Malin کلوپ اعضای کار محور خود را در نشویل، اولین باشگاه خارج از شهر نیویورک، با پالت رنگی خاکی و ترکیبی از مبلمان قدیمی و مدرن طراحی کرده است تا حسی شبیه هتل به آن بدهد.

The Malin که در محله Wedgewood Houston واقع شده است، یکی از تعدادی از مشاغل خلاق در شرکت انبار نشویل است که ادعا می کند “اولین ساختمان انبوه چوب در مقیاس بزرگ” شهر است.

فضای استراحت مانند در داخل ساختمان انبوه چوب در نشویلفضای استراحت مانند در داخل ساختمان انبوه چوب در نشویل
ساختار انبوه چوب ساختمان شرکت انبار نشویل در سراسر فضای داخلی Malin قابل مشاهده است

ساختار چوبی ساختمان در سراسر فضای داخلی بسیار قابل مشاهده است و سقف های کاج و تیرهای عمیق به پالت گرم و خاکی مناطق مختلف کار می افزایند.

طراحی شده توسط مالینتیم داخلی باشگاه، فضایی به وسعت 16000 فوت مربع را در بر می گیرد که شامل 48 میز اختصاصی، هفت دفتر خصوصی، پنج اتاق جلسه و دو کتابخانه است.

ضیافت های بلوط با روکش های مخملی در فضایی به سبک صنعتیضیافت های بلوط با روکش های مخملی در فضایی به سبک صنعتی
انواع چوب از جمله بلوط روشن و گردوی تیره در سراسر باشگاه اعضا استفاده می شود

همه این اتاق‌ها دارای رنگ‌های غنی و ترکیبی متنوع از مبلمان قدیمی و مدرن هستند که بیشتر شبیه یک هتل است تا یک فضای کار مشترک.

Ciaran McGuigan موسس و مدیر عامل Malin گفت: «ما در تجارت مهمان‌نوازی هستیم، بنابراین هر مکان Malin را با دقت متناسب با نیازهای محله و جامعه حرفه‌ای تنظیم می‌کنیم. ما نه تنها بالاترین سطح از مهمان نوازی را ارائه می دهیم، بلکه آن را در فضایی زیبا و تصفیه شده انجام می دهیم که به گردش کار سازنده کمک می کند.”

ردیف‌هایی از میز کار گردویی با صندلی‌های روکش قرمزردیف‌هایی از میز کار گردویی با صندلی‌های روکش قرمز
این باشگاه هم فضاهای کاری اختصاصی و هم مناطق معمولی را برای ملاقات و استراحت اعضا ارائه می دهد

تیم طراحی Malin Wedgewood Houston را با رنگ‌های عمیق بنجامین مور، کاغذ دیواری‌های شوماخر و کاشی‌های زلیژ لعاب‌دار تزئین کردند، در حالی که آسیاب‌کاری سفارشی با چوب گردویی تیره و بلوط سفید اجرا شده است.

READ  Anastasiia Tempynska داخلی آینده نگرانه را برای کلینیک لیزر در کیف طراحی می کند

انواع فضاهای نشیمن رسمی و غیررسمی برای اعضا در دسترس است تا در صورت تمایل از آنها برای کارهای فردی یا گروهی یا پذیرایی از مهمانان استفاده کنند.

فضای باز با مبل، صندلی راحتی و میزهای مشترکفضای باز با مبل، صندلی راحتی و میزهای مشترک
مبل ها، میزهای مشترک و ضیافت ها همگی برای استفاده در صورت تمایل در دسترس هستند

میزهای بزرگ مشترک همراه با صندلی های فلزی لوله ای شکل، مبل ها و صندلی های راحتی با روکش مخملی با رنگ های روشن و میزهای کافه در کنار ضیافت های چرمی از جمله گزینه های موجود هستند.

سطوح سنگ آهک، تراورتن و انواع مختلف مرمر – از جمله Giallo Siena، Irish Green، Onice Brecia و Aresbecator Oribico – مکمل رنگ چوب و مبلمان رنگارنگ است.

اتاق جلسه با دیوارهای برنزه، میز چوبی بزرگ و صندلی‌های فلزی لوله‌ایاتاق جلسه با دیوارهای برنزه، میز چوبی بزرگ و صندلی‌های فلزی لوله‌ای
اتاق های جلسات خصوصی نیز به طور مشابه طراحی شده اند تا بیشتر شبیه هتل باشند تا دفتر

اعضا همچنین به یک هکتار فضای پارک اجتماعی در فضای باز برای میزبانی رویدادها دسترسی دارند و در چندین نقطه داغ محله از تخفیف‌ها و هدیه‌ها برخوردار می‌شوند.

این تیم گفت: “مالین متعهد به ارائه محیطی مجهز به خدمات شخصی و امکانات رفاهی بالا است.” “در تهیه غذا برای یک جامعه فشرده با تعداد محدودی از اعضا، The Malin می‌تواند خدمات مدیریت سبک زندگی متناسب را ارائه دهد، در حالی که هم راحتی یک خانه و هم منابع یک دفتر را ارائه می‌دهد.”

اولین مکان Malin در سوهو منهتن، که در سال 2022 افتتاح شد، در فهرست طولانی‌مدت بخش فضای داخلی فضای کاری کوچک جوایز Dezeen 2022 قرار گرفت.

از آن زمان، این شرکت مکان هایی را در ویلیامزبورگ و وست ویلج به مجموعه خود اضافه کرده است و Malin Wedgewood Houston را به چهارمین خود تبدیل کرده است.

READ  هدی اسلیمن با طراحی برای پرچمدار سلین میامی خیره می شود
فضای داخلی The Malin در نشویلفضای داخلی The Malin در نشویل
طرح رنگ در سرتاسر کلوپ گرم و خاکی است، به کمک روکش‌های پررنگ و رنگ‌های عمیق رنگ.

نشویل که مدت ها به دلیل صحنه موسیقی پر رونق خود شناخته شده بود، اکنون به سرعت در حال رشد به عنوان مقصدی برای سایر صنایع خلاق است.

افتتاحیه‌های اخیر در شهر شامل یک پاسگاه از باشگاه اعضا سوهو هاوس – درست در پایین خیابان از Malin – و یک مکان چند مکان برای غذاخوری و نوشیدنی طراحی شده توسط AvroKO و متعلق به سم فاکس و جاستین تیمبرلیک است.

عکاسی توسط شان رابرتسون.

دیدگاهتان را بنویسید