این هفته در Dezeen، ما مشتاقانه منتظر ساختمان هایی بودیم که قرار است در سال 2024 تکمیل شوند و روندهای معماری، طراحی و داخلی که بر سال آینده تأثیر خواهند گذاشت.

ما 12 ساختمان کلیدی را گردآوری کردیم که در سال آینده تکمیل خواهند شد – اینها شامل پروژه های Kéré Architecture، Sou Fujimoto، Zaha Hadid Architects و Foster + Partners می شود.

فضای داخلی توسط استودیو مکزیکی RA!فضای داخلی توسط استودیو مکزیکی RA!
ما به روندهای سال 2024 نگاه کردیم

ما همچنین به روند معماری، طراحی و دکوراسیون داخلی سال 2024 نگاه کردیم. طراحی داخلی بر روی فردگرایی متمرکز خواهد بود و شاهد واکنش متقابل به افزایش طراحی هوش مصنوعی خواهیم بود، در حالی که امسال شاهد آزمایش کمتر و “فضاهای امن” بیشتری در معماری خواهیم بود.

مکس فریزر، مدیر تحریریه Dezeen پیش‌بینی کرد که در طراحی، شاهد افزایش هوش مادی و عجله برای اعتباربخشی پایدار خواهیم بود.

آسمان خراش مرسدس بنزآسمان خراش مرسدس بنز
مرسدس بنز در حال طراحی یک آسمان خراش در دبی است

در اخبار معماری، برند خودروی مرسدس بنز و توسعه دهنده بینگهاتی برنامه هایی را برای ساخت یک آسمان خراش فوق العاده در مرکز دبی فاش کرده اند.

اولین برج مسکونی برند این شرکت خودروسازی بنا بر گزارش ها، ارتفاع آن 341 متر و در نزدیکی برج خلیفه قرار دارد.

بریتا سیگر، یکی از اعضای هیئت مدیره این شرکت گفت: “هدف ما از اولین برج مسکونی املاک و مستغلات ما ایجاد زمینه های جدید و مطلوب است که DNA برند ما را به ارث می برد و به مشتریان خود مکانی برای رسیدن، استراحت و بازگشت به خانه می دهد.” مرسدس بنز گروه AG.

جدیدترین منطقه Neom فاش شدجدیدترین منطقه Neom فاش شد
جدیدترین منطقه Neom فاش شد

در عربستان سعودی، آخرین منطقه از توسعه بزرگ نئوم فاش شد.

این توسعه که توسط استودیوی معماری 10 دیزاین طراحی شده است، نورلانا نام دارد، شهری است که در اطراف یک اسکله تفریحی در خلیج عقبه پیچیده شده است.

READ  7 راه برای بهتر جلوه دادن حمام - بدون نیاز به بازسازی!
دوسالانه معماری ونیز 2022دوسالانه معماری ونیز 2022
کاترین اسلسور نظری در مورد انتصاب کارلو راتی در ونیز نوشت

پس از انتصاب کارلو راتی به عنوان متصدی دوسالانه بعدی معماری ونیز، منتقد کاترین اسلسور نظری نوشت که سوالاتی را در مورد تأثیر این رویداد توسط دولت راست افراطی ایتالیا ایجاد کرد.

انتصاب راتی که به عنوان یک جفت دست ایتالیایی ظاهراً ایمن در نظر گرفته می‌شود، نشان دهنده یک چرخش عجیب و غریب است. [previous curator] لسلی لوکو، که دوره تصدی اش بر اساس روایت های کربن زدایی و استعمار زدایی ساختار یافته بود.

جلد مجله هفته طراحیجلد مجله هفته طراحی
هفته طراحی اعلام کرد که در حال بسته شدن است

در بریتانیا، مجله طراحی آنلاین Design Week اعلام کرد که انتشار آن متوقف شده و وب سایت آن اواخر این ماه از حالت آنلاین خارج خواهد شد.

در بیانیه ای آمده است: «هفته طراحی با اثرگذاری فوری انتشار خود را متوقف می کند.

شرکت مادر دیزاین ویک، Centaur، تصمیم به بستن این نشریه گرفته است زیرا استراتژی آن به سمت «مخاطبان اصلی بازاریابان خود، و تمرکز بر آموزش، اطلاعات و هوشمندی» تغییر می‌کند.

خانه تعطیلات دانمارکیخانه تعطیلات دانمارکی
خانه تابستانی دانمارکی یکی از پرخواننده ترین پروژه های این هفته بود

پروژه های محبوب این هفته شامل یک خانه تابستانی یکپارچه در ساحل دانمارک، یک خانه با سقف شیبدار در ماساچوست و یک فروشگاه که در اطراف یک گودال گفتگو چیده شده بود.

این هفته در Dezeen

این هفته در Dezeen جمع بندی منظم اخبار برتر هفته است. در خبرنامه های ما مشترک شوید تا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید.

دیدگاهتان را بنویسید