آرپر جشن گرفت هفته طراحی میلان 2023 به شکلی بزرگ، پنج مجموعه جدید 2023 خود را منتشر کرد که همگی بر کاوش در زندگی و همه پیچیدگی های آن متمرکز شده اند. طرح‌ها راه‌حل‌هایی ارائه می‌دهند که زیبایی، انرژی و سرزندگی را القا می‌کنند، در حالی که در این منظر پیچیده شده‌اند زندگی زیباست.

سه صندلی اداری رنگارنگ

آوا 02

در ابتدا، Aava کلاسیک Arper با مواد جدید پایدار ارتقا یافت – ملاقات آوا 02. نسخه جدید، طراحی شده توسط آنتی کوتیلینن، از هر دو پلاستیک پس از مصرف و پلی پروپیلن بکر در یک پالت رنگ تازه ساخته شده است. پلی پروپیلن بازیافتی پس از مصرف با فایبرگلاس تقویت شده است و دوام را بدون از بین بردن سطح و رنگ ارائه می دهد، دو وجه تمایز دشوار برای مواد پایدار. صندلی های Aava 02 کاملاً روکش شده بدون چسب طراحی شده اند، به طوری که ممکن است قطعات به راحتی برای بازیافت یا استفاده مجدد از هم جدا شوند. طیف کاملی از صندلی‌ها و چهارپایه‌ها را می‌توان با این مواد جدید و همچنین طیف وسیعی از چوب‌های دارای گواهی FSC یا با تودوزی در سبک‌های مختلف تکمیل کرد. Aava 02 که برای ماندگاری تولید شده است، باید برای نسل‌های آینده در دسترس باشد.

صندلی اداری سبز رنگ با چرخ جلوی میز

آوا 02

صندلی های اداری با روکش چوبی یک میز بزرگ را احاطه کرده اند

آوا 02

صندلی های اداری به رنگ مرجانی

آوا 02

مجموعه صندلی های مدولار در رنگین کمانی از رنگ ها

رالیک

کاملا ماژولار با عناصری که می توانند با هم یا جداگانه استفاده شوند، رالیک شامل یک پوف، صندلی با پشتی و یک نیمکت است. ایچیرو ایوازاکی خانواده را طوری طراحی کرد که هم برای کار و هم برای استراحت با زیبایی آسان خود استفاده شود. این سیستم مجهز به اتصال سریع و بدون ابزار برای استفاده با شش جزء نشیمنگاهی است: یک پوف، صندلی با پشتی، و یک نیمکت – همه در پیکربندی های یک و دو صندلی موجود هستند. میزهای رالیک در هر دو ارتفاع ثابت و قابل تنظیم موجود هستند، آنها را به صورت یکپارچه شکاف دهید تا ساختار و سطح را به فرم های نرم تر اضافه کنید. پایه‌های پلی پروپیلن بازیافتی L شکل به ماژول‌ها ظاهری سبک و مجسمه‌ای می‌بخشند و به تمیز کردن زیر آن دسترسی دارند. تودوزی و پایه‌های Raik در رنگ‌های مختلفی برای ترکیب و هماهنگی عرضه می‌شوند. میزها و عناصر نشیمنگاهی نیز دارای پریزهای شارژ هستند. این مجموعه را می توان به طور کامل جدا کرد، با روکش های متحرک برای استفاده مجدد یا بازیافت آسان.

نمونه پیکربندی صندلی مدولار

رالیک

نمونه پیکربندی صندلی مدولار

رالیک

نمونه پیکربندی صندلی مدولار

رالیک

میز قهوه گرد مدل دار

روپا

جزئیات مهم هستند و روپا آن را می داند. دوشی لوین مجموعه اشکال ضروری را با لمس مجسمه ای ارائه می دهد که با توجه به سطح و بافت تکمیل می شود. این میز دارای رویه ای با شیشه نیمه شفاف و قاب MDF مات دارای گواهی FSC با منبع اروپایی است که بافت را ایجاد می کند و ظاهر تک رنگ را کامل می کند. تضاد بین مواد، پیچیدگی نه چندان جدی، شبیه به پایانی که برای اولین بار در شال کشف شد، اضافه می کند. روپا زوایای نوری به پاهای خود اضافه می کند تا یک امضای ظریف و مجسمه ای داشته باشد. این مجموعه با رنگ خاکستری گرم، آبی نیمه شب، سبز جنگلی یا صورتی جیپور به پایان رسیده است و برای بازیافت مناسب می توان آن را به طور کامل جدا کرد.

