دیوارهای بسیار اشباع‌شده، پرتره‌های قدیمی، و یک گذرگاه مخفی، تنها تعدادی از عناصر موجود در این کلیسای سابق Airbnb هستند که تماشای آن را بی‌نهایت هیجان‌انگیز می‌کند. این یک تور “خانه” است که قبلاً هرگز ندیده اید، اما قبل از اینکه به عمق آن بپردازیم، یادداشتی سریع از امیلی:

ما خانه‌های شگفت‌انگیزی را برای آن‌ها عکاسی کردیم کتابو امروز سری جدیدی را راه اندازی می کنیم که در آن ویژگی های طراحان و خانه ها را یک به یک – با تمام عکس های آنها در یک مکان انجام می دهیم. ما احتمالاً با فک‌ترین فضاها شروع می‌کنیم، که به این معنی نیست که از بقیه فضاها بهتر است – فقط یکی که ما را بارها و بارها شگفت زده کرد. سارا رافین کاستلو کل سبک ماوریک است. این “خانه” یک کلیسای سابق در نیواورلئان است و یک خانه نیست، بلکه یک Airbnb است که به سارا اجازه می دهد تا احتمالاً مرزها را بیشتر کند. این فقط باور نکردنی است. من سارا را از زمانی که 18 سال پیش در نیویورک دستیار استایلیست بودم می شناسم. او یکی از ویراستاران بنیانگذار دومینو در زمان راه اندازی آن بود، مدیر خلاق، و من در 20 سالگی به او توجه زیادی داشتم. او این سنگ قهوه ای زیبای وست ویلج را داشت، با بچه های شیرین و بسیار دوست داشتنی و زمینی. من در اوایل 20 سالگی ام بودم و به یاد دارم که فکر می کردم آرزوی زندگی بسیار خوبی به نظر می رسید. او از آن زمان به لوئیزیانا نقل مکان کرد و وقتی این فضا را در اینستاگرامش دیدم، بلافاصله التماس کردم که آن را برای کتاب فیلمبرداری کنم. خیلی فراتر از انتظارات ما بود. سارا ترمپ، ولیندا و اریک واقعاً آن را در عکاسی و استایل کشیدن از بین بردند. بنابراین برو دنبال سارا. او همچنان با تمام پروژه‌هایش الهام‌بخش است و من خیلی خوش شانس بودم که در حین یادگیری راه خود در این صنعت سبک، در کنار او بودم. ممنون سارا xx

اتاق اول تور نشان دهنده نشاطی است که با همان شهری که در آن قرار دارد رقابت می کند. سارا رافین کاستلو که خودش در نیواورلئان پیوند زده بود، یک بار نوشت:البته بخشی از جذابیت این است که حتی پس از کاترینا، نیواورلئان مانند یک مجموعه فیلم است.در واقع، کسانی که تا به حال از این شهر دیدن کرده‌اند، می‌توانند تصدیق کنند که شهر دارای جذابیت و جذابیتی است که تقریباً رویایی است. با در نظر گرفتن تحسین عمیق او از شهر، جای تعجب نیست که همین امر در مورد Airbnb که او طراحی کرده نیز صدق می کند. مانند یک رویا به نظر می رسد زیرا همه چیزهایی را دارد که فرد امیدوار است در طراحی داخلی پیدا کند: جذابیت نامحدود، ترکیبی از قدیمی و جدید، انتخاب های جسورانه، رنگ های پر جنب و جوش، الگوهای هیجان انگیز، و هنر باورنکردنی، همه در کنار هم برای ایجاد فضایی گرم، احساس دعوت کننده

در این اتاق خواب اول، دیوارهای آبی تیره زمینه ای را برای یک تخت چهار پوستر دراماتیک و یک ملیله طلایی و منحط ایجاد می کند. بلافاصله رنگ آبی بداخلاق شما را فرا می‌گیرد که با ملافه‌های آبی همسان بیشتر تأکید می‌کند. روتختی بافت زیادی را اضافه می کند که با صافی دیوارها تضاد دارد، و دیوارکوب های برنجی کم رنگ به همراه ملیله گرما را اضافه می کنند. همانطور که در سرتاسر گشت و گذار در خانه خواهید دید، این جزئیات کوچک هستند که یک طراحی خوب را عالی می کنند.

READ  چگونه یک مجموعه هنری معنادار راه اندازی کنیم (که توسط یک حرفه ای به ما گفته شده است)

این حمام متصل به اتاق خواب است که با کاشی های تیره مترو از کف تا سقف تزئین شده است. از این زاویه تشخیص اینکه آیا این یک حمام کامل است دشوار است، بنابراین می‌پرسم، آیا ممکن است این یک کمد دوش یک نفره باشد؟ اگر چنین است، این روحیه جسورانه طراحی های سارا رافین کاستلو را برای یک T توضیح می دهد.

اگر تا به حال فکر کرده اید که حالت های بد خلق و اشباع صفت های متضاد هستند، دوباره فکر کنید. رنگ دیوار آبی مرکب هم غنی و هم تیره است و به طور خودکار عمق زیادی به اتاق اضافه می کند.

شایان ذکر است که یک تخت چهار پوستر چشم را به سمت بالا می کشد، بنابراین سقف چوبی اکسپوز طاقدار برای چشم ها مفید است. همانطور که چشم شما کشیده می شود، سایه های رومی جوت را نیز خواهید دید که مکمل سقف چوبی هستند و هر دو با هم کار می کنند تا گرمای هوا را به فضا اضافه کنند.

برای تضاد رنگ چشمگیر دیوار، SRC با الگوها بازی می کند تا فضا را روشن کند. کفپوش کاشی به سبک مدیترانه ای قدیمی به زیبایی با فرش مشابه ایرانی ست می شود و الگو و بافت زیادی ایجاد می کند. فرش لایه ای از آرامش را اضافه می کند اما دارای رنگ های غنی است که سبک ویکتوریایی اتاق را تکمیل می کند. وقتی صحبت از رنگ شد، من واقعاً از انتخاب ظریف برای رنگ آمیزی شبکه پانل های پنجره با لحنی گرم که به لهجه های قرمز در سراسر اتاق می افزاید دوست دارم.

اوه، و آیا کسی متوجه پریز برق رنگ شده شده است؟ این یک ترفند خوب برای “پنهان کردن” آن در یک دید ساده است.

همانطور که خواهید دید، تمام آثار هنری در کل این Airbnb چشمگیر هستند و حال و هوای جمع آوری شده قدیمی را در هر اتاق به ارمغان می آورند. در این دیوار گالری کوچک، او با مقیاس بازی می‌کند اما پالت رنگ و سبک را ثابت نگه می‌دارد تا گالری منسجم شود. من هم نمی‌توانم آن نیم تنه سرباز را دوست نداشته باشم.

با رفتن به اتاق بعدی، درب مخفی مجاور یک انتخاب واقعا غیرمنتظره و بازیگوش است. ادامه رنگ دیوار صورتی و قرنیز زرد طلایی در سراسر در باعث می شود درب به طور یکپارچه در اتاق ناپدید شود. هنگامی که به طور کامل بسته می شود، دستگیره برنجی کوچک درب و قفل برنجی قابل توجه است و حس شیرین و عجیبی را به آن اضافه می کند. برای تضاد کامل با رنگ دیوار صورتی پاستلی، یک پرتره قدیمی دیگر رنگ دیوار را با یک قاب مشکی پرآذین می‌شکند.

انتخاب اتاق مورد علاقه از این تور تقریبا غیرممکن است، اما رقابت با این اتاق نشیمن سخت است. ترکیب سبک ها (روستیک با جذابیت ویکتوریایی ملاقات می کند) آن را به اتاقی هیجان انگیز برای دیدن تبدیل می کند. بلافاصله، SRC می داند که چگونه با آن لوستر شمع سلطنتی توجه شما را جلب کند و چشم را به سمت بالا بکشاند. سپس هنگامی که چشم شما سعی می کند یکبار همه عناصر دکور را به تصویر بکشد، مشخص می شود که او در ترکیب بافت ها استاد است. کوسن های مخملی، بالش های مخملی، سقف چوبی روستایی، و قاب های قدیمی نامتناسب، عمق زیادی ایجاد می کنند. برای کامل کردن آن، پرده‌های طرح‌دار کافه‌ها در مقیاس کوچک جذابیت جنوبی را اضافه می‌کنند.

لطافت پاستیل‌ها همراه با پرتره‌های رنگ روغنی با روحیه تیره و کمیک، یک کنار هم قرار گرفتن واقعاً سرگرم‌کننده و غیرمنتظره ایجاد می‌کند. میزهای برنجی نیز رنگ فلزی گرمی به آن اضافه می‌کنند که به خوبی با اتاق ترکیب می‌شود.

READ  Isern Serra دفتر "آرام" را برای برند عینک Gigi Studios تکمیل می کند

از آنجایی که این یک Airbnb است و برای مهمانان شبانه و نه ساکنان دائمی در نظر گرفته شده است، چیدمان و عملکرد کمی متفاوت است و باعث می‌شود طراحی بازی‌تر شود. در طرف مقابل اتاق نشیمن/نشیمن، این کابینت روشویی با سینک توکار قرار دارد. مهم نیست که چه عملکردی دارد، قطعاً انتخاب شگفت انگیزی است که باعث می شود اتاق احساس طراوت بیشتری داشته باشد.

باید اشاره کنم که یکی از ترفندهای دکوری مورد علاقه من که SRC زیاد اجرا می کند، قرار دادن هنر کم است. قطعه انتزاعی بالای کابینت را می‌توانست بالاتر آویزان کند تا روی دیوار متمرکز شود، اما قرارگیری پایین عمداً به جذابیت بصری می‌افزاید.

یک درب کشویی چوبی با روکش متوسط ​​زرق و برق دار و دانه های چشمگیر اتاق نشیمن و حمام پودری را از هم جدا می کند. او کاشی حمام را عوض کرد اما من دوست دارم که کاشی حمام نسخه بزرگتر و ساده تری از کاشی اتاق نشیمن است و همان رنگ را دارد. بدون اینکه خیلی قابل پیش بینی باشد، انسجام ایجاد می کند.

گوش کن، من هرگز با یک قفسه کتاب توکار ندیده‌ام که دوستش نداشته باشم، اما این یکی احتمالاً در تالار مشاهیر قفسه داخلی زندگی می‌کند. درب باریک و چوبی سبک که دو طرف را از هم جدا می کند بسیار بازیگوش است و به این اتاق نشیمن احساس کتابخانه مخفی محصور شده می دهد. این فقط خیلی خوب است.

در حالی که چیزهای زیادی برای تحسین کردن در این اتاق وجود دارد، اما نمی‌توانستم متوجه شوم که چگونه فرش جوت و لهجه‌های حصیری لایه‌ای از گرما را اضافه می‌کنند که به ایجاد آن حس زندگی و جذاب کمک می‌کند. با رنگ‌های تیره زیاد، این اتاق ممکن است کمی سرد باشد، اما قطعات دکور روشن مانع از وقوع آن می‌شوند. و دوباره، لهجه‌های برنجی کنتراست فلزی گرمی را به فضا اضافه می‌کنند.

این عکس را در زیر فایل کنید عکس هایی که در مغز من جا خوش کرده اند. من نمی توانم از آن صندلی بال با الگوی مدرن در برابر قفسه های سبز عمیق عبور کنم. اوه، و من عاشق این هستم که کرکره های پنجره فوراً جذابیت و ویژگی معماری جذابی را اضافه می کنند.

در طرف مقابل اتاق، کفپوش کاشی به طور یکپارچه به اتاق خواب بعدی ادامه می‌یابد که همان‌طور که انتظارش را دارید خلق‌وخو و دراماتیک است…

یکی دیگر از مکان‌های هنری کم جلوه می‌کند (به طور جدی از این ترفند سیر نمی‌شوم) اما این جعبه برنجی بسیار دراماتیک و سرگرم‌کننده است. سایه طلایی متالیک به خوبی به دیوارهای آبی جوهری می‌پیچد.

هنگامی که کل تیم EHD وسواس ما را در مورد این اتاق به اشتراک گذاشتند، امیلی بلافاصله به تخت چوب ماهون عمیق توجه کرد. مطمئناً این یک قطعه بیانیه است که کمی ریسک داشت اما در نهایت نتیجه داد. اما کنار تخت، نادیده گرفتن اسلحه غیرممکن است. اگر این اتاق را از کتاب امیلی به یاد داشته باشید، می دانید که اندازه سلطنتی و پوشش چوبی تیره قطعه تنها چیزهای قابل توجه در مورد آن نیستند…

درست است، این یک تسلیحات عتیقه است که در مخفی تبدیل شده است که به مجموعه حمام منتهی می شود. این عبارت بعدی را ببخشید، اما من حتی نمی توانم. صحبت کردن در مورد چیزی جز این برای چند ماه آینده سخت خواهد بود، اما همچنین شایان ذکر است که این اتاق به طور کلی نمونه بارز چوب تیره است که به درستی انجام شده است. من فکر می‌کنم این کمک می‌کند که چارچوب تخت و کابینت دارای رنگ‌های چوبی مشابه هستند و واقعاً در برابر این سایه خاص از رنگ آبی تیره ظاهر می‌شوند.

READ  Max Radford و Cake Architecture، نوار سوهو پرده‌پیچ شده را طراحی کردند

گویی که یک درب مخفی که یک تسلیح عتیقه تبدیل شده به اندازه کافی خنک نیست، داخل در نواری از کاغذ دیواری گیاهی روشن را نشان می دهد. من نمی‌دانم که آیا این نسخه اصلی بود یا بعداً اضافه شد، اما در هر صورت، SRC هرگز یک لحظه الگوی شگفت‌انگیز را از دست نمی‌دهد.

در حمام، کاشی سبز در مقیاس بزرگ، کف و بیشتر دیوارها را می پوشاند و فضایی روشن و شاد ایجاد می کند. این یک سوئیچ شگفت انگیز از اتاق خواب است که انتخاب رنگ کاشی را هیجان انگیزتر می کند.

نکته مهم: یک راه آسان برای افزودن شخصیت و نقش به هر حمام، انتخاب یک فرش ایرانی قدیمی به جای تشک حمام است. من دوست دارم که او با یک فرش صورتی روشن رفت تا واقعاً با کاشی سبز روشن تضاد داشته باشد.

این دیوار کاشی شیب ملایمی دارد که باعث تغییر رنگ و انعکاس نور متفاوت می‌شود و کرکره‌های سفید کمی جذابیت قدیمی به این حمام مدرن اضافه می‌کنند.

پایان دادن به این اتاق خواب مناسب به نظر می رسد، اتاق خوابی که بسیار متفاوت از اتاق هایی است که در بالا شاهد آن بودیم، اما حالتی آشنا و رویایی دارد. اگرچه این تنها اتاق خنثی در این تور خانگی است، اما درام یا ظرافت کم نیست.

برای شروع، پرده های اضافه شده به تخت چهار پوستر باعث می شود که تخت خواب اتاق مجزای خود را در یک اتاق احساس کند. خیلی رمانتیک و ویکتوریایی.

اکنون که به پایان این گشت و گذار در خانه نزدیک می شویم، می توانم با اطمینان بگویم که SRC استادی در زمینه قرار دادن هنرهای پایین است. من عاشق این هستم که او نقاشی را تقریباً مستقیماً بالای کابینت / میز کناری آویزان کرد و دیوارکوب را مستقیماً روی آن قرار داد. این باعث می شود این گوشه کوچک شبیه لحظه طراحی خاص خودش باشد.

درست زمانی که شروع کردم به فکر کردن به دور شدن از ملیله های آویزان، این اتاق ثابت می کند که اشتباه می کنم. ملیله رنگ، هوس و حرکت بسیار زیادی را به اتاق می آورد و در عین حال به دلیل بافت بافته شده، گرمای بیشتری را به اتاق می بخشد. خیلی خوبه

من شما را با این عکس رویایی از اتاق خواب می‌گذارم که بیشتر به مضامین تکراری این خانه نزدیک است: دراماتیک، جمع‌آوری شده، رویاگونه، و دعوت‌کننده برای نام بردن از چند مورد. اکنون، من دوست دارم بخش(های) مورد علاقه شما را از این فضا بشنوم، بنابراین لطفاً یک خط را در زیر بیاندازید. با تشکر از خواندن و چهارشنبه مبارک. xx

*طراحی شده توسط سارا رافین کاستلو
**استایل شده توسط ولیندا هلن & اریک کنت استالبرگ
***عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ برای “قوانین طراحی جدید”

پست این خانه در نیواورلئان یک گذرگاه مخفی دارد که باید آن را ببینید تا باور کنید اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید