احساس می‌کنم این روزها اغلب به اوج «مادر» می‌رسم (تازه یک سبد پله قدیمی خریدم، خیلی…)، اما شاید اخیراً وقتی به تیمم گفتم: «در حال حاضر واقعاً به دنبال بادگیرهای جالبی هستم» وقتی آنها همه در مورد مد قانونی بحث می کردند. در حالی که من اغلب دچار “آشفتگی کت” هستم (اختلالی که در آن شما نمی توانید تصمیم بگیرید که چه نوع کتی را برای روز نیاز دارید و می خواهید) هنگامی که بهار می آید و من آن سگ ها را پیاده می کنم، تنها چیزی که می خواهم یک لایه سبک است. روی نیمه بالایی بدنم فقط چیزی برای جدا کردن پوست من و عناصر بدون اینکه مثل تی شرت تنگ باشد. در حالی که اینها برای شب ملاقات نیست یا قرار است شغل مورد نظرتان را به دست آورید، اگر سرگرمی بیرونی هم دارید، شاید بتوانید از بادگیر یا ژاکت فنری سبک نیز استفاده کنید. من چند تا از کمدم را برداشتم، کمی خرید کردم و با تیمم برای عکاسی به سمت ساحل رفتم (LOL، فقط به شوخی می‌گفتیم که در یک پاسیو بزرگ عکسبرداری می‌کردیم و می‌دانستم که 2-3 ساعت وقت داریم. “خورشید خیلی مستقیم بالای سر”، بنابراین ما در حالی که خارج از خانه بودیم، تعدادی پرکننده را برنامه ریزی کردیم). ما در ساحل خلیج واشنگتن بودیم و اگر هیچ چیز دیگری نباشد، امیدوارم مناظر آن را دوست داشته باشید. خیلی قشنگ بود

نیروی دریایی “پرتاب کن و برو” با جیب

بادگیر | شلوار کوتاه (مشابه) | جوراب | کفش ورزشی

این یکی در چاله ها خوب و جادار است (همانطور که من آنها را دوست دارم) به طوری که می توان آن را روی آن انداخت و به خوبی لایه لایه کرد. این مورد علاقه جدید من است. دارای چندین جیب است که بسته می شود (آن را با جیب های کناری که به راحتی می افتند متوقف می شود) و کمی جمع می شوند تا جعبه را بشکند. در اینجا من شورت مادول سال گذشته را مدل می کنم (اینها سایز بزرگ هستند و من آنها را رول می کنم) با چند عدد بمبس زیبا با الهام از دهه 70 و تعادل جدید عجیب و غریب من (شکل کفش وقتی به پایین نگاه می کنید بسیار زیبا است).

READ  به‌روزرسانی انبار: پانل‌سازی، ویندوز قدیمی بازیابی شده، و یک بحث داغ

یک عیار رنگی (و بی وزن).

بادگیر | شلوار کوتاه | جوراب (مشابه) | کفش ورزشی

من فکر می‌کنم باید آنوراک‌ها یا بادشکن‌های بیشتری وجود داشته باشد که دارای بلوک رنگی باشند (من این یکی را فقط شخصاً پیدا کردم، اما در زیر چند مورد واقعاً زیبا را پیوند داده‌ام). این یکی در فروش بود (و هنوز هم هست) و بسیار نازک است (حتی می توانید پیراهن خود را زیر آن ببینید). من شکل آن را دوست دارم و در واقع دوست دارم که بسیار نازک است و تقریباً هیچ وزنی اضافه نمی کند، فقط کوچکترین لایه است. جفتش کردم شورت تمرینی تابستانی مورد علاقه من (من همچنین در آنها شنا می کنم و آنها را در سه رنگ، لباس زیر توکار و غیره دارم)، از Lululemon (سایز بالا، من در اینجا 8 پوشیده ام). این شورت بسیار راحت است، با کمری پهن که هرگز داخل نمی‌شود، و در عین حال برش خورده‌اند تا کمی در پهلوها ظاهر شوند و در جلو صاف‌تر باشند = دقیقاً همان کاری که می‌خواهید شورت شما IMHO انجام دهد.

یک عدد آبی روشن و به جرات می توانم بگویم شماره پپلوم؟

ژاکت سبک | ساق پوش (مشابه) | کفش ورزشی

این ژاکت برای من جدید است و با دو لایه سبک کمی ماده و گرما را بیشتر می کند. جیب‌های جادار جلویی تلفن، هدفون و کیف‌های سگی من را در خود جای داده است. اما قسمت پایینی قلاب دار کوچک بسیار زیباست و چرا آن را گرفتم. من آن را با شلوار گشادتر امتحان کردم، اما خیلی “بزرگ بیش از بزرگ” بود، بنابراین با ساق های تنگ تر بهتر است (اینها شلوارهای شلوار قدیمی لولو هستند). و آن سکوهای کمی ترازهای جدید خیلی بامزه هستند (و در حالی که می دانم پوشیدن آن با شلوارهای گشاد بیشتر “در” است، من به آن تیپ نیستم و آنها را با شلوارهای ساق یا شلوارک دوست دارم).

READ  "پشم گوسفند" نشوید ، پشم گوسفند را بدست آورید

ژاکت آسان بهاره روزانه

ژاکت بادگیر | شلوار | چکمه

من داشته ام این یکی برای چند سال و در حالی که به سمت یک ژاکت متمایل شده است (کمی ضخیم تر از آن است که بادشکن باشد) وقتی می خواهم مقداری گرما را بدون حجیم بخواهم زیاد آن را می پوشم (و جیب های زیادی برای لوازم جانبی راه رفتن سگ دارم). من دوست دارم که یقه آن بالا بیاید و “فلپ سینه” (مطمئنم نام فنی) برخی از علاقه های معماری را اضافه کند. پرزرق و برق تر است و من رک و پوست کنده می خواهم به رنگ روشن باشد اما خوب است 🙂

در اینجا تعدادی از آنها را از اینترنت دوست دارم که به روزتر هستند (و اگر یک یا دو مورد جدید نیاز داشته باشم چه چیزهایی می خرم). اجزای مهم جیب و فضای زیر بغل هستند (من به این موضوع حساس هستم زیرا سینه های من بزرگ هستند و فکر می کنم بیشتر از بسیاری از افراد از احساس محبوس شدن در یک کت متنفرم) که به توانایی آن در لایه بندی کمک می کند. این تمام فلسفه بادشکن من در حال حاضر است!

Swiftbreaker ضد آب بادشکن Anorak

کاپشن بادشکن K-Way Le Vrai Leon 3.0 نیمه زیپ

سبک وزن بافته شده جانبی آنوراک

Teca Anorak نیمه زیپ مقاوم در برابر آب

هودی بین المللی آنوراک

پلاور پیاده روی نیمه زیپ Ripstop

ژاکت بادشکن Nike Pullover Vintage 062

تعطیلات آخر هفته خود را به خوبی بگذرانید. xx

*عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید