در حین تحقیق برای یک پروژه آینده، به طور تصادفی با این تصاویر قفسه های تخم مرغ مجسمه سازی و نمایشی توسط مستقر در لندن مواجه شدیم. لیانگ جونگ چن نمایشگاه تعاملی با عنوان قفسه تخم مرغ سلب مسئولیت کرد. آثار چن به طور گسترده در تایپه، جایی که او متولد شد، جشنواره طراحی لندن، هفته طراحی ملبورن، هفته طراحی هلندی و به زودی هفته طراحی پاریس ارائه شده است.

به‌عنوان کسی که واقعاً می‌خواست پس از فارغ‌التحصیلی از دانشگاه به سیرک بپیوندد، طبیعتاً عمل متعادل کننده سریال چن جذاب و الهام‌بخش بود. نصب های تعاملی آسیب پذیری، مرزهای شخصی و تنش نامرئی بین این دو را بررسی می کنند.

این نمایشگاه با تکیه بر سادگی، شکنندگی و فراگیر بودن بی‌رقیب یک تخم‌مرغ، ساختار مسئولیت‌پذیری بین خالق، شی و کاربر را از طریق شکل‌هایی به همان اندازه بی‌تکراری که تعلیق را برمی‌انگیزد، بررسی می‌کند. با یک سلب مسئولیت (و لوازم تمیز کردن) در ورودی، نمایش به بازدیدکنندگان هشدار می دهد که “با مسئولیت خود با قفسه های تخم مرغ تعامل داشته باشند.”

به عنوان طراحان غذا، ما تحسین می کنیم که چگونه طرح های چن و در نهایت قطعات او به بررسی تعامل بین ارگانیک و ساخته دست بشر می پردازد. این رابطه متضاد بالا هسته اصلی همه چیزهایی است که ما سعی می کنیم در Pinch Food Design ایجاد کنیم، و بنابراین کار او را الهام بخش و محرک می دانیم.

دیدگاهتان را بنویسید