میز قهوه گرد با مبل و صندلی راحتی

روپا

جزئیات دو میز قهوه خوری آبی و بژ

روپا

مجموعه ای از میزهای قهوه گرد رنگارنگ

روپا

فضای داخلی شیک با کریدنزای رنگارنگ

سمیتون

سمیتون یک قطعه مبلمان تطبیقی ​​است که ساختار، سطح و ذخیره سازی را به هر فضایی می آورد. طراحی شده توسط گارسیا کومینیبا پایه‌های آلومینیومی و رومیزی که در دو طول و سه ماژول مجزا با دو ارتفاع ارائه می‌شوند که می‌توانند با درب‌ها، قفسه‌های باز یا بسته در یک طرف آن را به پایان برسانند، بی‌نهایت قابل تنظیم است. سیستم Semiton مدولار که از همه طرف به پایان رسیده است را می توان گسترش داد یا منقبض کرد تا خواسته ها و نیازهای فعلی شما را برآورده کند. فضایی برای مدیریت کابل مخفی تضمین می کند که زیبایی شناسی کلی دست نخورده باقی بماند. ماژول ها را می توان به صورت جداگانه در یک پالت گسترده از ام دی اف با استفاده از رنگ های تند یا روکش چوب تکمیل کرد. تمام اجزا را می توان به طور کامل جدا کرد و پیکربندی کرد.

فضای داخلی شیک با کریدنزای رنگارنگ

سمیتون

سه کریدنزای رنگارنگ

سمیتون

دو کریدنزای رنگارنگ

سمیتون

میز قهوه گرد با مبل و صندلی راحتی

شال

دریافت به‌روزرسانی جدید در سال 2023، دوشی لوین شال مجموعه در حال حاضر شامل یک تخت خواب، تخت خواب و عثمانی است. ساختار و در عین حال نرم، صندلی از “آغوشی” راحتی و ظرفیت برای هر موقعیتی الهام گرفته شده است. افزوده های جدید عملکرد و شکل بیشتری را ارائه می دهند. همه ماژول ها می توانند پوشش های چرم و پارچه را از طیف گسترده شال ترکیب کنند، به استثنای مدل عثمانی – که فقط در یک نسخه تک ماده عرضه می شود. مانند سایر مجموعه های جدید، شال را می توان به طور کامل جدا کرد، از جمله روکش کوسن قابل جابجایی برای تعمیر و نگهداری آسان.

مبل خاکستری روشن

شال

دو مبل طوسی روشن

شال

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد تمام مجموعه‌های جدید Arper در سال 2023، به این سایت مراجعه کنید arper.com.

READ  مارک تجاری فورته فورته فروشگاه رم خود را در عقیق سبز غرق می کند

عکاسی توسط سالوا لوپز.

کلی بیل سردبیر ارشد دیزاین میلک است. این طراح گرافیک و نویسنده اهل پیتسبورگ از زمانی که به یاد می آورد عشق عمیقی به هنر و طراحی داشته است و از به اشتراک گذاشتن یافته های خود با دیگران لذت می برد. وقتی حواسش به هنر و طراحی عالی نرود، او را می‌توان یافت که در آشپزخانه به‌هم ریخته است، تا جایی که ممکن است اطلاعات مصرف می‌کند، یا روی کاناپه با سه حیوان خانگی‌اش. @designcrush او را در شبکه اجتماعی پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید