اسباب بازی های کمی وجود دارند که می توانند برای سنین 1 تا 99 سال جذابیت داشته باشند، اما لگو به طور غیرقابل انکاری در سطح جهانی محبوب هستند، به ویژه در میان مجموعه خلاقی که آنها را به عنوان بلوک های سازنده برای فعالیت های اکتشافی لجام گسیخته می بینند. در مورد، شرکت معماری استودیو بروکلین با هنرمند مستقل لگو، استیو میز، برای تولید مجموعه‌ای با نسخه ویژه با نشانه‌های بروکلین همکاری کرده است که باید برای شهرنشینان، معماران، و محله‌های اختصاصی شهر نیویورک جذاب باشد.

مجموعه سفارشی LEGO که مکان‌های دیدنی شهر نیویورک بروکلین را بازسازی می‌کند با توضیحات فراخوانی از سه ساختمان، پل، پارک پرسپکت و طاق یادبود.

استودیوی بروکلین به طور خاص برای کار خود به عنوان یک شرکت معماری خانه های ردیفی شناخته شده است، بنابراین این پروژه ممکن است در مقیاس متفاوت باشد، اما مسلماً با توانایی آنها در به تصویر کشیدن منظره خیابان بروکلین به عنوان یک تفریح ​​آجر به آجر ساده همسو است.

چه جالب تر از یادگیری شهرسازی قرن نوزدهم؟ هیچ چی. امیدواریم این مجموعه الهام بخش نسل بعدی معماران و محافظان باشد.

– کریستوفر دیوین، مدیر بازاریابی در استودیو بروکلین

مجموعه سفارشی LEGO شامل 349 قطعه، از جغرافیای مشخصی از بروکلین پیروی می کند که از باغ کارول تا ارتفاعات پرسپکتیو را در بر می گیرد. به صورت مینیاتوری، از چپ به راست، پل کارول استریت و خانه مناقصه پل (تکمیل شده در سال 1889)، کارخانه بسته بندی ملی (تکمیل شده در سال 1889)، کانال گوانوس (لایروبی دهه 1860)، آجری پارک اسلوپ و خانه های ردیفی از سنگ قهوه ای (ساخته شده در سال 1388) به صورت مینیاتوری ارائه شده است. 1870 – 1895)، ردیف خانه‌های سنگ آهک پارک اسلوپ (ساخت حدود 1890 – 1915)، طاق یادبود سربازان و ملوانان (تکمیل شده در سال 1892)، و پارک پراسپکت (تکمیل شده در سال 1873).

تصویری از صفحه نمونه کار وب سایت استودیو بروکلین که پروژه های معماری اخیر را در اطراف شهر نیویورک نشان می دهد.

این استودیو معماری خود را نه تنها به عنوان دوستداران لگو، بلکه “محافظان محیط ساخته شده” معرفی می کند که “همیشه به بافت تاریخی، فرهنگی و محیطی که در آن کار می کنیم توجه دارند.”

هر مجموعه در بسته بندی سفارشی همراه با دستورالعمل های ساختمانی گام به گام و اطلاعاتی در مورد مکان های به تصویر کشیده شده است. برای افزودن سطحی از واقع گرایی، پل استریت کارول را می توان در موقعیت کاملاً جمع شده خود قرار داد. گزینه تولید جلوه های صوتی همراه در حین بلند کردن یا جمع کردن پل صرفاً به سازنده / شخصی که با آن بازی می کند بستگی دارد.

READ  فروشگاه رنگ آمیزی بدون پلاستیک Cover Story بازدیدکنندگان را به بازی با رنگ تشویق می کند

این مجموعه سفارشی در ابتدا به عنوان یک هدیه تعطیلات برای مشتریان و همکاران استودیو بروکلین طراحی شده بود. اما جای تعجب نیست که شرکت معماری با تقاضای کنجکاو غرق شد، بنابراین اکنون شرکت قصد دارد مجموعه‌های دیگری را برای فروش عرضه کند و عواید حاصل از آن به شورای مناطق تاریخی اهدا شود، یک سازمان غیرانتفاعی که به حفظ محله‌های تاریخی، ساختمان‌ها و ساختمان‌ها اختصاص دارد. فضاهای عمومی در شهر نیویورک برای ثبت علاقه به دستیابی به مجموعه شخصی خود، ایمیل بزنید [email protected].

گرگوری هان ویرایشگر فنی دیزاین میلک است. یک بومی لس آنجلس با عشق و کنجکاوی عمیق برای طراحی، پیاده روی، استخرهای جزر و مد، و سفرهای جاده ای، مجموعه ای از ماجراجویی ها و تفکرات او را می توانید در اینجا پیدا کنید. gregoryhan.com.

دیدگاهتان را بنویسید