به عنوان یک “فرد سیبی شکل” مغرور (در بالا بزرگتر، از پایین کوچکتر) من ظاهر بالاتنه کوچکتر را با دامن بزرگ دوست دارم، اما این ترکیبی نیست که در آن بهترین احساس را داشته باشم (همانطور که می دانید من کوچکم را دوست دارم شورت/ دامن یا شلوار جین تنگ و تاپ بلوز) بنابراین من اصلاً فکر نمی کردم واقعاً دامن ماکسی را امتحان کنم. اما اخیراً یکی از آن ها را با یک سویشرت قدیمی امتحان کردم و به این فکر کردم: «هی، به آن نگاه کن! من هم می توانم این کار را انجام دهم.» خیلی راحت است، پوشیدن آن آسان است و برای فصول انتقالی عالی است (معروف به بهار یا شاید زمانی که پاهای ما به اندازه کافی برنزه شده اند LOLOLOL – پاهای من همیشه نارنجی هستند، نگران نباشید!!)

The Great (یکی از مارک های مورد علاقه من، البته بسیار پر زرق و برق) و Claire V (همان) همیشه این ظاهر را میخکوب می کنند – گاه به گاه در بالا و زنانه تر در پایین، و یکی از بهترین دوستان من برای The Great کار می کند و به چیزهایی که فقط هستند کار می کند. خیلی بی دردسر (برای سوزان فریاد بزنید). این کاری است که او انجام می دهد (که من کاملاً کپی می کنم).

ژاکت جین (مشابه) | تی شرت | دامن | چکمه

  1. قسمت بالای انتخابی بیشتر به “مردانه” متمایل می شود، شاید یک سویشرت یقه خدمه، یک تی شرت بند قدیمی و غیره، اما نمی تواند خیلی حجیم باشد (زیرا قسمت پایین آن بسیار حجیم است). باز هم، این می تواند یک تی شرت قدیمی یا یک سویشرت پاره شده باشد. مطمئناً می‌توانید با این دامن یک بلوز ژولیده بپوشید، اما هر روز رسمی‌تر به نظر می‌رسد (IMHO).
  2. سپس، آن بالا را از جلو بچسبانید. شما می خواهید خط کمر را ببینید تا کمی مشخص تر باشد.
  3. با “کفش اشتباه” مانند کفش های کتانی، چکمه های رزمی، Birkenstocks بپوشید. در حالی که ممکن است تمایل به پوشیدن یک دامن «دخترانه» و روان با کفش‌های پاشنه بلند یا تخت زیبا باشد (و بدیهی است که هر کاری را که می‌خواهید انجام دهید) اگر می‌خواهید این لباس را بپوشید و «بدون زحمت» به نظر برسید، از کارهایی که همه این خانم‌ها انجام می‌دهند کپی کنید. و گوش کنید (بدون خنده، اما به نظر من مد خنده دار است، پس ادامه دهید و LOL) این روزها “راحت” به نظر می رسد (به نظر برخی از ما، خدا را شکر) بنابراین اکنون فرصتی است که مجبور نباشید کفش پاشنه دار بپوشید (هنوز برای من سخت است). قرنطینه).
READ  آیا ما چمن مصنوعی را در اورگان قرار می دهیم؟ بیا بحث کنیم

من واقعاً برای «مدل کردن» این لباس برنامه‌ریزی نکرده بودم (کیتلین به معنای واقعی کلمه مرا در چیزی که به نظر او زیبا به نظر می‌رسد جذب کرد و چند عکس گرفت) بنابراین ممکن است به آن مدل TBH بهتری بدهم یا چند زنجیر چند لایه اضافه کنم/ژاکت را درآورم. اما شما آن را دریافت می کنید آن را معمولی و کمی کثیف/مردانه در بالا نگه دارید (یا یک ماهیچه ساده یا مخزن دنده ای این کار را انجام می دهد) و سپس به راحتی در قسمت پایین آن را وزش دار و پر/زخم کنید. یک کلاه بیسبال برای افکت کامل «من یک سلبریتی هستم که سعی می کنم در Erewhon مورد توجه قرار نگیرم» اضافه کنید. روده بر شدن از خنده.

در اینجا سوزان جالبی است که چند سال پیش به ما دو نفر برای عکسبرداری مد کمک کرد. چقدر آن لباس زیبا و در عین حال آسان است؟! تاپ گاه به گاه + دامن سرگرم کننده + “کفش اشتباه” = ظاهری جذاب و راحت.

سویی شرت (مشابه) | دامن | صندل

این همان لباسی است که در مقدمه به آن اشاره کردم و پسر راحت بودم 🙂

از: در جستجوی صندل های راحت و بامزه برای تعطیلات بهاری – این چیزی است که من پیدا کردم

سویی شرت | دامن میدی اسلیپ | پاشنه

من همچنین می خواستم این ظاهر را وارد کنم زیرا اگرچه این پیراهن فوق العاده روان نیست و بیشتر یک میدی است، قوانین هنوز هم اعمال می شوند! فکر کنید که هنوز هم با یک جفت Converse یا چکمه چقدر زیبا می شود.

اگر شما در این حال و هوای انتقالی باشید، تیم من دسته‌ای از دامن‌ها را انتخاب کرد (امیدوارم قبلاً چیزی در کمد خود داشته باشید). و برای آن دسته از شما/ما که هنوز اندکی آسانسور را دوست داریم، دوست دارم موجودی جدید من با سکوی سبک یا به سراغ سرسره سکو بروید (مانند این یکی) یا Teva.

READ  سالن و فروشگاه Buller and Rice ویترینی از مواد گیاهی است

این یکی ممکن است فوق العاده روان نباشد، اما موج دار است:) جزئیات این دامن بسیار جالب و صادقانه است، به نظر می رسد بسیار راحت است. به علاوه، این محصول از Farm Rio است که می توانیم کیفیت فوق العاده آنها را تأیید کنیم.

حدس میزنید این از Abercrombie & Fitch بود? این الگو برای بازی واقعاً با ترکیب قطعات masc/fem عالی است و بسیار خوب است که در حالی که الگوی شلوغ است، رنگ آرام است بنابراین اگر آن چیزی است که شما ترجیح می دهید زیاد بلند نباشد. همچنین در طرح ها و رنگ های دیگر نیز می آید!

چقدر عالیه آن راه راه جسور و در عین حال معمولی? پارچه کتان بسیار زیبا و متنوع است.

یکی دیگر دامن طرح دار خنثی اما پررنگ! اون کراوات خیلی بلند هم خیلی باحاله و فکر کن چقدر با یه پیراهن وینتیج و کت چرمی ست میشه؟

صحبت در مورد یک دامن بهاری عجیب و غریب! این نه تنها دارای لبه چشم است، بلکه دارای بخش توری نیز می باشد. زیبا و آسان برای پوشیدن با یک سویشرت سرگرم کننده!

یکی دیگر گزینه باریک تر اما آن چاپ بسیار شیک و بازیگوش است! فقط فکر کنید، در طول روز یک تی شرت گشاد با کفش های راحت بپوشید، سپس در شب آن را با چیزی مناسب تر و یک کفش پاشنه دار زیبا یا صندل فانتزی بپوشید. همچنین از جدیدترین فروشگاه آنلاین مورد علاقه EHD، Tuckernuck است.

اینجاست یک پیراهن کاملتر با چنین کمر کیسه کاغذی ناز! به علاوه، همانطور که می بینید جیب دارد. گفتیم که فقط 36 دلار است؟

READ  استودیو ووک رستوران پیتزا را برای یادآوری خلیج های سنگی ساردینیا طراحی می کند

این میدی یک جیب واقعا سرگرم کننده و آسان است که نه تنها جیب دارد، بلکه اگر این چیزی است که شما ترجیح می دهید، کمر بلندی دارد:)

چیزی که ما دیوانه نیستیم که در حال ترند است دامن بلند ابریشمی. هر دو گاه به گاه است، اما بسیار آسان برای لباس پوشیدن. قطعه ای که در تمام طول سال خوب است.

ایده پوشیدن یک دامن حباب دار بلند برای تلفن های موبایل بسیار سرگرم کننده freaking! این یکی نیز دارای پشت دودی اما حداکثر راحتی است. بی زحمت و بازیگوش 🙂

به‌عنوان یکی از پرفروش‌های جی کرو، فکر می‌کنم می‌توان گفت این یکی بسیار عالی است نقطه پولکا عالی است، اما اگر یک جامد را ترجیح می دهید، نگران نباشید، آنها هفت رنگ دیگر برای انتخاب دارند!

بهار راحتتون مبارک 🙂

*مگر اینکه در غیر این صورت اشاره شده باشد، عکس ها توسط کیتلین گرین

دیدگاهتان را بنویسید