هدیه دادن زبان عشق من است، بنابراین فصل تعطیلات بهانه خوبی برای من است تا کسانی را که دوستشان دارم خراب کنم. برای این راهنمای هدیه، من اشیایی را در خانه‌ام که شخصاً برایم شادی کرده‌اند، بررسی کردم، آن‌هایی که خریدم یا دوست داشتم دریافت کنم تا بتوانم شخصاً کیفیت و فاکتور «هدیه‌پذیری» آنها را تضمین کنم. من همچنین در برخی از انتخاب ها پاشیدم که امیدوارم وقتی بابانوئل مخفی من این را به اشتراک می گذارم بررسی کند. از یک قفسه بطری مواج که می تواند به عنوان یک جاگیر باشد تا جواهرات سازگار با محیط زیست گرفته تا هدایای قابل اعتمادی که همیشه در جیب پشتم در هنگام نیاز به یک هدیه لحظه آخری دارم، در اینجا 12 انتخاب سبک زندگی وجود دارد که من شک ندارم حداقل برای یک نفر مناسب باشد. در لیست هدیه شما

روغن بدن OSEA

اگر یک هدیه لحظه آخری وجود دارد که باید دریافت کنم یا کاملاً مطمئن نیستم که کسی چه می خواهد، این یکی از موارد مورد علاقه من است. در حالی که رایحه می تواند ذهنی باشد، من واقعاً فکر می کنم از عطر این روغن بدن بدش می آید. هم به خاطر روغن پوست گریپ فروت انرژی زا است و هم از عصاره برگ رزماری خاکی است. من نمی توانم به اندازه کافی از رایحه آن هوس کنم. بهتر از همه، روغن ابریشمی است و تقریباً بلافاصله خیس می شود. هیچ احساس چربی باقی مانده در اینجا وجود ندارد.

حالت دهنده مو دایسون با همه ابزارهای چیده شده

عشق من به دایسون حد و مرزی نمی شناسد. در خانه من، دو دستگاه تصفیه هوا، سشوار سوپرسونیک، و اکنون این ابزار حالت دهنده مو دارم. Airwrap برای افرادی که دوست دارند وقت خود را روی موهای خود بگذرانند *و* برای دیگرانی که اصلاً نمی خواهند زمان زیادی را صرف کنند عالی است. پیوست‌های مختلف دستیابی به ظاهری را که می‌خواهم آسان می‌کند، خواه این حالت فقط یک فونت بالنده باشد یا یک استایل مجعدتر. من همچنین به فناوری Dyson اطمینان دارم که به نظر می رسد همیشه در حال پیشروی است و متعاقباً منجر به شکست های زیادی در بازار می شود. برای کسی که موهای زیادی ندارد و واقعاً نمی تواند به دلیل آسیب گرما زیاد موهایش را از دست بدهد، می دانم که Dyson بهترین فناوری را برای محافظت از موهای من دارد و در عین حال آن را به بهترین شکل ظاهر می کند.

READ  هشت فضای داخلی آرام که در آن پنجره‌های بزرگ مناظر سرسبز را قاب می‌کنند

شمع در ظرف شیشه ای سبز

مانند روغن بدن OSEA، این شمع و این رایحه خاص یکی از هدیه‌های قابل اعتماد من است. Cire Trudon یکی از قدیمی ترین شمع سازان در جهان است و پرتاب این شمع (تا چه اندازه رایحه می تواند طی کند) تا کنون بهترین چیزی است که من تا به حال دیده ام. بویی شبیه چای نعناع مراکشی با رایحه‌ای میوه‌ای می‌دهد – این یکی از رایحه‌های مورد علاقه من است، اگر نه *عطر نهایی مورد علاقه من. وقتی کارتان با شمع تمام شد، می‌توانید از ظرف زیبا برای نگه‌داشتن خودکار روی میز کارتان یا نوک کیو روی روشویی‌تان استفاده کنید.

کاسه سه پایه شیشه ای

چیزی در این کاسه وجود دارد که نمی گذارد آن را فراموش کنم. دارای یک شیشه دمیده دستی با یک لبه است که در حالی که شیشه هنوز مذاب بود بریده شده است. پاهای باریک آن را از سطح زمین بلند می کند تا کمی سبکی را اضافه کند. در حالی که می توانید از آن برای ذخیره میوه های خود استفاده کنید، من ایده استفاده از آن را به عنوان یک طوفان دوست دارم. فقط یک شمع ستونی را داخل آن قرار دهید و آن را در یک اتاق کم نور قرار دهید تا کمی محیط را اضافه کنید.

ست آرایش شایستگی

من زیاد آرایش نمی‌کنم و مینیمالیست بودن این کیت را دوست دارم. فقط موارد ضروری برای اضافه کردن مقداری گلم تعطیلات، هیچ چیز اضافی. بسته بندی طلایی نیز بسیار لوکس به نظر می رسد و سایه های جهانی انتخاب شده آن را برای هر گیرنده ای در لیست شما تقریباً بی اشتباه می کند. اگر به دنبال هدیه دادن به خود هستید، ممکن است اضافه کنم چوب مینیمالیستی و فلاش مرهم? من از آنها به طور انحصاری در زمانی که نیاز به آماده شدن دارم استفاده می کنم و هر دوی آنها قوام فوق العاده، خامه ای و آسانی دارند که فقط 5 دقیقه فرصت دارید.

جلد کتاب آشپزی آشپزی خانگی ژاپنی سونوکو ساکای: غذاهای ساده، طعم های معتبر

در حالی که نمی توانید با یک کتاب طراحی اشتباه کنید (هر عاشق طراحی آن را دوست دارد)، راه رسیدن به قلب شخصی من با یک کتاب آشپزی باشکوه است. من عاشق آشپزی ژاپنی هستم، اما اغلب آن را نپزید، زیرا همیشه از مواد تشکیل دهنده آن می ترسم (بالاخره، پولک های تازه تراشیده شده به راحتی به دست نمی آیند). این کتاب به زیبایی گرفته شده تا من را به آشپزی وادار کند، اما دستور پخت غذاهای ژاپنی مورد علاقه من را ساده می کند.

READ  I IN آپارتمان توکیو را تغییر می دهم تا دید ژاپنی ها را در مورد بازسازی تغییر دهم

دو کاسه سفالی روفله

من همیشه به دنبال اشیاء منحصربه‌فرد برای اضافه کردن به قفسه‌هایم هستم، و این یکی به هیچ چیز دیگری که تا به حال برخورد کرده‌ام نیست. این کاسه دست ساز جانالین بیلی، از Curious Clay در ویندزور، کانکتیکات، غیرواقعی به نظر می رسد با روفله های ظریف تا شده اش، گویی به جای خاک رس از کاغذ ساخته شده است. من صادقانه نمی دانم چه چیزی را در آن ذخیره کنم، اما مطمئناً می توانم بفهمم که آیا Secret Santa من می خواهد آن را به من هدیه دهد یا خیر.

کاسه شیشه ای orfors

من نمی توانم در مورد هدیه دادن بدون صحبت در مورد یکی از راه های مورد علاقه من برای خرید صحبت کنم: دست دوم! من عاشق پیدا کردن یک جواهر قدیمی در کک محلی یا Etsy هستم زیرا چیزی است که همه نمی توانند آن را دریافت کنند و آن را واقعاً یک هدیه خاص می کند. یکی از وسواس های من شیشه Orrefors است، مخصوصا کاسه های شیشه ای. من آنقدر کاسه و کاسه در خانه دارم که یک وسواس تقریباً دست کم گرفته شده است. من این ایده را به عنوان هدیه دوست دارم زیرا هم منحصر به فرد و هم کاربردی است.

چاپ هنرمندانه دیوارها

چیزی به طرز ماهرانه‌ای در مورد این چاپ وجود دارد که وقتی طراح داخلی من آن را برای اتاق نشیمن من تهیه کرد، بلافاصله آن را دوست داشتم. من دوست دارم که باعث تغییر دیدگاه شود یا شروعی جدید برای چیزی هیجان انگیز یا تغییر دهنده زندگی را پیشنهاد کند. در هر صورت، افزودنی عالی برای هر دیوار گالری خواهد بود.

طلسم ساعت آفتابی طلای سار

من از زمانی که اولین بار در سال گذشته عرضه شد، این جذابیت را از دور تحسین کردم. این طرح همکاری بین Starling و Conscious Commerce است که توسط Olivia Wilde & Babs Burchfield تأسیس شده است و از مواد بازیافتی پس از مصرف دارای گواهینامه SCS 100٪ استفاده می کند، که باعث می شود احساس خوبی داشته باشم که هیچ استخراج مضری در ساخت این جذابیت زیبا انجام نشده است. مدیر تحریریه ما کارولین در واقع یکی دارد (درست است! من آن را دوست دارم و هر روز می پوشم! – کارولین)، بنابراین من یک قطعه جواهر با مهر تایید دو سردبیر شایسته ذکر است!

READ  موزه طراحی "اولین" ممیزی محیطی را برای نمایشگاه انجام می دهد

دوربین فوری فوجی فیلم

احساس می‌کنم زمانی موجی بود که همه در دنیا برای تهیه یک دوربین فیلم فوری فریاد می‌زدند، سپس زمانی که *همه در جهان* یک دوربین داشتند، این نوآوری از بین رفت. اکنون، به نظر می رسد که علاقه دوباره به آنها افزایش یافته است. به نظر من، یک دوربین فوری همیشه یک چیز سرگرم کننده برای دادن و دریافت کردن است، اگر هنوز آن را ندارید. در این دوران که فقط عکس‌هایی برای شبکه اینستاگرام ما می‌گیریم، داشتن یک عکس فیزیکی نادر است و این دوربین زیبا این امکان را فراهم می‌کند. اگر می‌توانید رنگ سفید گچی خنثی را ردیابی کنید، فقط برای آزمایش بیشتر شانس خود باید بلیط لوتو بخرید! در غیر این صورت، من شخصاً Glacier Blue را برای کمی رنگ دوست دارم.

نگهدارنده بطری شراب مرمری Anthropologie

یک بطری شراب + این قفسه شراب موجدار در کتاب من برنده خواهد بود. حتی اگر شما یا گیرنده هدیه‌تان غذا نخورید (در این صورت، من قطعاً جایگزین الکل مورد علاقه‌ام، Ghia’s Le Spritz را پیشنهاد می‌کنم، همانطور که در اینجا با نوشیدنی‌های ضد صفر بیشتر به اشتراک گذاشته شده است)، این شیء سازگار می‌تواند به عنوان یک گیره عمل کند. در یک قفسه یا در ورودی شما نیز!

برای راهنمای بیشتر هدیه 2022، اینجا را کلیک کنید!

این پست حاوی لینک های وابسته است، بنابراین اگر از یک لینک وابسته خرید کنید، پورسانت دریافت می کنیم. برای حمایت از دیزاین شیر متشکریم!

وی یانگ به عنوان ویراستار سبک زندگی، وسواس زیادی به کشف راه هایی برای خوب زندگی کردن + با قصد از طریق طراحی دارد. او احتمالاً چیزهایی را که در آن می یابد به اشتراک می گذارد اینستاگرام داستان ها شما همچنین می توانید او را در vytranyang.com.

دیدگاهتان را بنویسید