اکنون در پنجمین سال فعالیت خود، آلکوا تا حدودی به سمت پر کردن سوراخ باقی مانده در قلب افراد عادی می رود هفته طراحی میلان بازدیدکنندگان با مرگ ونتورا لمبریت. بنیانگذاران آن، والنتینا سیوفی و ​​جوزف گریما، آن را به عنوان «سکویی برای طراحی مستقل» توصیف کردند، اما مکان‌های غیرمعمول (پایگاه نظامی امسال که درختان کاج سر به فلک کشیده و بیمارستان روانی سابق را داشت) با استعدادهای نوظهور طراحی، پروژه‌های آزمایشی و یک مکان خوب ترکیب می‌کند. عرضه میزهای سایه دار که توسط کامیون های غذا و نوشیدنی سرو می شود – یک ترکیب برنده.

Alcova \ تصویر از دیوید گورود، روابط عمومی دیده شد

برند روشنایی کانادایی Lambert & Fils همکاری کرد استودیوی طراحی DWA و استودیو کاغذ دیواری مستقر در نیویورک سوپرگل برای ایجاد Caffè Populaire: یک باغ آپریتیو هشت روزه که در معبد خالی آلکوا و باغ وحشی اطراف آن قرار دارد. میزی پر از گل‌های وحشی و مجسمه‌های آب متصل با مجموعه نورپردازی جدید SILO لامبرت و فیلس، منظره‌ای برای چشم‌های دردناک در یک روز گرم ژوئن بود.

خطوط گفتاری یک چیدمان هنری سه بعدی توسط Beni Rugs، صاحب سبک بود کالین کینگ و هنرمند امین ال گتیبی که مادیات قالی‌سازی را زنده کرد.

آشپزخانه برای آشپزی مجموعه‌ای از آشپزخانه‌های بازیگوش و مدولار بود که مناسب زندگی مدرن است – به شما امکان می‌دهد با تغییر نیازهایتان آن‌ها را تطبیق دهید و در هنگام جابه‌جایی آن‌ها را با خود ببرید – و برای انسان‌های معاصر (قد بلندتر) به اندازه کافی بلند هستند و توسط افرادی طراحی شده‌اند که در واقع آشپزی کنید! طراحی شده توسط چمارا.روزینکه – یک استودیوی تحقیقاتی و طراحی مستقر در برلین و وین که در تلاش برای “رمزگشایی از لذت و ارائه راه حل های طراحی در زمینه غذا و فرهنگ معاصر است.”

READ  ده فضای داخلی با طراحی کلاسیک و معاصر دانمارکی

خور Riptide و Reunion (سمت دور) توسط آتلیه فورت فلور پنهان در آبهای Oosterchelde در هلند و پتانسیل آنها به عنوان یک منبع طبیعی برای پلیمرهای زیستی، خوراک دام و پارچه را به نمایش گذاشت. جلبک‌های دریایی و علف‌های دریایی پتانسیل بسیار زیادی برای جذب کربن، کاهش انتشار گاز متان از گاوها هنگام استفاده در خوراک آنها و ایجاد زیستگاه‌های تنوع زیستی دارند.

یکی از تغییرات قابل توجه در هفته طراحی میلان در سال جاری، دوری از لحظات “اینستاگرام” و به سمت تجربه های چندحسی بود. گرفتن «انرژی از خورشید، الهام از سفر»، صحنه‌نگاری احساسی آلسیا آنفوسو برای خانه لیرا نمایانگر «کشتی که در مکان‌ها، عرض‌های جغرافیایی و دوره‌های مختلف سفر می‌کند: پارچه‌هایی مانند بادبان، نور لامپ روی کمان مانند خورشید، منبع انرژی برای خلقت» – کامل با منظره‌ای صوتی و رایحه سفارشی. واقعا باید اونجا بودی!

Holotype یک مجموعه جدید از شیکاگو است استودیو نسوز در برنز ریخته گری، شیشه ریخته گری، و چوب با الهام از مناظر کوهستانی آمریکا – همه دست ساز در شیکاگو. وان‌های بزرگ زردچوبه عطر را ارائه می‌کرد، در حالی که همکاری با عکاس سارا ویلسون، فضا و زمینه را به آن اضافه کرد.

با مجموعه AD ALL مبلمان و لوازم مورد نیاز برای مبلمان زیتراومماتیاس هان در حال کاوش در میان و همچنین جشن گرفتن چوب به عنوان یک ماده است. Zeitraum از مجموعه می‌گوید: «اشیاء برای مهاجرت یا تعدیل بین سناریوهای فضایی هر روز طراحی شده‌اند.

مجموعه ای از هشت صندلی توسط برند طراحی، استودیو و سازنده مستقر در سن پترزبورگ دلو پلاستیک بازیافتی، فلزات زائد و الیاف طبیعی را در خود جای داده است – و همه رنگ های طبیعی عناصر تشکیل دهنده خود را منعکس می کنند.

READ  مراحل تولید در داخل فروشگاه شکلات دنگو به نمایش گذاشته می شود

یک حرکت رو به رشد در طراحی پایدار وجود دارد که به سادگی آسیب کمتری وارد نمی‌کند، بلکه تلاش می‌کند فعالانه به نفع محیط‌زیست طبیعی باشد – پلتفرم‌هایی برای انسان‌ها و پرندگان چیزی بیش از یک نیمکت است – این یک «چشم‌انداز ریخته‌گری مدولار» است که به همان اندازه برای پرندگان ما ارائه می‌شود. دوستان (قرص های خوراکی، کاسه های آب، بازی ها، و نیمکت ها) به عنوان انسان هایی که با آنها همزیستی می کنند. توسط استودیو اوسیدیانا – تمرینی شامل معماری، طراحی و هنر به رهبری الساندرا کوینی و جیووانی بلوتی.

کیتی ترگیدن یک روزنامه نگار، نویسنده و پادکست هدفمند است که از رویکرد دایره ای برای طراحی دفاع می کند – زیرا سیاره زمین به داستان های بهتری نیاز دارد. او همچنین بنیانگذار و مدیر Making Design Circular، یک انجمن برنامه و عضویت برای طراحان سازندگانی است که می خواهند به اقتصاد دایره ای بپیوندند. او با 20 سال تجربه در صنایع خلاق، به طور منظم در نشریاتی مانند The Guardian، Crafts Magazine و Monocle24 همکاری می کند – و همچنین به عنوان ویراستار در Large for Design Milk. او در حال حاضر در حال بررسی این سوال است که “آیا صنایع دستی می توانند جهان را نجات دهند؟” از طریق مجموعه‌ای از آثار نوظهور که شامل کتاب پنجم او به نام Wasted: When Trash Becomes Treasure (لودیون، 2020) و پادکست Circular با کتی ترگیدن است.

دیدگاهتان را بنویسید