این را تصور کنید: خانه‌ای را می‌گردید که احساس سبکی، روشنی و شادی دارد. شما تصمیم می گیرید دست به کار شوید و یک پیشنهاد ارائه دهید. ممکن است هر فضا از نظر زیبایی شناسی دقیقاً آن چیزی نباشد که شما می خواهید، اما آماده جابجایی است و احتمالاً به کار بسیار کمی نیاز دارد تا زمانی که بتوانید در آن صرفه جویی کنید و برخی از بازسازی هایی را که در ذهن دارید انجام دهید (به ویژه آشپزخانه).

دیما لوپز درباره خانه‌ای که او و همسرش در سال 2019 خریدند، می‌گوید: «ما شخصیت این خانه را دوست داشتیم، به خصوص سقف‌های طاق‌دار.» «کلید در دست بود». صاحبان قبلی چند بازسازی انجام داده بودند و آن را تماماً سفید رنگ کرده بودند و آن را بسیار زیبا جلوه می دادند و احساس خوشحالی می کرد. اما بعد… DUN DUN DUN.”

تکرار اخیر اتاق نشیمن دیما. او عاشق سرهم بندی کردن و جابجایی اشیا به طور منظم است که تماشای آن بسیار سرگرم کننده است.

من دنبال کرده ام Deema of Pretty در روزهای جمعه در اینستاگرام برای حدود سه سال جدا از اینکه تماشای آن لذت بخش است (بخوانید: او هیستریک است)، من همیشه تحت تأثیر خلاقیت رشک برانگیز او قرار گرفته ام. وجود دارد “کاشی مترو” را با شارپی کشید در حمام بچه هایش و “کاغذ دیواری” شبکه پنجره در اتاق خواب او که با مداد ساخته شده بود. و البته، شاید او معروف ترین DIY گل های کوچک او با دست روی دیوارهای راهرو اصلی خود نقاشی می کرد. من آن را در پنج روز کامل در Instastories تماشا کردم. اوه، و چگونه می توانم اشاره نکنم کف پاسیو رنگ شده? چی. یک سفر. برای او و برای مخاطبانش.

“من همه چیز را جعل کردم. من کاشی مداد و شارپی انجام دادم، یک بک اسپلش جعلی زدم، چکرزهایمان را در بیرون رنگ کردم، “کاغذ دیواری”مان را رنگ کردم. “ما کارهای بسیار مقرون به صرفه ای مانند آن انجام دادیم تا زمانی که توانستیم چیزهای واقعی را بپردازیم.” از این گذشته، وقتی دیوارهای شما خرد می شود، همه جا بوهای مرموز به مشام می رسد و پنجره های شما چکه می کند (که کفپوش های چوبی شما را که هرگز قصد تعویض آن را نداشتید خراب می کند)، باید در جایی که می توانید پس انداز کنید.

به DUN DUN DUN برگردیم: دیما در حالی که نیمه می خندد می گوید: «این خانه به قدری اشکال داشت که پیگیری آن سخت است. راه‌حل‌های بندکشی بسیار زیادی که در سطح ظاهری بسیار زیبا به نظر می‌رسند و شما هیچ ایده‌ای در مورد آن ندارید، اما وقتی نزدیک‌تر شدیم، یک قطار شکسته بود.»

برای سهولت در خواندن، همه چیزهایی را که دیما پس از نقل مکان به من بازگو کرده است را به صورت نقطه‌ای فهرست می‌کنم.

