[ad_1]

بامبو که عمدتاً در آسیا و آمریکای جنوبی یافت می‌شود، یکی از قوی‌ترین و بادوام‌ترین چوب‌هایی است که تاکنون دیده‌اید. به هر حال، بسیاری از سازه های ساخته شده از درخت، حتی پس از گذشت چندین سال از ساخت، هنوز در خدمت هستند و قابل استفاده هستند. اگر قصد دارید آشپزخانه خانه خود را ارتقا دهید و یک طبقه جدید نصب کنید، ممکن است بخواهید از بامبو استفاده کنید. چه در مورد آن فکر کرده باشید و چه در حال برنامه ریزی برای انجام آن هستید، باید ادامه مطلب را بخوانید. شما این اطلاعات را بسیار مفید خواهید یافت.

ضد آب

هر پیمانکار یا کارگر ساختمانی به شما می گوید که رطوبت و کفپوش چوبی معمولاً با یکدیگر سازگار نیستند. و در حالی که آب هنوز هم می تواند تأثیر نامطلوبی بر بامبو داشته باشد، می تواند برای مدت طولانی تری در برابر آن مقاومت کند. کلبه هایی که در جنگل از درخت بامبو ساخته شده اند، می توانند در برابر بادهای موسمی و بارندگی های شدید مقاومت کنند. در حالی که می خواهید آب را از روی زمین دور نگه دارید، یکی از چوب های بامبو می تواند برای مدت زمان قابل توجهی دوام بیاورد.

پاکیزگی

نمی توان انکار کرد که آشپزخانه در هر خانه ای ممکن است گهگاهی به هم ریخته شود. در طول هر بازسازی خانه، مهم است که این موضوع را در نظر بگیرید، به ویژه آشپزخانه. خوشبختانه تمیز نگه داشتن کف بامبو نسبتاً آسان است. جارو و خاک انداز می تواند موثر باشد. در حالی که توصیه می شود هنگام تمیز کردن کف بامبو خود از مواد شیمیایی خشن استفاده نکنید، استفاده از محصولات دارای ph خنثی مناسب است. محصولات با اسیدیته بالا می توانند سطح را خراب کنند.

READ  Tekla Evelina Severin "Color Vibes" ضد رنگ را حذف می کند

ماندگاری

در این مقاله، ما به قوی بودن بامبو اشاره کرده ایم. و وقتی صحبت از آشپزخانه شما می شود، یکی از بهترین انتخاب ها در مورد مواد است. با توجه به میزان ترافیک و ریختن پاها که احتمالاً اتفاق می افتد، بامبو احتمالاً بهترین گزینه است. دوام فوق العاده ای دارد و خم نمی شود و خم نمی شود. همچنین مهم است که به یاد داشته باشید که بامبو، مانند تمام کفپوش های چوبی، ممکن است کمی بیشتر از سایر مواد قیمت داشته باشد. بنابراین، مهم است که کف بامبو را به عنوان یک سرمایه گذاری بلند مدت در نظر بگیرید.

افزایش ارزش

یکی دیگر از مزایای کفپوش بامبو این است که می تواند ارزش ملک شما را افزایش دهد. مانند سایر مواد با کیفیت بالا، بامبو یک انگیزه جذاب برای خریداران احتمالی است اگر تصمیم به فروش خانه خود داشته باشید. و وقتی نوبت به ارزش می رسد، از انتخاب محصولات لذت خواهید برد Flooring.org. ما در تمام موارد مربوط به کفپوش تخصص داریم و به هزاران نفر کمک کرده ایم تا به اهداف خود مبنی بر تبدیل خانه خود به خانه دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید