راس آلن احیا شد یک شرکت چوب اصلاح شده مستقر در لس آنجلس است که توسط تیم زن و شوهری راس و جورجی اداره می شود، و اگر این وبلاگ را می خوانید، احتمالاً قبلاً با این دو نفر آشنا هستید. امیلی به طور انحصاری با آنها در خانه کوهستانی کار می کرد، جایی که از چوب اصلاح شده آنها برای تمام کف، سقف، کابینت آشپزخانه و آن میز ناهار خوری زیبا استفاده کرد. کاری که آنها انجام می دهند خیره کننده است – همانطور که هر اتاق در خانه کوهستانی نشان می دهد. اغلب اوقات ما خانه‌های سازندگانی را که با آنها کار می‌کنیم نمی‌بینیم و امروز، ما از به اشتراک گذاشتن خانه تازه بازسازی‌شده راس و جورجی لذت می‌بریم، خانه‌ای که گرم، دل‌انگیز و البته با تنوع‌های متفاوتی از چوب‌های بازسازی‌شده زیبا پوشیده شده است. این یک گشت و گذار در خانه است که شما را وادار می کند از چوب بازیافت شده و تمام گرما و بافتی که می تواند به یک فضا بیاورد، قدردانی کنید.

قبل از

پله ها قبل

خانه در ابتدا استخوان های خوبی داشت اما فاقد گرما بود و برخی از عناصر قطعا می توانستند از یک به روز رسانی مدرن استفاده کنند. اما آنچه که قرار بود یک بازسازی «ساده» باشد، به دلیل مسائل پیش‌بینی نشده به چیزی بیش از آن تبدیل شد. من مطمئن هستم که همه شما تعمیرکاران می توانید ارتباط برقرار کنید (و شاید چشمان خود را به من می چرخانید که به “ساده” بودن هر بازسازی اشاره می کنید :)).

به گفته جورجی، «خیلی چیزهای غیرقانونی وجود داشت که باید آنها را جایگزین و اصلاح می‌کردیم که هزینه‌ای بسیار بیشتر از آنچه برنامه‌ریزی کرده بودیم برای ما هزینه داشت. راه پله باید دوباره ساخته می شد زیرا نسخه اصلی فاقد رشته (چارچوبی است که باربر است) در آنها وجود داشت، تمام وسایل برقی قدیمی و غیرقانونی بود، تیرچه های سقف باید دوباره به کد تبدیل می شدند، زیرا چندین مورد گم شده بود (که بسیار بود. عجیب است)، و به دلیل ترکیدن لوله های ما در حمام، مجبور شدیم همه لوله کشی ها و لوله های خانه را دوباره انجام دهیم.” بنابراین برای رفع همه این مشکلات، این پروژه به یک بازسازی کامل روده تبدیل شد که بیش از 3 سال طول کشید. آنها در نهایت بازسازی را در سه مرحله انجام دادند، به همین دلیل است که به همان اندازه طول کشید، اما نتیجه یک خانه زیبا و ارگانیک است که به اندازه مردمی که در آنجا زندگی می کنند دعوت کننده است.

میز غذاخوری | صندلی ناهارخوری مشکی | صندلی راحتی | چراغ روشنایی

پس از آن تقریباً از قبل قابل تشخیص نیست، که گواهی بر سبک و تخصص آنهاست. بلافاصله، می‌توانید حس کنید که چگونه خانه بازتر و روشن‌تر به نظر می‌رسد که تا حدی به خاطر همه پنجره‌های بزرگی است که نور طبیعی بسیار زیبایی را وارد می‌کنند. منبع دیگر گرما از تمام رنگ‌های چوبی است که در خانه استفاده می‌شود. کف‌ها و سقف‌ها واضح‌ترین و جذاب‌ترین هستند، اما همانطور که در این گشت‌وگذار خانگی پیش می‌رویم، متوجه خواهید شد که آن‌ها همچنین از طریق مبلمان، دکور و قفسه‌های داخلی، رنگ‌های چوب را با هم ترکیب می‌کنند. این جنبه ها همه با هم کار می کنند تا احساسی دنج و زندگی را ایجاد کنند.

READ  هشت فضای داخلی که توسط لامپ های زیبایی شناسی مجسمه ای روشن شده است

یادداشت جانبی: میز غذاخوری از خط مبلمان سفارشی جدید آنها است و دارای پایه‌های میز چوبی و برنجی است. بسیار خوب است. من دوست دارم که چگونه آنها به یک میز به سبک خانه های مزرعه با آن پایه های میز فوق العاده به شکل استخوان جناغی، طعمی مدرن دادند.

در طرف مقابل ناهار خوری، درهای شیشه ای بزرگ، نور طبیعی فراوانی را وارد می کنند و فضایی بسیار باز و مطبوع ایجاد می کنند. خود فضا نیز با حداقل مبلمان بسیار باز است، بنابراین کف‌های چوبی واقعاً خودنمایی می‌کنند. از آنجایی که چوب بازیافتی بخش بزرگی از زندگی آنها را تشکیل می دهد، از جورجی پرسیدم که از چه نوع چوبی برای کفپوش استفاده کرده اند و چرا. او توضیح داد: «ما به دلیل دوام و ماندگاری از مخلوط بلوط برای کف استفاده کردیم. ما سه بچه، حیوانات و یک خانواده پرجمعیت داریم، بنابراین از کف خانه‌هایمان استفاده زیادی می‌شود. بلوط بسیار جامد است و قبلاً در خانه ما امتحان خود را پس داده است.” نه تنها محکم و بادوام است، بلکه روکش زیبایی دارد که حال و هوای روستایی آرامی را به خانه می دهد.

کاشی | قفسه ها

در آشپزخانه، آبی بک اسپلش کاشی الگوی پیکت حرکت و اشاره ای به استعداد مدرن میانه قرن را ایجاد می کند. اگر از عکس های قبلی در بالا به خاطر داشته باشید، آشپزخانه بسیار بژ و ملایم بود و این آشپزخانه به وضوح برعکس آن است. کاشی پررنگ و روشن است و تضاد زیبایی با کابینت های چوبی دارد قفسه ها. من همچنین دوست دارم که آنها با یک کانتر سفید برای مطابقت با دیوارهای سفید و ایجاد فضای پویا و در عین حال به هم چسبیده استفاده کردند. همچنین جعبه قفسه بالایی که ساکولنت های کمی بیرون زده چقدر ناز است؟ شایان ستایش

میز غذاخوری | صندلی ناهارخوری مشکی

گوشه ناهار خوری، که بین دیوار کاشی و دیوار برجسته زرد قرار گرفته است، نمونه ای عالی از ترکیب رنگ های چوبی است. نیمکت ناهار خوری با چوب گردوی سیاه از انباری در اوهایو ساخته شده است، مانند کابینت های آشپزخانه. روشی که کابینت ها به طور یکپارچه در نیمکت جریان می یابند، ظاهری منسجم ایجاد می کند و من دوست دارم که چگونه حرکت دانه ها بافت بسیار زیادی را به ارمغان می آورد. منظورم این است که به طور جدی، آن دانه خیره کننده است. سپس وجود دارد میز غذاخوری با پرداخت مشکی در بالا و پایین چوب طبیعی که کنتراست خوبی ایجاد می کند که با موارد بیشتر برجسته می شود صندلی ناهار خوری چوب مشکی.

READ  7 روش لحظه آخری برای شاداب کردن پاسیو فضای باز "درشت" خود برای تابستان

کاناپه | میز قهوه | قالیچه

اتاق نشیمن روبروی قسمت غذاخوری قرار دارد و به دلیل تنوع رنگ ها و بافت ها بسیار دنج است. رنگ های چوبی متعدد، کوسن های مخملی، اشکال ارگانیک و یک فرش پرزدار، همه با هم کار می کنند تا حسی دنج و زندگی را ایجاد کنند. مبل زرد توسط Clad Home سفارشی ساخته شده است و همانطور که می بینید به گونه ای ساخته شده است که در این فضا کاملاً جا بیفتد و منطقه خاص خود را برای جدا کردن اتاق نشیمن از ناهارخوری ایجاد کرده است. در یک پلان فضای باز مانند آنها، چیدمان مبلمان به گونه ای که فضاهای مختلف را متمایز کند بسیار مهم است.

صندلی های راحتی | میز کناری

در سمت دیگر اتاق نشیمن، سقف با بلوط سفید پوشانده شده است و همانطور که می بینید کمی سبکتر از طبقات است. این اختلاط رنگ‌های چوبی عمدی بود تا خانه را از احساس تک رنگی دور نگه دارد، اما همچنین نتیجه اخلاق برند آنهاست: جورجی می‌گوید: «ما دوست نداریم مواد را هدر دهیم» و هنگام سفارش این دسته از بلوط سفید از چوب انبار. ، تعداد زیادی بلوط قرمز وجود دارد که به صورت مخفیانه وارد می شود. همچنین، تضادی را که بلوط قرمز به کف‌هایمان اضافه می‌کرد، دوست داشتیم که واقعاً به ما فضایی برای گره زدن تمام رنگ‌های چوبی دیگر به پروژه مانند آشپزخانه گردویی داد.» بنابراین با 80% بلوط سفید و 20% بلوط قرمز، کف‌ها رنگ تیره‌تر و غنی‌تری دارند که به خانه‌شان عمق بیشتری می‌بخشد.

کاناپه | میز قهوه | میز کناری | صندلی بازو

مانند اتاق نشیمن طبقه پایین، اتاق خانواده غنی از بافت است. استفاده از بافت زیاد باعث می شود پالت رنگ ساده باقی بماند و حتی با مقدار کمی رنگ اتاق همچنان پویا به نظر می رسد. یکی از راه هایی که آنها به این هدف دست یافتند، رنگ آمیزی سقف به رنگ مشکی است که غیرمنتظره اما انتخاب طراحی جالبی است. سایر لهجه های مشکی اتاق را برجسته می کند تا ظاهری منسجم و متعادل ایجاد کند. و دوباره، رنگ‌های چوبی مختلف در سرتاسر آن پاشیده می‌شود، بنابراین این اتاق کمبودی از گرمای طبیعی و روستایی ندارد.

READ  Space4Architecture راه پله پنجره سقفی را به حداقل خانه شهر بروکلین اضافه می کند

روکش دیوار | صندلی بازو | میز قهوه | میز کناری

اتاق خواب اصلی گزینه ای برای سقف طاق دار داشت که آنها یک روز در اتاق زیر شیروانی آن را کشف کردند، بنابراین تصمیم گرفتند سقف را باد کنند تا سقف طاقدار نمایان شود. به طور خودکار اتاق را باز می کرد و حس بزرگ تری ایجاد می کرد. هنگامی که سقف را طاق کردند، آن را با خود پوشاندند روکش دیوار کایوت، که دارای ترکیبی متنوع از تن های خاکستری و قهوه ای است. من دوست دارم که چگونه تنوع زیادی در رنگ و بافت وجود دارد که لایه‌ای از گرما را به فضا می‌آورد.

شير آب

من دوست دارم که آنها با رنگ چوب روشن برای روشویی توکار حمام استفاده کنند، بنابراین واقعاً در برابر کاشی خاکستری بداخلاق ظاهر می شود. همچنین ادامه کاشی‌های کف تا دیوارها انتخابی هیجان‌انگیز است که باعث می‌شود احساس کنید رنگ کاملاً محصور شده است. حال و هوای اسپا مانندی ایجاد می کند که آرامش بخش و دعوت کننده است.

در حمام کودک، طرح کاشی بازیگوش و مدرن است و با روشویی آبی رنگی متعادل شده است. وقتی دیدم که روشویی به وضوح از چوب ساخته شده است، از جورجی پرسیدم که آیا این قطعه دیگری است که توسط آنها با چوب بازیافت شده آنها ساخته شده است؟ البته این است و نشان می دهد که چوب بازیافتی چقدر محدوده دارد. جورجی می‌گوید: «ما از تمام چوب‌هایمان برای ایجاد این قطعات برجسته در خانه‌مان لذت بردیم که همگی در نوع خود منحصربه‌فرد هستند. با استفاده از رنگ آمیزی روبیو. بازی با رنگ‌ها به جای تن طبیعی چوب لذت‌بخش بود و نتیجه نهایی فقط به آن عبارت «وای» اضافی می‌دهد.»

تشکر فراوان از شما راس و جورجی برای به اشتراک گذاشتن خانه دوست داشتنی و روند طراحی خود با ما. اکنون باید شما را ترک کنم، اما بدون به اشتراک گذاشتن موارد قابل توجه قبل و بعد:

*طراحی شده توسط راس و جورجی کیدر
** استایل توسط لری منتهی
***عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ

The post این خانه متعلق به دهه 80 به طور کامل به یک خانه مدرن و ارگانیک برای یک خانواده پنج نفره تبدیل شد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید