240, Hangout Bar

هشت قطعه موجود در مجموعه Hangout شامل Hangout 240، Hangout 120، Hangout Bar، Hangout Lounge، Hangout Coach (گزینه های بندر و استاربرد)، صندلی Hangout و Hangout FLOATube است. به لطف ساختار AeroBOTE BOTE، هر یک از اجزای مجموعه سبک وزن، قابل حمل و فوق العاده بادوام و پایدار در هنگام باد کردن هستند. قلاب حمل و راه اندازی ساده باعث می شود تا آماده شدن برای شناور شدن یک نسیم است. Tether همراه با تسمه های DockLink Connection که با هر قطعه ارائه می شود، با چندین نقطه مژه برای پیکربندی های مختلف شناور می شود. و برای تکمیل همه چیز، سیستم MAGNEPOD BOTE – نقاط اتصال مغناطیسی – نوشیدنی ها را حتی در دیوانه ترین مواقع در جای خود نگه می دارد.

READ  یک کابین مدرن فرار در میان درختان

دو شکل شناور نشستن

پسر جوانی که از روی یک تکه مبلمان شناور می پرد در حالی که دو دوست تماشا می کنند

کاناپه پاتوق

تصویر بالای سر از چهار نفر که در لوله های اطراف یک میله شناور گرد شناور هستند

FLOATube، Hangout Bar

تصویر بالای سر فرد شناور در لوله در کنار یک میله شناور گرد

FLOATube، Hangout Bar

زنی که روی نیم دایره ای از صندلی شناور در آب کم عمق نشسته است

پاتوق 240

زن در حال استراحت روی صندلی شنا شناور در استخر

سالن پاتوق

مردی در حال استراحت روی صندلی شناور در استخر

صندلی پاتوق

چهار نفر دور یک میله شناور دایره ای جمع شده بودند

Hangout Bar

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Hangout Suite، بازدید کنید boteboard.com.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید