هیچ چیز مانند تابستان در کالیفرنیا نیست – گرما، گرمای خشک، گرمای خشک کن… و با این حال، صبح های زود و اواخر بعد از ظهر هنوز همه ما را به بیرون می کشاند. وقتی ساعت 8 صبح بیدار هستید، و هوا از قبل 70 درجه است، و در ایوان جلویی خود می نشینید و یک فنجان قهوه می نوشید. یا ساعت 6 بعدازظهر است، و در ساعت طلایی در حال چت کردن با همسایگان خود در خارج از خانه گرفتار می شوید، زیرا در نهایت شروع به خنک شدن می کند. برای برخی، تابستان در کالیفرنیا غیر قابل تحمل است. برای من، آنها پر از نوستالژی هستند. و بسیاری از این خاطرات مربوط به زمانی است که در خارج از خانه سپری شده است.

از: سارا حیاط خلوت خود را با یک صندلی عشق دستی و 350 دلار به روز می کند

شاید پست کوچکی را که چند سال پیش انجام دادم به خاطر بیاورید، در مورد استفاده بهینه از فضای حیاط خلوتی که داشتم. من می خواهم روی کلمه تأکید کنم داشته است. امسال، به دلیل برخی رویدادهای آینده زندگی، تصمیم گرفتیم که بالاخره زمان بازسازی گاراژ فرا رسیده است. و در حالی که ما در حال بازسازی گاراژ بودیم، تصمیم گرفتیم آن را بکشیم تمام بتن خارج شده است. اما اکنون چیزی که برای ما باقی مانده است به جای حیاط خلوت، یک تکه خاک است. در حال حاضر ما نه پهنای باندی داریم که خودمان آن را تعمیر کنیم و نه بودجه لازم برای اینکه شخص دیگری این کار را انجام دهد. بنابراین، در حالی که ما خوشحالیم که تمام بتن ها را به دست آورده ایم، اما هنوز راه درازی برای داشتن یک فضای قابل استفاده در حیاط خلوت داریم.

(اما حداقل ما به جای بلوک های خاکستری نرده های جدید و دیوارهای زیبای گچ بری داریم – پیشرفت!)

حدود دو ماه پیش کیتلین از من پرسید که آیا تمایلی برای انجام برخی از محتوای خارج از منزل دارم. با اشتیاق به حیاط خلوت خود خیره شده بودم، می دانستم که آسانسور برای انجام آن فضا – حتی با کمک یک برند شگفت انگیز و EHD – برای انجام دادن آن بسیار دشوار است. دیدم به حیاط جلویی ما تغییر کرد. این نیز به کمک نیاز داشت.

استخوان‌های خوبی داشت (شاخه‌ها؟) اما از زمانی که ما به آنجا نقل مکان کردیم و روی پروژه‌های داخلی تمرکز کردیم – مانند حمام‌های کاربردی، بسیار نادیده گرفته شده بود. بسیاری از حیات گیاهی موجود به دلیل عدم آبیاری خودکار و یک مراقب فراموشکار یا مرده بودند یا در حال مرگ بودند. گیاهانی که هنوز نگه داشته بودند بیش از حد رشد کرده بودند. و چمنزار برای خودش به یک لکه خاک تبدیل شده بود (اجازه ندهید این عکسهای قبل شما را گول بزند، آن سبزه شبدر علفهای هرز است که بعد از چند هفته بارانی که ما گرفتیم رشد کرد).

اما، حیاط جلو قطعاً در مکان شروع بهتری نسبت به حیاط خلوت بود – و به طور قابل توجهی کوچکتر بود.

پس از انجام کمی تحقیق، گپ زدن با همسرم، مکولی، و اعداد و ارقام، با پیشنهادی به کیتلین برگشتم. فعلاً در غیاب حیاط خلوت، چه می‌شد اگر حیاط جلوی خانه‌ام را به محل استراحت تابستانی و جذاب تبدیل کنم که خانه و روحم به شدت به آن نیاز داشت. من یک باغبان عالی پیشنهاد دادم که بتواند با بودجه ما کار کند، پدرم در تعمیرات اساسی حصار کمک می کرد و یکی از مارک های مورد علاقه من در تمام دوران بود. مقاله، ردیف شد تا مبلمانی را فراهم کند که در بالای کل فضا گیلاس باشد.

READ  من از ChatGPT پرسیدم - AI - سوالات طراحی... این چیزی است که گفت... و این چه معنایی برای طراحی وبلاگ ها / وب سایت ها دارد؟

در عرض حدود سه هفته، ما از این …

به این…

این یک رویا برای این دختر کالیفرنیای جنوبی بوده است. تقریباً پنج سال است که اینجا زندگی می کنیم (مولی مقدس – این پست را به خاطر دارید؟) و من بالاخره، سرانجام، در نهایت به حیاط جلویی خود احساس غرور کنید. خیلی از همسایه‌ها به آنجا رفته‌اند تا بگویند چقدر زیبا به نظر می‌رسد، که احساس خوبی است. به علاوه، من در واقع فضایی برای سرگرمی امسال دارم.

مهمترین چیزی که ما با آن شروع کردیم آبیاری بود – من خودم را می شناسم و شوهرم را می شناسم. ما آدم‌های خوبی هستیم، اما برای زنده نگه داشتن آن، هر شب آب نمی‌کنیم. بنابراین ما سه منطقه آبپاش را به حیاط خود اضافه کردیم – یکی برای چمنزار کوچک، یکی برای تخت گل و دیگری برای تخت های حاشیه خیابان. وقتی آبیاری شد، می دانستم که بالاخره می توانیم گیاهان را زنده نگه داریم. از این رو، ما چمن فسکیوهای جدیدی را نصب کردیم، تعداد انگشت شماری از بومیان کالیفرنیا به تخت گل ریختند، و مالچ را برای کمک به حفظ رطوبت در تخت ها گذاشتیم.

در مجموع، محوطه سازی و آبیاری حدود 7500 دلار بود.

بعد، پدرم این حصار زیبای چوب ساج را نصب کرد. دو روز طول کشید – یکی خرید، اندازه‌گیری و بریدن تمام چوب‌ها و دومی برای نصب آن. با حصار چوبی که او در حیاط خلوت و پیاده رو کناری ما نصب کرده است مطابقت دارد. بیایید قدردان باشیم که این حصار جدید چقدر فضا را ارتقا می دهد.

او همچنین آن دروازه ورودی جانبی زیبایی را برای ما ساخت که می توانید در پس زمینه آنجا ببینید. من نمی توانم آن را به اندازه کافی بگویم – پدرم عالی است.

مواد نرده حدود 800 دلار بود.

کاناپه | بالش سبز دریا | کاشت بلند و پهن سفید | خاکستری پهن تراززو کاشت | صندلی سالن | بالش سفید | پتو بینداز | کاشت تراکوتا | میز قهوه | کاشت خاکستری کوچک | قالیچه | پوف | میز کناری سبز | فانوس ایستاده

بنابراین اکنون بیایید در مورد آنچه که این فضا را نه تنها جذاب، بلکه سرگرمی ارزشمند می کند، صحبت کنیم مبلمان. تقریباً هر چیزی که می بینید از مقاله مورد علاقه EHD است. من در طول سال ها صاحب چندین مقاله هستم، و آنها واقعاً خوب هستند. سبک واضح است *دست تکان می دهد*، کیفیت باورنکردنی است (من چهار سال قوی با مبل Sven مخملی خود ادامه می دهم)، و ارزش آن بی نظیر است. و حتی اگر این پست است با حمایت مالی، اضافه می کنم که افرادی که در مقاله حضور دارند، از بهترین کسانی هستند که تا به حال با آنها کار کرده ام. بچه ها دوستتان دارم.

حالا فضایی که ما با آن کار می‌کردیم خیلی بزرگ نبود، بنابراین می‌دانستم که فضایی برای مناطق مختلف با فضای ناهار خوری، محوطه آتش‌نشانی و یک سالن نداریم (من اهداف حیاط خلوت دارم). در عوض، من تصمیم گرفتم فقط بر ایجاد یک منطقه دنج تمرکز کنم که می تواند هم به عنوان یک منطقه پاتوق یا یک غذای کوچک در خارج از خانه عمل کند.

READ  ده خانه با فضای داخلی چوبی متقاطع چند لایه

من با بزرگترین قطعه – کاناپه شروع کردم. من انتخاب میکنم این یکی زیرا من رنگ های خاکی را دوست داشتم که احساس می کردم کل منظره باغ بومی کالیفرنیا را که به تازگی نصب شده بود تکمیل می کند. پاهای سیاه رنگی از مدرنیته به آن می بخشد، اما حصیری آن را گرم نگه می دارد. و من عاشق آن کوسن سبز هستم. همچنین احساس می‌کرد که ترازو مناسبی برای این ناحیه کوچک‌تر است، در حالی که هنوز می‌توانید یک چرت بزنید، دو نفر را راحت بنشینید و سه را در آغوش بگیرید.

بعد، صندلی‌های استراحت را برای دو طرف کاناپه انتخاب کردم. اینها انتخاب آسانی بود زیرا من قبلاً در آنها نشسته بودم – یک بار در یک فیلم پشت بام که نشان می داد مقاله ما را در تابستان دعوت کرده بود و سپس چندین بار در ایوان جلویی دوستم امیلی بوسر. نمی دانم چه بگویم جز اینکه راحت ترین صندلی بیرونی هستند که تا به حال روی آن نشسته ام. آنها عمیق و عریض هستند، به گونه ای که وقتی روی آنها می نشینید احساس در آغوش گرفتن به شما دست می دهد. این یک حادثه خوشحال کننده بود که جزئیات حصیری آنها را با مبل به هم گره زد.

اینو اضافه کردم پوف در فضای باز برای راحت‌تر کردن نشستن روی این صندلی‌ها (و یک صندلی اضافی برای آن ساعات سرگرمی تابستانی که قرار است داشته باشم). بعد از این عکسبرداری، اینجا دقیقاً همان جایی است که یک ساعت بعد در ساعت طلایی به ایمیل‌ها پاسخ می‌دادم و وسایل را می‌خوردم.

سینی سفید (مشابه) | پارچ شیشه ای | دستمال سفره ای | ظروف شیشه ای (مشابه) | زیر لیوانی بافته شده (مشابه) | کاسه پا کوچک (مشابه)

بعدی در لیست یک بود میز قهوه خوری. در سمت کوچکتر قرار دارد، بنابراین به خوبی بین همه قطعات قرار می گیرد، اما همچنان به اندازه کافی بزرگ است که می تواند تنقلات، بشقاب های کوچک شام یا نوشیدنی ها را در خود جای دهد. این میز در ابتدا توجه من را به خود جلب کرد زیرا چوب احساس می کرد که با حصیری کاناپه و صندلی به هم گره می خورد، البته به پاهای فلزی پودر سیاه رنگی که هر سه قطعه اصلی مبلمان را به هم گره می زند، اشاره نکنیم. این گواهی بر این است که چگونه Article واقعاً طراحی یک فضای زیبا را آسان می‌کند – مهم نیست که چه چیزی را انتخاب می‌کنید، همه با هم، یکپارچه و بدون دردسر خوب به نظر می‌رسند.

این سبز کوچولو شیرین رو هم اضافه کردم میز کناری – هم برای آوردن رنگ‌های خاکی‌تر، و هم به عنوان یک پایه نوشیدنی اضافی اگر کسی احساس می‌کرد راحت‌تر از آن است که از صندلی خود به میز قهوه‌خوری برسد.

سپس، برای کارهای تکمیلی، چند گلدان و اینها آوردم فانوس آویزان. این فانوس واقعاً عالی است زیرا با باتری کار می کند و فقط یک دکمه در بالای لامپ دارد که برای روشن کردن آن فشار می دهید. یعنی نیازی به سیم نیست. و مقدار مناسبی از نور ملایم را از خود ساطع می کند – به خصوص با توجه به اینکه این روزها تا ساعت 8 شب روشن است.

READ  The Link Up: بهترین هدیه روز مادر Em's Rec، تی شرت عالی رایان، و لباس بهاری که کیتلین در هر رویدادی در تقویم خود می پوشد

داشتن گلدان اضافی در terrazzo و همچنین ساده، سفید ترد اطراف محل نشیمن به آن کمک می کند تا در طبیعت محصورتر شود، تقریباً مانند تخت های گل که به بیرون و اطراف شما خزیده اند.

همانطور که مشخص است، این مقاله دارای قطعات مبلمان بزرگ‌تری است، اما واقعاً بازی دکور خود را با گزینه‌های واقعاً عالی برای کاشت‌کارها نیز افزایش داده‌اند، زیرا آنها تنوع خوبی در اندازه‌ها و رنگ‌ها/پیش‌بندی‌ها دارند – عالی برای ترکیب/تطبیق اما ظاهری هماهنگ. این سفالین یکی بسیار بزرگتر از آن چیزی بود که انتظار داشتم، اما در نهایت راهی عالی برای افزودن ارتفاع و گرما به تنظیمات بود. من انواع مختلفی از بومیان کالیفرنیا را در اینجا با هم کاشتم، زیرا بسیار بزرگ بود، و آنها هنوز در هماهنگی شاد زندگی می کنند.

در نهایت، من یک فرش در فضای باز انتخاب کردم تا کل فضا را به هم متصل کند – به این ترتیب این قطعات احساس نمی‌کردند که روی یک دریای سیمانی شناور هستند. من چیزی به اندازه‌ای بزرگ می‌خواستم که همه آن‌ها را کنار هم نگه دارد، اما آنقدر خنثی که ناپدید شود. این فرش هر دو کادر را علامت زد.

صبح ها و عصرها وقت زیادی را اینجا می گذرانم. داشتن فضای بیرون برای لذت بردن بسیار فوق العاده است و من از آن نهایت استفاده را می کنم.

در اینجا یک قبل و بعد سریع دیگر وجود دارد تا واقعاً همه چیز را به خانه بیاورید.

یک تشکر بزرگ از EHD برای اینکه من را در این زمینه وارد کرد و همه چیز را ممکن کرد، باغبان ما برای ایجاد این فضای زیبا، پدرم برای کمک بی پایان خانه، و مقاله برای ادامه همکاری با من در پروژه های مختلف. و البته Emily Bowser، برای قرار گرفتن در گرمای گرم و خشک برای سبک کردن همه چیز در حالی که منتظر نورپردازی عالی هستیم.

و از آنجا که مقاله همچنان بهترین است، آنها 50 دلار تخفیف برای سفارش 200 دلاری یا بیشتر ارائه می دهند که تا 21 ژوئیه معتبر است. فقط کلیک کنید این لینک و در هنگام تسویه حساب اعمال خواهد شد 🙂

این پست توسط حمایت مالی شد مقاله اما همه حرف ها و نظرات همه مال من است🙂

*طراحی و عکس توسط سارا لیگوریا-ترامپ
**استایل شده توسط امیلی ادیت بوسر

دیدگاهتان را بنویسید