فکر می‌کنم همه شما می‌دانید که نمایش‌های اتاق تا حد زیادی چیز مورد علاقه ما برای به اشتراک گذاشتن در وبلاگ است. مقدار زمان، نیروی انسانی، ایمیل‌های رفت و برگشت، خرید، طراحی، برنامه‌ریزی و هماهنگی که هر افشاگری به آن نیاز دارد، کار ساده‌ای نیست، و همه ما وقتی وارد این وبلاگ می‌شویم احساس غرور و افتخار می‌کنیم. هر افشاگری که ما بخشی از آن هستیم هیجان انگیز است و همه ما بسیار سپاسگزاریم که بخشی از شغل ماست. و با یک تیم کوچک 5 نفره، ما همچنین تیم باورنکردنی خود را داریم که از مشارکت‌کنندگان برای به اشتراک گذاشتن استعدادشان با ما تشکر می‌کنیم تا بتوانیم هر سال اطلاعات بیشتری را به شما ارائه دهیم. بنابراین برای پایان دادن به این سال پر حادثه، فکر کردیم که جمع آوری 10 افشاگری که بیشترین بازدید را در سال 2022 داشته اند، سرگرم کننده/روشن کننده خواهد بود. آیا مایلید به من بپیوندید؟

10. افشای دفتر پر از دست ساخته های مالکوم: چگونه به رنگ تکیه کنیم و از فضای خانه اثری محرک ایجاد کنیم

طراحی و عکس توسط مالکوم سیمونز

این دفتر خانه توسط مالکوم همه چیز دارد. دیوارهای بد خلق! جزئیات برنجی! قطعات قدیمی! کارهای DIY! تابلوی نئونی سر دیوید! ما می دانیم که ما تنها کسانی نیستیم که اکنون که او در لندن است، مشتاقانه منتظر تغییر دیگری از او هستیم، و این دفتری که 10 نفر برتر را تشکیل می دهد، گواه آن است.

9. چگونه سارا کورس طرح اولیه طراحی حمام “تمیز، مدرن و بسیار خنثی” اولیه خود را به طرح واقعی که می خواست اصلاح کرد – این یک آشکارسازی غافلگیرکننده است!

طراحی و عکس توسطsara ligorria-tramp

رونمایی از حمام سارا به عنوان یک داستان هشدار دهنده در مورد سفارش دادن کارهای دائمی کمی زودتر شروع می شود، اما با یک درس زیبا در کارکرد آن به پایان می رسد. و هرگز نمی دانید که این حمام طرح اصلی او نبوده است زیرا بسیار لایه لایه، شیک و کاربردی است. من طاقچه بالای توالت او را دوست دارم و رنگ دیوار خیره کننده است.

READ  Folkform موزه ماسونیت را در نمایشگاه مبلمان استکهلم نصب می کند

8. MOTO Reveal! چگونه جس دفتر/اتاق نشیمن WFH خود را کاملاً چند منظوره کرد (با کمک بزرگ از زیباترین مانیتور هوشمند جهان)

طراحی شده توسط جس بانج | استایل شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

مرکز فرماندهی دفتر WFH/EHD جس در رتبه هشتم قرار دارد. اینجاست که جادو اتفاق می افتد، مردم!! اما من گمان می‌کنم دلیل واقعی راهیابی به این فهرست این است که واقعاً خیره‌کننده است. پرده های صورتی یک خطر جزئی طراحی بودند که کاملا جواب داد و من دوست دارم که چگونه با لوستر لوکس جفت می شوند (که با آپارتمان عرضه شد – چقدر جالب است؟). اما مبادا ستاره های واقعی اینجا را فراموش کنیم که البته آن میز و صندلی باورنکردنی هستند. 10/10 جس!

7. یک *دور اول* ​​فارم خانه فاش می شود – در حال آماده سازی اتاق مهمان ما برای بازدید خانواده

طراحی شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسط کیتلین سبز

اوه نگاه کنید، این اولین اتاق فارم خانه فاش می شود. و یک اتاق صورتی دیگر (با قدرت یادداشت برداری می کند). امیلی نیاز داشت که به سرعت این اتاق مهمان را برای یک ملاقات خانوادگی جمع کند و خوشبختانه تارگت این روز را نجات داد و اسپانسر شد. من عاشق انتخاب تک رنگ با ملافه هستم که باعث می شود این اتاق احساس راحتی و جذابیت کند. اون میز کنار چوب روشن هم یکی از تکه های مورد علاقه منه!!

6. Reveal – مبلمان زیبا در فضای باز، برخی از کک های بزرگ، و البته … پروژه پدر DIY

طراحی شده توسط جس بانج | استایل شده توسط امیلی بوسر | عکس توسط sara ligorria-tramp

آیا باورتان می شود که جس این فضای بیرونی مشترک را برای لذت بردن او و همه همسایگانش طراحی کرده است؟ او یک گوهر واقعی است. وقتی گفته شد او می‌خواهد این فضا را تازه کند، فکر نمی‌کنم کسی انتظار چنین طراحی متفکرانه و شادی را داشته باشد که فوق‌العاده کاربردی باشد. می‌دانم که بیشتر ما در فصل زمستان به تازه‌سازی فضای باز فکر نمی‌کنیم، اما پیشنهاد می‌کنم این مورد را برای بعداً نشانه‌گذاری کنید، زیرا ایده‌های بسیار خوبی برای یک ظاهر طراحی شده و البته یک DIY دارد :).

READ  سبک‌های میز قهوه‌خوری که به کودکان شما آسیب نمی‌رسانند (+ گزینه‌های مناسب برای کودکان/طراحی مورد تأیید)

5. My Best Friends زیرزمین دهه 1970 آرایشی راحت و دنج پیدا می‌کند – شامل صفحات چوبی و فرش دیوار به دیوار

طراحی شده توسط امیلی هندرسونوپریسیلا فراست | استایل شده توسطامیلی هندرسون | عکس توسطsara ligorria-tramp
طراحی شده توسط امیلی هندرسونوپریسیلا فراست | استایل شده توسطامیلی هندرسون | عکس توسطsara ligorria-tramp

این اتاق نشیمن زیرزمین یکی از مورد علاقه های شخصی من در سال است. شاید این حال و هوای دنج کابین چوبی، یا به سادگی آن پوشش چوبی باشد. کی میتونه بگه؟؟ اما من واقعا این اتاق را دوست دارم. امیلی و پریسیلا فراست آن را طراحی کرد (این زیرزمین دوست امیلی، رابین است). برای دیدن قبل و بعد باید به افشای کامل بروید. تقریباً غیرقابل تشخیص است!

4. حمام زیرزمین فرش شده دوست من تغییر بودجه پیدا می کند (با تعداد زیادی محصولات آماده و تغییر شکل دیوانه کننده است)

طراحی شده توسط پریسیلا فراست | استایل شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسط sara ligorria-tramp

خوب اینجا را نگاه کن! این حمام زیرزمین است که به اتاق نشیمن زیرزمین فوق متصل می شود (همچنین توسط پریسیلا فراست با کمک امیلی). این حمام زمانی کاملاً فرش شده بود و ما مطمئن نیستیم که چه کسی فکر می کند که این طرح خوبی است، اما همانطور که می بینید کاملاً تغییر کرده است. آن کاشی هندسی کف فوق‌العاده است، و من به رنگ‌های سیاه، سفید و آبی تیره که اینجا اتفاق می‌افتد، علاقه زیادی دارم.

3. “به روز رسانی” آشپزخانه سارا گالی که به بازسازی کامل تبدیل شد (و نتیجه ارزش انتظار را دارد)

طراحی و عکس توسط sara ligorria-tramp | استایل شده توسط امیلی بوسر

آشپزخانه سارا همیشه قرار نبود به طور کامل بازسازی شود، اما ما بسیار خوشحالیم که اینطور شد. او آشپزخانه ای طراحی کرد که سبک مدرن و سنتی را بدون زحمت میخکوب می کند. من عاشق کابینت های سبز رنگ همراه با فر آبی هستم و تمام جزئیات برنجی (مانند میله های آویزان سبدها و ظروف) واقعاً خاص هستند.

READ  راهنمای Dezeen برای سنگ در معماری، دکوراسیون داخلی و طراحی

2. نمایان شدن درب جلوی ما – در مورد انتخاب رنگ مناسب + آنچه که با روحیه من و جذابیت محدود ما انجام داد

طراحی شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسط کیتلین سبز

این یکی دیگر از فاش شدن خانه های کشاورزی، DUH است. همه ما به آن در قرمز وسواس داریم. امیلی و برایان پس از در نظر گرفتن نمونه های رنگی مختلف از جمله مشکی، زرد، سبز و آبی روی این قرمز خیره کننده فرود آمدند. رنگ واقعا عالی است و رنگ را برای بقیه خانه تعیین می کند. حالا «داشتن خانه با در قرمز» را به لیست سطل من اضافه کنید.

1. آشپزخانه فارم خانه و همه افکار و احساسات من در مورد آن را آشکار می کند

طراحی شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسط کیتلین سبز
طراحی شده توسط امیلی هندرسون | عکس توسط کیتلین سبز

به معنای واقعی کلمه هیچ کس تعجب نمی کند، آشپزخانه فارم هاوس در رتبه شماره 1 قرار گرفت و حدس زدن دلیل آن سخت نیست. بعد از دو سال انتظار، فکر می کنم همه شما برای دیدن این آشپزخانه به همان اندازه که امیلی برای افشای آن هیجان زده بودید (به همین دلیل این وبلاگ وجود دارد، درست است؟ :)). من شخصاً این زیبایی را شخصاً ندیده ام اما نمی توانم صبر کنم. واقعا خیلی زیبا، روح انگیز و جاودانه است. من بر سر همه چوب و کاشی و البته جزیره قدیمی میمیرم!!

و شما آن را دارید، مردمی. این رسما 10 رونمایی برتر ما را در سال 2022 به پایان می‌رساند. xx

پست اینها 10 نمایش برتر EHD سال 2022 هستند (به گفته شما!) اولین بار در امیلی هندرسون پدیدار شد.

دیدگاهتان را بنویسید