 • مشکلات لوله کشی زیاد آنها لوله های زیر زمین را به هم وصل نکردند، بنابراین ما بوی بسیار بدی در نزدیکی اتاق رختشویی داشتیم و همه آن باید تغییر مسیر دهد که چند هزار دلار هزینه داشت.
 • مشکلات کانال هوا در اتاق زیر شیروانی من احساس نمی‌کنم که در مورد آنچه که در آنجا اتفاق افتاد، آگاه باشم، اما ما مجبور شدیم مبلغی را برای آن بپردازیم.»
 • توالت هایی که مهر و موم نشده بودند. ما متوجه بویی در اطراف حلقه زیر توالت‌ها شدیم و با یک لوله‌کش تماس گرفتیم که به ما گفت مشکل این است که آنها مهر و موم نشده‌اند. فقط شناور است.»
 • شومینه در حال جدا شدن از خانه تمام کاری که مالکان قبلی انجام دادند این بود که شکاف ها را با رنگ یا مقداری چسب که عالی نبود پر کردند.
 • پنجره ها از بیرون مهر و موم نشده بودند. وقتی باران می‌بارید، تمام آب به زیر کف‌های چوبی ما نفوذ می‌کرد.»
 • درهای کشوهای کابینت آشپزخانه در حال سقوط بودند. تنها کاری که آنها انجام دادند این بود که کابینت های آشپزخانه را به طرز وحشتناکی رنگ آمیزی کردند و سخت افزار پلاستیکی را اضافه کردند. درهای کشوها مدام می افتادند. الان میتونم بهش بخندم درز در حال جدا شدن بود. همه چیز ناهموار بود، پریزها، لوله کشی… آشپزخانه عالی نبود.»
 • کل خانه بدون بتونه کاری رنگ شده بود. “همه چیز مدام در حال خراب شدن بود.”
 • جداکننده بین کفپوش چوبی و کاشی ایمن نبود. آنها همیشه بین اتاق ها بیرون می آیند.
 • چیزهایی که با اسپری رنگ شده برای پوشاندن. بیایید ببینیم، آنها سعی کردند زنگ همه جا را بپوشانند. تمام لولاهای ما و چیزهایی که در حمام هستند. آنها همچنین به جای تمیز کردن، دوده های موجود در شومینه را با اسپری رنگ آمیزی کردند.
 • نگرانی های عمده ایمنی الکتریکی «یک مورد بود که ما در حال نصب چراغ بودیم و متوجه شدیم که برق ما آنقدر خطرناک است که می تواند خانه ما را آتش بزند. من مطمئن نیستم که چگونه از بازرسی گذشته است. این در تنظیماتی بود که خیلی بالا بود و ما فقط متوجه شدیم که آن را جایگزین یک چراغ کرده‌ایم.»
 • جداسازی کف زیرین «این واقعاً چیز بزرگی بود و بازسازی آشپزخانه ما را برای ماه‌ها متوقف کرد. پس از برداشتن چوب‌های سخت ما برای بازسازی، پیمانکار متوجه شد که آنها در یک طرف آشپزخانه بتن گذاشته‌اند و در طرف دیگر بتن دیگری گذاشته‌اند و آنها را به هم وصل نکرده‌اند، بنابراین شکاف بزرگی در زیر کل خانه وجود دارد. مجبور شدیم یک مهندس بگیریم و هزاران دلار برای تعمیرش بپردازیم. صاحبان خانه های قدیمی باید می دانستند زیرا بتن جدید بود. مهندس به من نشان داد که بتن جدید کجا گذاشته شده است، بنابراین آنها با وجود اینکه می دانستند این موضوع را فاش نکردند. اگر آن را تعمیر نمی‌کردیم، همچنان از هم جدا می‌شد و در نهایت، طبقه ما باز می‌شد. خیلی بد بود.»
 • حتی بیشتر از کف جدا می شود. دخترم در اتاقش زیر چوب های سخت غوطه ور است و من گمان می کنم همان چیزی که در آشپزخانه خود پیدا کردیم در آنجا اتفاق می افتد. ما از آن اجتناب کرده‌ایم زیرا قرار است هزاران دلار خرج شود.»
READ  Christ & Gantenbein دفتر Roche را انعطاف پذیر طراحی می کند

وای وقتی او در حال گذراندن همه این‌ها بود، من فقط «واو» و «اهمی‌خدا» و گهگاه خنده‌های ناخوشایند را کنار می‌گذاشتم، زیرا وقتی کسی اشتباهات کمدی‌اش را به من می‌گوید، این همان کسی هستم. مطمئناً ممکن است انتظار چنین چیزهایی را در یک خانه ثابت داشته باشید، اما در خانه ای «کلید در دست» که خریداری کرده اید؟ نه دقیقا.

دیما آشپزخانه خانه خانواده اش را به طور کامل بازسازی کرد تا آن را بسیار کاربردی تر کند. درهای کشو معیوب شامل نمی شود.
او از شومینه موجود برای جدا کردن کابینت آشپزخانه از داخل اتاق غذاخوری استفاده کرد. بیایید امیدوار باشیم که از خانه نیفتد، درست است؟

هر روز وقتی چیزی می افتد یا تراشه می کند یا متوجه می شویم که مشکل دیگری وجود دارد، عصبانی می شوم. دیما اضافه می کند که چند هزار دلار دیگر می رود، بسیار خوب. “این ثابت است.”

بعد از آن لیست فاجعه‌ها، از او یک سوال تحریک‌آمیز می‌پرسم که فکر می‌کردم پاسخ آن را می‌دانم. با توجه به همه اینها آیا از خرید این خانه پشیمان هستید؟ دیما که برای شنیدن یک “بله” قاطعانه آماده می شود، مرا شگفت زده می کند.

ما عاشق یک ضیافت ناهار خوری در اطراف این قسمت ها هستیم.

“من نه. من عاشق این خانه هستم. من نمی خواهم برای همیشه اینجا زندگی کنم اما این خانه را دوست دارم. ما آن را درست قبل از همه‌گیری خریدیم، بنابراین برای آن بسیار سپاسگزارم. من از نپرسیدن سؤالات درست و کارهایی که قبل از امضای اوراق انجام نداده‌ایم پشیمان هستم، اما احتمالاً هنوز خانه را می‌خریدیم و شاید صاحبان برخی چیزها را اصلاح می‌کردند. من واقعاً کسی نیستم که پشیمان باشم، اما فقط آرزو می کنم می دانستم چه چیزی در انتظار ماست، چه پولی باید خرج شود.»

به‌عنوان کسی که در شرایطی مانند همه چیز زندگی کرده‌ام، از دیما برای کسانی که می‌خواهند خانه‌ای ورق‌خورده یا بازسازی‌شده توسط مالک را در نظر بگیرند، راهنمایی خواستم تا در نهایت با پول غیرمنتظره‌ای که او انجام داد مواجه نشوند. از دیما بیاموزید سؤالات درست بپرسید یا کمی حفاری کنید، مانند…

همانطور که دما ذکر شد، حمام ها هنگام خرید خانه از نظر زیبایی ظاهری خوبی داشتند و به غیر از آب بندی مجدد توالت ها و آشکارسازی زنگ زدگی رنگ آمیزی شده با اسپری، در اینجا کار زیادی انجام نداده اند.

5 کار مهم قبل از خرید خانه واژگون (تا در نهایت پشیمان نشوید)

 1. همیشه-همیشه-بررسی کنید که آیا مالکان برای کار تکمیل شده مجوز گرفته اند یا خیر.
READ  تمرین کارولینای شمالی استودیو ساندهولم رستوران دورهام را بازسازی می کند

ما هرگز بررسی نکردیم که ببینیم آیا مالکان قبلی مجوزهایی برای بازسازی دارند یا خیر. من ممکن است اشتباه کنم، اما فکر نمی‌کنم اکثر خریدارانی که برای اولین بار خانه می‌خرند، این را بررسی کنند. یعنی ما این کار را نکردیم. در نگاهی به گذشته، ما می دانیم که آنها مجوزها را نگرفته بودند که یک پرچم قرمز بزرگ است.

 1. از بازرس سنتی بگذرید.

«بسیاری از دوستان من گفته اند که آنها به جای یک بازرس، پیمانکارانی را استخدام کرده اند تا قبل از خرید آن خانه را طی کنند. از آن‌چه من می‌دانم، بسیاری از بازرسان فقط آموزش‌های حداقلی دارند و واقعاً فقط به موارد سطحی نگاه می‌کنند، اما یک پیمانکار خیلی بیشتر را نشان می‌دهد. اگر من خانه دیگری بخرم، یک پیمانکار استخدام می کنم تا بازرسی را برای من انجام دهد، حتی اگر مجبور به پرداخت بیشتر به آنها باشم.”

 1. بررسی کنید که صاحبان خانه را چه زمانی خریداری کرده اند و سپس چه زمانی آن را به بازار عرضه کرده اند.

تقریباً می توانم تضمین کنم که اگر آنها آن را بخرند، بازسازی کنند و سریعاً آن را به بازار برگردانند، مشکلاتی وجود خواهد داشت. مجوزها ممکن است مدتی طول بکشد، بنابراین اگر اتفاقی خیلی سریع رخ داد، ممکن است حتی مجوز دریافت نکرده باشند. اگر مجوز داشته باشید و بازرسی و تایید شده باشد، به هم ریختن کار سخت است. به عنوان مثال، خانه ما توسط صاحبان قبلی خریداری شده بود، “نوسازی” شده بود و ظرف یک سال برای فروش گذاشته شده بود. فکر نمی‌کنم هرگز خانه دیگری بخریم که داستانی مشابه داشته باشد.»

 1. اگر خریدار دیگری پیشنهاد او را پس گرفت، سوالات بیشتری بپرسید.
READ  همه چیزهایی که در مورد فرش های پله ای و آنچه در نهایت نصب کردیم آموختم (از جمله هزینه آن)

“یکی قبل از ما پیشنهاد داده بود و در نهایت از خانه دور شد. مشاور املاک گفت این به این دلیل است که در یک خیابان شلوغ بوده است، اما دانستن آنچه اکنون می دانم، باعث تعجب من می شود. احتمالاً نمی‌توانید دلیل واقعی رد کردن پیشنهاد را بیاموزید، اما اگر این اطلاعات را می‌شنوید، احتمالاً باید با احتیاط بیشتری به مسائل بپردازید. من را به این فکر می‌کنم که آیا آنها مجوزها را بررسی کرده‌اند و متوجه شده‌اند که هیچ مجوزی وجود ندارد و عقب‌نشینی کرده‌اند. کمی بیشتر حفاری کنید من می دانم که برای انجام همه این کارها، به خصوص در این بازار، امتیاز زمان وجود دارد، اما اگر می توانید، ارزشش را دارد.»

 1. آنچه می توانید در مورد مالکان بیاموزید.

ما هرگز نتوانستیم با صاحبان آنها ملاقات کنیم یا چیزی در مورد آنها بدانیم. آیا این طبیعی است؟ آنها در مورد کل فرآیند بسیار عجیب و پنهان بودند. آنها این موجودات افسانه ای بودند که فقط از طریق مشاور املاک خود صحبت می کردند. شاید این امر رایج باشد، اما در نگاهی به گذشته، احساس عجیبی دارد.»

دیما یک کمد را تغییر داد و آن را در اتاق دخترش ساخته شده بود.

خب! حالا شما مالک آن هستید. اگر صاحب خانه باتجربه ای هستید یا قبلاً فرآیند خرید را طی کرده اید، شاید قبلاً بسیاری از این موارد را می دانید. اما حتی اگر هم باشید، ممکن است مسیر برگشت به خانه را نرفته باشید. در بازارهای فوق اشباع مانند لس آنجلس، املاک ورق خورده آنقدر رایج است که اغلب به عنوان سرمایه گذاری برای بازگشت سریع خریداری می شود، که عیب یابی دیما یک درس خوشایند است که او و خانواده اش متأسفانه مجبور به یادگیری آن شدند.

و از آنجایی که جامعه EHD با هزاران تجربه زندگی خانگی بسیار آگاه است، می‌خواهم آن را در نظرات باز کنم تا هر یک از پرچم‌های قرمز خود یا مواردی که باید قبل از امضای روی خط نقطه‌چین بپرسید را اضافه کنم.

از تو متشکرم، دیما که با من گپ زدی و پرده ی مصیبت های خانه ات را کشیدی. اگر به دنبال دنبال‌کننده‌ای جدید هستید و عاشق بازی‌های قدیمی، صرفه‌جویی، هنر و انبوهی از خلاقیت هستید (اگر نبودید اینجا نبودید)، به حساب‌های Deema بروید (اینستاگرام، TikTok، موضوعات) و ثبت نام کنید خبرنامه عالی او که قبلا در The Link Up به اشتراک گذاشته بودم. پشیمان نخواهید شد!

دوست شما در طراحی،

آرلین

دیدگاهتان را بنویسید