نگاه کنید چیزی وجود دارد که باید به آن رسیدگی کنیم. ما در سال 2023 همه جا این مقاله لباس را می دیدیم و وقت آن رسیده است که آن را مورد توجه شما قرار دهیم. من مطمئن نیستم که چگونه این اتفاق افتاد، اما معلوم شد که امسال سال است را واحد. بله درست شنیدید ما در حال برهنه شدن به لباس‌های خود می‌شویم و لباس‌های یونی‌تارد به‌طور شگفت‌آوری راحت و شکل‌دهنده می‌کشیم (که با محبت به آن‌ها لباس‌های بدن یا همان لباس‌ها نیز گفته می‌شود، یونیتارد در حال تغییر نام تجاری است). آلبی حتی در مورد یونیتاردی که چند هفته پیش خریده بود و دوستش داشت صحبت کرد. این چیزی است که او در مورد آن می‌گفت: «سلام، اسم من آلبی است و من اینفلوئنسر مورد علاقه‌تان برای راحتی هستم. یکی از بهترین یافته های جدید راحتی من این است این لباس از Old Navy! خیلی خوب! من برای شروع دو رنگ خریدم و اکنون آنها را در هر رنگی می خواهم. چیزی که من به خصوص دوست دارم این است که می توانم آن ها را در اطراف خانه با یک عبایی بپوشم و سپس ردای خود را با یک شلوار تعویض کنم تا مینی را از مدرسه بردارم یا یک تارگت سریع انجام دهم. یک سوتین قفسه‌ای داخلی وجود دارد که با توجه به اینکه چقدر سنگین هستم، به طرز شگفت‌آوری حمایت می‌کند، اگرچه برای خروج از خانه، آن را با یک برلت جفت می‌کنم تا ایمن باشم.

اکنون در ابتدا مطمئن نبودم که در این روند غوطه ور خواهم شد، اما وقتی واحد هدف ویروسی را در سراسر TikTok دیدم، قرار بود چه کار کنم؟ روی اون لینک کلیک کردم و آیا قبلا فروخته شده بود؟ شرط میبندید که بود آیا ثبت نام کردم تا وقتی موجود شد به من اطلاع داده شود؟ بله، من خوب انجام دادم. خیلی کم بود و دیدم که در انبار برگشت و من بلافاصله به سبد خرید اضافه کردم. در اینجا برای کسانی از شما که کنجکاو هستند به نظر می رسد:

READ  تور خانه دی مورفی به همه ما والپیپر حسادت می دهد

این یک لباس سرهنگ آریتزیا است و انصافاً با نصف قیمت بسیار خوب است. حالا توجه داشته باشید که مانند Aritiza شکل نمی گیرد، اما من آن را خریدم و آن را فوق العاده راحت می دانم و دائماً می خواهم آن را بپوشم. وقتی به این نتیجه رسیدم که یک دختر واحد هستم، روی این شماره لیل بعدی سرمایه گذاری کردم و دوست دارم آن را در باشگاه و کلاس های بوکس رامبل بپوشم.

بنابراین می دانم به چه چیزی فکر می کنید … آیا این همه فقط تجهیزات تمرینی است؟ یا این یک بیانیه مد واقعی است که می توانم در شهر بپوشم؟ خوشحالم که بگویم ورزش در حال حاضر مد است (که ایده‌آل است)، و ما یک نوع لباس اسپرت خیابانی را دوست داریم، بنابراین بله، می‌توانید این لباس را در شهر بپوشید و در اینجا نحوه استفاده از آن آمده است.

3 فرمول اصلی وجود دارد، بیایید آنها را تجزیه کنیم:

کفش پدر + جوراب بلند + گرمکن

یکی از راه‌های مورد علاقه من برای پوشیدن کت و شلوار بادی مانند این است که یک سویشرت دور کمر یا دور شانه‌ها بسته شود (مانند مثال شماره 2). من عاشق این هستم که با یک سویشرت ساده گره خورده چقدر راحت به نظر می رسد، حتی اگر می دانم که خوب جلوه دادن آن کراوات گرمکن نیازمند تلاش زیادی است. یکی دیگر از عناصر قابل توجه این فرمول لباس، ترکیب کفش پدر + جوراب بلند است. ما دیگر جوراب‌های مچ پا نمی‌پوشیم نه نه نه، در عوض جوراب‌های سفید و خنک دهه 90 را با چند جوراب سفید درشت می‌پوشیم (شوخی می‌کنم، اگر جوراب‌های مچ پا را دوست دارید عالی است. این همان چیزی است که بسیار رواج دارد:)). همچنین هر چه لوازم جانبی بیشتر باشد، بهتر است. من در چند مثال دیگر در زیر به شما نشان خواهم داد، اما فقط بدانید که هرگز نمی توانید بیش از حد داشته باشید. آن کیف کمربند فننی پک را روی شانه خود اضافه کنید، آن را با آن کیسه های آفتابی جفت کنید و یک کلاه بیسبال بیندازید. نکته در مورد یونیتارد این است که ساده است و شما با لوازم جانبی آن را خودتان می سازید. بنابراین این یک نگاه ورزشی در طول روز است. در اینجا نحوه پوشیدن یک تک لباس در یک “محیط بیرون رفتن” بیشتر آمده است.

READ  اثبات در کف است

چکمه های کلفت + بلیزر + سانی

بله، اینطوری انجام می شود. می دانم که پوشیدن یونیتارد در رستوران ممکن است احساس وحشیانه ای داشته باشد، اما به شما می گویم که سرگرم کننده و راحت است. بلیزر ساختاری به شانه ها اضافه می کند در حالی که یونی آن کمر را می رباید. کنتراست ظاهری زیبا و یک لباس شیک را ایجاد می کند. حالا به آخرین فرمول لباس بدن و شاید مورد علاقه من:

کفش ورزشی + دکمه پایین + لوازم جانبی

چقدر نازه درسته؟؟ من عاشق دکمه باز یا دکمه پایین گره خورده در جلو هستم. بنابراین به این نگاه. حالا اگر متقاعد شده‌اید که اینها بهترین‌هایی هستند که تا به حال وجود داشته‌اند و می‌خواهید یک لباس بدن بخرید تا لباس خود را بخرید، در اینجا موارد مورد علاقه ما در حال حاضر وجود دارد!

1. بادی شورت هدف | 2. بادی کم پشت | 3. لباس سرهمی طرز فکر | 4. کت و شلوار Ecostretch | 5. بادی کامی | 6. کارما اونسی خوب | 7. Skims Rib Stretch پنبه ای | 8. کت و شلوار بری فلر | 9. Alosoft Sunsout Onesie

نظر شما در مورد این روند جدید چیست؟ نظرات خود را در زیر بگذارید، بیایید چت کنیم!! Xx

اعتبار تصویر افتتاحیه: عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ | از: من به کارکنان 20 ساله ام اجازه می دهم در روند مد 2019 مرا بپوشانند

پست این روند جدید مد باعث می شود سریع آماده شویم و ما وارد آن شویم اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید