دوستان روز کوهان مبارک!! ما اینجا هستیم تا درباره آخرین روند الهام گرفته شده از حیوانات که در سال 2023 در خانه های ما ظاهر می شود صحبت کنیم: پوسته لاک پشت. حالا با توجه به این واقعیت که پلنگ و چاپ پلنگ در چند سال اخیر در حال افزایش بوده است، می‌توانستم این یکی را ببینم که در حال آمدن است. پوسته لاک پشت از نظر رنگ و طرح مشابه است اما در سال 2023 کمی جدیدتر، تازه تر و مدرن تر به نظر می رسد. من چند ماه پیش مقداری دکور لاک لاک پشت خریدم و باید بگویم که این یک روند بحث برانگیز در خانه من است. من دو تا از این شمع‌های قدیمی را در عتیقه‌فروشی‌های Big Daddy پیدا کردم (خدا را شکر که دوتا خریدم چون یکی را انداختم و تنها دو هفته بعد از خرید آن را شکستم، اما چه چیز جدیدی است). در اینجا آخرین ایستاده به نظر می رسد:

من یک طرفدار بزرگ هستم اما دوست پسرم با الگوی لاک لاک پشت گیج شده است. من اعتراف می کنم که این خاص است و مطمئنا برای همه نیست. همچنین در عکس بالا توجه داشته باشید که من یک چراغ چای گذاشتم اما وقتی آب آن تمام شد آن را با یک شمع با باتری تعویض کردم و عاشق شده ام. من دوست دارم همیشه شمع در خانه داشته باشم، بنابراین این “شمع پشتیبان” من برای زمانی است که شمع واقعی ام تمام می شود و به دنبال محیط ناامید هستم. عالی کار میکنه! من همچنین اخیرا متوجه شدم که یک قاب گوشی خریداری کرده ام که لاک لاک پشت است و همچنین به خرید این بند ساعت اپل فکر می کنم. خیلی زیاد؟؟ معلوم شد که من یک معتاد به پوسته لاک پشت هستم و ممکن است از کنترل خارج شود.

READ  بازسازی زیرزمین بهترین دوست من - در یافتن بخش راحت U شکل آنها

اکنون این روند بیشتر در ظروف شیشه ای رایج است، اما اخیراً شاهد گسترش آن به مبلمان، لامپ ها، زیر لیوانی ها و انواع اقلام دیگر هستم. از آنجایی که با مواد شیشه ای هماهنگ است، یکی از راه های مورد علاقه من که این روند را در خانه گنجانده ام، در اتاق غذاخوری است. اگر در یک مهمانی شام هستید و به غذاهای جدید، لیوان یا زیر لیوانی نیاز دارید، در اینجا چند راه سرگرم کننده برای اضافه کردن دکور لاک لاک پشت به میز خود آورده شده است، که با این طراحی زیبای میز جای جای CB2 شروع می شود:

از طريق cb2

جای جای

من عاشق ته رنگ قرمز هستم این جا تختی و فکر کنید این یک الگوی شیک و ظریف به میز ناهارخوری است. اگر زیراندازها چیز شما نیست، من عاشق ظروف شیشه ای لاک پشت (پیوند زیر) در یک میز هستم. یا حتی برای لهجه ظریف تر، زیر لیوانی ها نیز عالی هستند. همه چیز واقعاً خوب است، این چیزی است که ما برای اتاق غذاخوری دوست داریم:

  1. ست شیشه ای | 2. کاسه های تودرتو | 3. زیر لیوانی | 4. لیوان های شراب | 5. شیشه دو نفره قدیمی | 6. شارژر

یکی دیگر از راه های زیبا برای افزودن دکور لاک لاک پشت به خانه، گلدان ها و لامپ ها است. موارد خوب بسیار زیادی در بازار وجود دارد، و بسیاری از آنها رنگ ها و طرح ها را فراتر از الگوی کلاسیک سیاه و قهوه ای گسترش داده اند. در اینجا چند گلدان بسیار جالب طراحی شده توسط Anthropologie آورده شده است تا بتوانید در مورد نحوه وارد کردن آنها به خانه خود آگاهی پیدا کنید:

READ  Norm Architects فضای داخلی صنعتی و در عین حال گرم را برای پرچمدار Notabene مد می کند

گلدان ها

گزینه های بیشتری می خواهید؟؟ در اینجا، اجازه دهید برخی از موارد مورد علاقه خود را به شما نشان دهم!!

  1. گلدان قدیمی Chairish | 2. لامپ شیشه ای مربع | 3. گلدان شیشه ای کوچک | 4. گلدان شیشه ای A & B | 5. گلدان DWR | 6. چراغ رومیزی شیشه ای انسل

اینا خیلی ناز نیستن؟؟ من باید به این آینه لاک لاک‌پشت قدیمی نیز اشاره افتخاری داشته باشم (اثباتی که نشان می‌دهد این روند مدتی است که وجود دارد، اما به تازگی در حال بازگشت است)!! این چقدر باحاله؟؟ قیمت آن 4000 دلار است، بنابراین مطمئناً خارج از محدوده قیمت من است، اما دیدن آن جالب است 🙂

آینه لاک لاک پشت

من عاشق شدم. حالا، بچه ها شما چی فکر می کنید؟ فروخته شدی؟ اگر این گرایش برای شما جالب است یا از دست رفته است، در زیر نظر دهید، ما دوست داریم با هم چت کنیم! Xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: از طریق انسان شناسی

پست این روند چاپ حیوانی در حال فراگیری است اما ما از آن دیوانه نیستیم اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید