آیا تا به حال طراحی نابغه ای داشته اید اما برای فهمیدن نحوه اجرای آن تلاش کرده اید؟ سلام، من مالوری هستم و اجازه دهید در مورد معضل فعلی طراحی خود به شما بگویم. اکنون من به خودی خود یک “خودکار” نیستم، اما سعی می کنم به خاطر دیوار خالی بالای تختم یکی باشم. اگر من با اسلحه اصلی بمیرم 50/50 است، اما این ریسکی است که باید بپذیریم. بیایید وضعیت موجود را بررسی کنیم.

شاید به خاطر داشته باشید که من در حال طراحی آپارتمان استودیویی بودم و از تشک روی زمینی که با آن شروع کردیم خیلی فاصله گرفتم (نه جدی، وقتی به خانه رفتیم یک تکه مبلمان نداشتم. حتی تشک هم تازه خریداری شده بود) . اجازه دهید صحنه را تنظیم کنم: این یک آپارتمان استودیویی به مساحت 500 متر مربع با معماری بسیار “جعبه سفید” است (این یک ساختمان جدید است، بنابراین بیایید بگوییم که جذابیت ندارد). بنابراین متوجه شدید، من در یک آپارتمان اجاره ای هستم که فریاد می زند “اجاره” و من در یک ماموریت هستم که آن را مال خود کنم. سبک طراحی که ما به دنبال آن هستیم؟ ممنون که پرسیدید حال و هوای “پالم اسپرینگز، سرگرم کننده، با خفه کردن هالیوود + سکسی، و باحال کالیفرنیا” است. من می خواهم بدون شک کالیفرنیایی باشد (همانطور که احتمالاً از توضیحات می توانید متوجه شوید) اما همچنین پر از جذابیت شخصی است. من احساس حضور در هتل‌ها، خانه‌ها و زیبایی‌شناسی همه جانبه پالم اسپرینگز را دوست دارم، بنابراین امیدوارم بتوانم بخشی از آن حال و هوای «گوگی» را به این فضا نیز بیاورم. پس با آن، من بدیهی است که نمی توانستم دیوار بالای تختم را خالی بگذارم!! بالاخره این یک وبلاگ طراحی است و من آنقدرها هم دختر نیستم. بنابراین پس از مشورت زیاد و غرق شدن در نمونه های کاغذ دیواری، طرح را کشف کردم. تقریبا.

وقتی دیدم این عکس من ترسیدم تخت عصایی جادویی است و من می‌خواستم چیزی بسازم که به همان اندازه لوکس و عالی باشد. یکی از گزینه ها این است که فقط یک تختخواب سفارشی بسازید، اما این گران است و من می خواستم این یک راه حل سرگرم کننده برای اجاره نشین باشد که کل دیوار را در خود جای دهد. همچنین، من می خواستم کاغذ دیواری را در جایی به فضای اصلی زندگی خود اضافه کنم (من قبلاً حمام خود را کاغذ دیواری کردم که به زودی به شما نشان خواهم داد و عاشق هستم) زیرا شخصیت و استایل فوق العاده ای به آن اضافه می کند. بعلاوه، من می خواهم یک ترفند جادویی انجام دهم که در آن همه ما می بینیم که جعبه سفید جلوی چشمانمان ناپدید می شود – لطفا و متشکرم. بنابراین، با الهام از تخته سر و الهام از کاغذ دیواری هتل سندز، کابانای صورتی توسط مارتین لارنس بولارد، زمان آن رسیده بود که رویای خود را ترسیم کنم و آن را به واقعیت تبدیل کنم. اما اول، ما یک موقعیت تخت برای مراقبت داشتیم.

READ  آیا پارچه Sunbrella ارزشش را دارد؟ بررسی فضای باز و داخلی، 2 سال در حال ساخت

خرابی تخت

یادت هست وقتی گفتم با چیزی جز تشک روی زمین شروع کردیم؟ خرید دوم ما یک خرید فوق العاده ضروری بود: تخت برای تشک. ما به آن سریع و ارزان نیاز داشتیم، که گزینه های ما را بسیار محدود کرد. با کمال تعجب، یک تخت مخملی آبی را از آن به ثمر رساندیم Wayfair به قیمت 150 دلار که نسبت به قیمتش باورنکردنی بود، اما نه چندان تعجب آور، دو سال در یکی از پاها شکسته شد و ما بیشتر از چیزی که من می خواهم اعتراف کنم در یک مورب خوابیده بودیم. من در نهایت آن را با یک بلوک چوبی نگه داشتم که در آن پا قرار می گرفت (پیش از میلاد من دخترانه ای کوچک هستم) و این باعث شد تا بتوانیم بستر رویاهایمان را پیدا کنیم (که سفری بود برای یافتن آن). ابتدا اجازه دهید عکسی از تخت قدیمی را به شما نشان دهم.

او با ما خیلی خوب بود و اگر تختخواب با کیفیت تر بود، احتمالاً برای نگه داشتن او فشار می آوردم، اما واقعیت این بود که در هر لحظه بدن ما می توانست روی تخت «آب بزند» و بلافاصله روی زمین فرود آید. پیچ ها نیز در حال باز شدن بودند، بنابراین من عاشقانه او را “ریکتی” نامیدم. او در برهه‌ای از زندگی در کنار ما بود و ما چیزهای زیادی از او آموختیم، اما زمان آن رسیده بود که رابطه ما با ریکتی به پایان برسد. این آخرین عکس ما با هم است:

خیلی شیرینه مم ها خوب بودند، اما ما آماده بودیم (حتی در این عکس آن پای جلو آنقدر لرزان بود که فقط مسئله زمان بود). بنابراین، من به دنبال تخت مناسبی رفتم که به طور ایده‌آل دارای پاهایی باشد که بتواند وزن انسان را نگه دارد (به نظر یک درخواست منطقی به نظر می‌رسید). در حالی که این یک درخواست پایه بود، ما تعدادی جعبه دیگر نیز داشتیم که این تخت باید بررسی کند، و آن جعبه‌ها آنقدر خاص بودند که نمی‌دانم از کجا شروع کنم، اما سعی می‌کنم.

برای شروع، دوست پسر من، چیس به معنای واقعی کلمه یک آرزو برای این آپارتمان داشت و آن رویا یک تخت مخملی سیاه بود. او واقعاً هیچ چیز دیگری نمی خواست، فقط یک تخت مخملی مشکی. آیا باید یک درخواست آسان برای پر کردن درست باشد؟ اشتباه. خرده‌فروشان علاقه‌ای به فروش تخت‌خواب‌های مخمل مشکی ندارند و اگر این کار را می‌کردند ابعاد آن برای فضای بسیار کوچک ما اشتباه بود. بنابراین اجازه دهید به شما بگویم که این تخت چه چیز دیگری باید داشته باشد:

  1. پارچه مخمل مشکی
  2. پاهای 7 اینچی تا بتوانیم چیزها را زیر تخت نگهداری کنیم (برای 500 فوت مربع حیاتی است)
  3. شکلی که فقط یک مربع خسته کننده نبود
  4. یک تخته سر بلند تا بتوانیم راحت روی تخت بنشینیم بدون اینکه پشتمان به دیوار باشد
  5. یک تشک ملکه بچینید
READ  همه چیز درباره لوازم خانگی ما - آنچه را انتخاب کردیم، چگونه آنها را ادغام کردیم و چقدر آنها را دوست داریم

بنابراین “رویای کوچک و ساده” ما به یک سفر بسیار پیچیده تبدیل شد، اما من مصمم بودم که آن را به درستی انجام دهم تا تا 2 سال دیگر با یک تخت در محل دفن زباله نرویم. سرکشی کردم و آنقدر جست و جو کردم تا اینکه قیچی من زخم شد. تقریبا خریدم این تخت هدف (اما تخته سر برای ما کمی پایین بود اگرچه قیمت آن ایده آل است) این تخت Apt2B مورد توجه بود (اما آن تخته سر منحنی که من خیلی به آن علاقه داشتم نداشت) و این تخت نکته دیگری بود اما اصلاً پا نداشت (آه). سپس تختی پیدا کردم که قلبم را مستقیماً از سینه ام بیرون فرستاد: تخت برلین از Modshop (یکی از فروشگاه های مبلمان مورد علاقه من تا به حال!!) تنها مشکل؟ خوب پاها هم نداشت و در وب سایت مشکی نبود (خیلی نزدیک!!) اما بعد من چاپ ریز را خواندم و دوباره تپش قلب داشتم «نمی‌بینی چه می‌خواهی؟ به ما ایمیل بزنید و ما می توانیم هر پارچه ای را که بخواهید انجام دهیم. من دادزدم. من یک ایمیل التماس‌آمیز فرستادم و پرسیدم که آیا می‌توانند تخت مخملی مشکی رویاهای من را ایجاد کنند و پاهای 7 اینچی را روی آن بیندازند و از دیدن پاسخی متعجب شدم که می‌گفت: «البته و بیایید تا زمانی که در حال انجامش هستیم شریک شویم!» برای شفافیت، این پست حمایت مالی نمی شود، اما Modshop بستر رویاهای من را به ما هدیه داد و من به معنای واقعی کلمه هنوز از هیجان فریاد می زنم که همه اینها سر جای خود قرار گرفت. اجازه دهید این تخت عجیب و غریب را به شما نشان دهم!!!

غیر واقعی درسته؟! من هنوز نمی توانم آن را باور کنم و احساس می کنم خیلی خوش شانس هستم که می توانم با این برندی که همیشه دوست داشتم کار کنم. بنابراین با آن، می‌دانستم که تعهد قوی‌تری دارم که این دیوار ویژگی را تا حد ممکن حماسی کنم که می‌توانید تصور کنید. پس برای دیدن طرح طراحی من آماده اید؟؟ توجه: من 6 نسخه دارم و برای محدود کردن جزئیات به کمک شما نیاز دارم اما اولین رندر ما اینجاست!! درام رول لطفا.

انتخاب 1:

آه؟؟ هه؟؟ ما چی فکر میکنیم؟؟ من صادقانه این ظاهر را دوست دارم (و برخی از این گزینه ها واقعی هستند و برخی فتوشاپی شده اند). ما شروع به انجام DIY با فوم، مخمل، و یک تفنگ اصلی کردیم، اما پس از آن متوقف شدیم تا بتوانیم دقیقاً تصمیم بگیریم که چگونه می‌خواهیم ادامه دهیم، و چون من در DIY کردن خیلی خوب نیستم. هنوز جای بحث است که آیا باید به یک اثاثه یا لوازم داخلی بروم تا آن خط منحنی مشکی را به صورت حرفه ای بسازم، زیرا مال من در زندگی واقعی کمی ناب به نظر می رسد. ولی عصا و کاغذ دیواری مطمئناً انجام خواهند شد (من راهی برای جدا کردن کاغذ دیواری دارم که قصد استفاده از آن را دارم). بنابراین به هر حال، این گزینه 1 است، گزینه بعدی تقریباً یکسان است، اما عصا در طرفین کمی پایین تر است، یک تفاوت ظریف است، اما من قصد دارم چراغ های آویز آویزان کنم (به نظر من اینها) در کناره های تخت، بنابراین باید بفهمم که آیا می خواهم آنها با عصا در یک ردیف باشند یا بالای عصا زندگی کنند. منظور من این است:

READ  عناصر متضاد رستوران Imperfecto در واشنگتن دی سی توسط OOAK را پر کرده است

گزینه 2:

همانطور که گفتم، یک تفاوت ظریف است اما من به آن اهمیت می دهم. کدوم نسخه بهتره؟؟ گزینه بعدی نیز کمی متفاوت است (به محل برخورد خطوط سیاه نگاه کنید). اساساً، خط عمودی تا آخر پایین می‌رود و خط افقی کوتاه‌تر است، بگذارید به شما نشان دهم:

گزینه 3:

بنابراین این یک گزینه اتصال خط است که باید در مورد آن فکر کنید، و البته ما همچنین می‌توانیم به هیچ عنوان خطوط افقی را انتخاب نکنیم، مانند این گزینه:

گزینه 4:

من فکر می کنم این یکی کمی وحشی به نظر می رسد و از اتفاق جالب دیوار به دیواری که در حال رخ دادن بود دور می کند، اما من فکر کردم که آن را برای سرگرمی پرت می کنم. همین مورد در مورد بعدی که به نظرم جالب بود اما لزوما مورد علاقه من نیست:

گزینه 5:

با چراغ های آویز آویزان بهتر به نظر می رسد، اما هنوز یکی از گزینه های برتر من نیست. در نهایت یکی از مواردی است که من به شدت به آن فکر می کنم (اما مطمئن نیستم که چگونه می توان این تکه های عصا را بدون طرح فوم مخملی سیاه به هم وصل کرد:

گزینه 6:

خوب، پس این 6 گزینه هستند. لطفاً نظر خود را در نظرات به من بگویید و سپاسگزارم!!! من نمی توانم صبر کنم تا به زودی افشای کامل را به شما نشان دهم – این آخرین قدم بزرگ است!! اوکی شما را در نظرات می بینم!! xx

The post ایده حماسی مالوری برای استفاده از دیوار اجاره‌دار و ایده دستکاری سر تخته که به نظر شما نیاز دارد اولین بار در امیلی هندرسون ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید