من شخصاً گرایشی را دوست دارم که نیازی به خرید، بدون استایل، و کاملاً کمی فکر کردن دارد. اگر در حال طراحی یک اتاق هستید، می دانید که با گرفتن هزاران تصمیم همراه است و حتی کوچکترین آنها می توانند احساس کنند که یک اتاق را می سازند یا می شکند. هنگام طراحی اتاق نشیمن و ناهارخوری ام، تصمیمات زیادی وجود داشت که گرفتن آنها تقریباً دردناک بود، اما ناتوان کننده ترین جنبه انتخاب و آویزان کردن هنر بود. هنر می تواند گران باشد، بسیار شخصی است و بلافاصله بیانیه ای (چه خوب و چه بد) بیان می کند. بنابراین وقتی شروع به دیدن اتاق خواب‌هایی بدون نقاشی دیواری کردم، بلافاصله مجذوب شدم و به نوعی خیالم راحت شد. اگر هیچ هنری در اتاق خواب جذاب به نظر نمی رسد، چرا باید برای یافتن یک اثر عالی برای خودم عذاب بکشم؟ هر چه بیشتر در مورد آن فکر می کردم، بیشتر متوجه می شدم که انتخاب هیچ دیواری، گرایش مناسبی برای اتاق خواب است. اتاق‌های خواب، معروف به جایی که ما می‌خوابیم، به‌طور ایده‌آل آرام و آرام هستند تا خوابی آرام داشته باشند. بنابراین چه جایی بهتر برای آزمایش مینیمالیسم آرام؟ حتی من، که خود را یک ماکسیمالیست معرفی می‌کنم، نسبت به این روند بسیار هیجان‌زده و امیدوار هستم، بنابراین فکر کردم که در حین بررسی مزایای آن، شما را با خود همراه کنم. شروع کنیم.

این اتاق خواب توسط استودیو دوران هر آنچه را که می خواهم دارد و وقتی دیدم بلافاصله در این روند فروخته شدم. من عاشق رنگ دیوار خاکستری-سبز تیره هستم (تررون توسط فارو و بال)، کشوهای عتیقه، و ملافه ساده “ماناستری شیک”. وقتی تمام جنبه های اتاق را در نظر گرفتم، به سرعت متوجه شدم که فقدان هنر دیوار اصلاً آزارم نمی دهد. اگر چیزی باشد، آن را ترجیح می دهم! تختخواب چهار پوستر ارتفاعی را اضافه می کند که چشم شما را به سمت بالا می کشد و عدم وجود شکاف دیگری در دیوارها باعث می شود احساس کنید رنگ دیوار آن را احاطه کرده است که یک اثر آرام بخش ایجاد می کند. به نظر می رسد حداقل است اما جمع شده و اصلا خسته کننده نیست. افزودن دو چراغ رومیزی مطابق، تقارنی ایجاد می‌کند که درک آن برای چشم آسان است، و چراغ کار اضافه شده یک لمس جالب است که شخصیت و عملکرد را اضافه می‌کند. اگرچه این اتاق به طور قابل توجهی تاریک‌تر از اکثر اتاق‌ها است، اما احساس می‌کنید که دعوت‌کننده و در آن زندگی می‌کنید. می‌خواهم فوراً این اتاق را تکرار کنم! این خیلی خوب است.

READ  سوفی گونو و معماران Enclosures خانه کوو وی را بازسازی کردند
کالین کینگ برای مجموعه فرش بنی، مطالعه در مورد تعادل | خانه آندره سارایوا | عکس توسط بیلال باروک تاریت

این اتاق خواب برای کالین کینگ گرفته شده است مجموعه چهارم با فرش بنی، به من یادآوری می کند که یک اتاق خواب با سبک مینیمال چقدر می تواند بدون دردسر باشد. حتی با سقف‌های فوق‌العاده بلند و فضای زیاد دیوار، روند هنر بدون دیوار عمدی و آرامش‌بخش است. برای پر کردن چنین فضای دیوار بزرگی، به یک اثر هنری عظیم یا یک دیوار گالری عظیم نیاز دارید، بنابراین فکر می‌کنم انتخاب خالی گذاشتن آن بیانیه‌ای است و اجازه می‌دهد تا عناصر دیگر اتاق مورد توجه قرار گیرند. تختخواب به تنهایی ظاهری ساختار یافته و پسامدرن را اضافه می کند قالیچه فقط مقدار مناسبی از طرح و رنگ را به ارمغان می آورد. همچنین، بافت پایان دیوار (احتمالاً شستشوی آهکی) می تواند یکی از اجزای اصلی در این که چرا این کار به خوبی انجام می شود. عمق و حرکت ایجاد می کند تا دیوارها خسته کننده یا ناتمام به نظر نرسند. من هزاران بار به این اتاق خیره شده ام و هرگز از آن خسته نمی شوم، که فکر می کنم نشان می دهد که گرایش بدون هنر چقدر می تواند قدرتمند باشد.

طراحی شده توسط استودیو کلمبه | عکس توسط کاسیا گاتکووسکا

پرهیز از هنر آویزان راهی عالی برای درخشش جزئیات معماری است. در این اتاق خواب توسط استودیو کلمبه، دیوارهای خالی آرامش بخش هستند و اجازه می دهند ظرافت های پوشش و قالب گیری دیوار در مرکز توجه قرار گیرند. و چه کسی می داند، اگر این اتاق با نقاشی دیواری لایه بندی شده بود، شاید شما متوجه پنجره های فلوت دار فوق العاده روی در نمی شوید (اما من شک دارم که :)). اگر نگران بودید که این روند خسته کننده باشد، این اتاق خواب گواه این است که می توان حداکثری حداقلی را بدون هنر و به روشی سرگرم کننده به دست آورد. تخت گل آبی رنگی واقعاً هیجان‌انگیز است که رنگ و طرح را به ارمغان می‌آورد و البته روتختی نیز به آن جلوه می‌دهد. میز کناری چوبی باورنکردنی نیز عنصر گرم و مجسمه ای را به ارمغان می آورد که نادیده گرفتن آن غیرممکن است.

READ  نور طلایی آزمایشگاه دامپلینگ در منهتن توسط آزمایشگاه Dreamscript را پر می کند
طراحی شده توسط جیک آرنولد برای جعبه و بشکه

شاید یکی از دلایلی که من اینقدر جذب این گرایش شدم این باشد که به نوعی از یک اروپایی آرام تقلید می کند. je ne sais quoi. اتاقی بدون هنر دیواری در سادگی خود عذرخواهی نمی کند. می گوید: «من به هنر نیازی ندارم! من از این که هستم راضی هستم.» با این حال، نمی‌توانم انکار کنم که قالب‌گیری زیبای تاج، همانطور که در اتاق خواب بالا نشان داده شده است، مطمئناً به ایجاد حس خنکی بدون دردسر کمک می‌کند. قالب گیری و زیبایی تخت منحنی چیزهای زیادی برای ارائه دارند، بنابراین فقدان هنر عمدی و پیچیده به نظر می رسد.

طراحی شده توسط جیک آرنولد برای جعبه و بشکه

حتی در اینجا من هنر دیوار را از دست نمی دهم! مردم دارم از دست میدم؟؟ من فقط دوست دارم که چگونه قالب‌گیری را برجسته می‌کند و به لحظات حداقلی (اما تاثیرگذار) یک ظاهر طراحی می‌کند. که چراغ رومیزی خیلی خاص است

طراحی شده توسط نمای داخلی نشانگر کیت | عکس توسط عکاسی استوفر

اگر ما در مورد اتاق خواب های آرام، گرم و دعوت کننده صحبت می کنیم که باعث استراحت می شود، این یکی نمونه بارز است. سبک و حال و هوای آن فوراً به نظر می‌رسد که به نظر من برای اتاق خواب ایده‌آل است. من عاشق این هستم که کیت مارکر دو دیوارکوب را بالای سر تخته قرار داده است و تقارنی ایجاد می کند که برای چشم آسان است. پرتوهای چوبی در معرض دید شما را به سمت بالا می کشاند تا بتوانید از سقف های بلند و لوستر برنجی زیبا که جزئیات برنجی را در سرتاسر آن می بندد قدردانی کنید. اتاق. اگر روی تخت هنری وجود داشت، مطمئناً خوب بود، اما من واقعاً از انتخاب برهنه نگه داشتن دیوارها قدردانی می کنم. این حالت مینیمال آرام را برجسته می کند و در یک نکته عملی، بسیار مقرون به صرفه است (که یکی دیگر از دلایل اصلی دوست داشتن این روند است).

READ  استودیو Gameiro از هنر Algarve برای رستوران Austa استفاده می کند
طراحی شده توسط از og eng بپرسید

دوباره، پرتوهای چوبی در معرض دید این اتاق را به سمت بالا می کشاند از مهندس Og بپرسیدو یک چراغ آویز آویزان بلند فضا را اشغال می کند، بنابراین چیز جالبی برای چشم شما وجود دارد. چیزی که من بیشتر از همه در مورد این اتاق دوست دارم این است که سقف های بلند ظاهری دراماتیک ایجاد می کند که بدون هنر دیواری تأکید شده است. اگر هنر معلق وجود داشت، دیوار را می شکست و باعث می شد اتاق کمتر باز و جادار شود.

امیدوارم این به هر کسی که در حال حاضر در اتاق خواب خود با هنر دست و پنجه نرم می کند کمک کند. شاید جواب این باشد که اصلا هنر نیست؟؟ اگر چنین است، من از شما حمایت می کنم و در کنار شما هستم. 🙂 نظر خود را در مورد این روند در زیر به من اطلاع دهید. xx

اعتبار تصویر بازکننده: عکس با حسن نیت ارائه شده است کالین کینگ برای فرش بنی | خانه ی آندره سارایوا | عکس توسط بلال باروك تريت

پست این ترند اتاق خواب همه زندگی ما را بسیار آسان‌تر می‌کند اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید